Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esoturko

Provizyon iadesi biraz geç yapıyorlar gelen trafik cezasını hemen ödemiyorlar
    Teşekkür ederim bilgilendirme için, daha önce yakın bir arkadaşım kiraladı 1 hafta sonra iade etmişler provizyonu.
  • sipsibjk kullanıcısına yanıt
    evet hocam 1200 km dahil 250 km paketini 80 tl satıyorlardı 250 km paketi alıcam ek olarak anca yeter bana git gel 1450 km
  • runeterra kullanıcısına yanıt
    İşinizi görüyorsa ne ala :) iyi yolculuklar 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sipsibjk kullanıcısına yanıt
    Valla hocam hala araştırıyorum :)

Şuan garentadan 2017 A3 sedan buldum 560 tl falan 3 gün sanırım bu aracı alıcam
  • Selam bir arkadasım 3 günlük kiralama yapacak. enterprise dısında findexe bakmayan bildiginiz kurumsal firmalar varımıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa araç kiralayacağım nereden kiralayabilirim. Yer Ankara.
  • 24 ağustos - 4 eylül arası izmir'de otomatik araç ihtiyacım var. havalimanında kurumsal firmalar 2200'den aşağı fiyat vermiyor. Uygun bir araç arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus777

ilk defa araç kiralayacağım nereden kiralayabilirim. Yer Ankara.
    Avis'ten kiralayın kafanız rahat olsun hocam.
  • an_k_ist A kullanıcısına yanıt
    Kurumsalların hepsi bakar

• pegasus777 kullanıcısına yanıt
    Avis, budget, sixt, enterprise bunlara bakın hangisi hesaplı gelirse oradan kiralayın.

• Merhabalar,

12 Haziran - 14 Haziran arası istanbuldan kütahyaya 3 arkadaş gideceğiz sixt'ten bulduk en uyguna nissan micra fakat istanbulda o dönem haftasonu sokağa cıkma yasağı olursa ne olur araç teslimatında ve şehire girişimizde problem yaşarmıyız?
  • Zippo34 kullanıcısına yanıt
    Central'da Haziran sonuna kadar drop ücreti yok, haberiniz olsun.

• Bir aylık bi kir. için en uygun hangi firma olabilir, yakın zamanda bu kadar gün kiralayan arkadaşımız oldu mu?

• Bodrum Havalimanı'nda Enterprise firmasından kiralama yapan var mı daha önce?
    Deneyiminiz nasıldı?

Uçuşum olmadan günübirlik kiralama yapacağım.
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    enterprise tan ilk defa kiralama yapacaksan havalimanlarında uçak bileti göstermek zorunlu daha önce kiralaman varsa bilet olmadan da alabilirsin Bu şartı karşılamayan kişilere araç verilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Haziran 2020; 19:29:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler.
    merkez ofise bakayım olmadı

enterprise ilk kullanımım olacak evet

5 Haz. editi: Şube uçak bileti göstermeden de alabileceğimi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 5 Haziran 2020; 11:6:13 >
  • Arkadaşlar kiralık araçla radardan geçip ceza yiyen oldu mu? Süreç nasıl işliyor? Çevirme olmadı, makbuz vs. kesilmedi haliyle ancak polis aracı vardı kenarda ve hız sınırının üzerinde seyrediyordum.

Normalde cezayı erken ödediğimizde bir miktar düşük ödüyoruz. Firma bu ödemeyi bize mi yaptırıyor yoksa kendi ödeyip bi de üstünden KDV falan mı alıyor acaba? Provizyonu birkaç gün içinde geri verdikleri için kredi kartından çekebilecekler mi 5-10 gün sonra ceza geldiğinde?
  • Aynen öyle dostum, kredi kartı bilgilerin varsa indirimli haliyle cezayı öderler. Seni de bilgilendirirler. Cezanın gelmesi bir ayı da bulabilir. Kredi kartindsn cekemezler ise seni yine bilgilendirirler.

• Yolcu 360 üzerinden windycar firmasını tercih eden oldumu dizel egea gibi ekonomi sınıfı araçlar günlük 100 TL gibi bi paraya geliyo 4 günlük kiralamam gerekli
    ve her firma sürücüye findeks sorgusu yapıyomh acaba. ödemeyi başkası yapıcak ama aracı ben kullanıcam benim findeks kötü malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinBoz -- 4 Haziran 2020; 13:57:37 >
  • Merhaba
    Yarım gün (4-5 saatlik) ya da saatlik araç kiralama firması oluyor mu acaba? İzmir için kullanmayı düşünüyorum, garenta moov 'a baktım hizmet dışı bölgelerde kalıyor gideceğim yer, bunun dışında bir önerisi olacak olan var mı? max 100tl vermek istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.