Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
317
Favori
429.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1434
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 317
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Exclusive.Gamer (719 mesaj) fantastik74 (241 mesaj) içinizden biri (193 mesaj) mahmut716 (177 mesaj) beytepeli06 (102 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2107 mesaj) Mobil (1830 mesaj) Tablet (123 mesaj) Mini (417 mesaj) Uygulama (170 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
Giriş
    393 Mesaj

Aynen öyle artık kiralamak mantıklı gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2186 Mesaj
    Hertz'ten kiralama yapacağım sanırım.
    konuyla ilgili kiralamamın ardından tecrübemi paylaşacağım arkadaşlar.
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Arkadaslar finansbank musterilerine yolcu360 liste fiyati uzerinden yari yariya indirim sagliyor. Antalyada 70tlye dizel araba kiraliyorum, diger sehirlere bakmadim. İndirim kodu olarak QNB360 yazip aratin, finasbank musterisi bile olmaniza gerek yok. Link asagida:

https://www.qnbfinansbank.com/qnbfirst/ayricaliklar/first-class-seyahat/yolcu360ta-50-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvantalya -- 19 Şubat 2020; 22:44:6 >
  • Bölüm Yetkilisi
    2111 Mesaj
    Aracımı sattıktan sonra en azından mayıs ayına kadar araç almama kararım var.

Sırf bu yüzden aylık kiralama ile işimi görüyorum.

Şuan İzmir de en mantıklı erboycar da 2150TL ye 1.3Mjet Egea var.Ben 600TL farkla otomatik Hyundai Accent Blue aldım.

44günlük aldım aracı ama aracın her yerinden gacır gucur sesler geliyor.Değiştirin dedim muadili yok dediler.

Üst segment araç istiyorum aslında önümüzdekia aylarda.Muhtemelen sattığım aracın yenisi olan Peugeot 2008 alacağım ancak 3008de de gözüm var.Bu araçlardan birini kiralasam aylık maliyetlerde 4e 4.5 civarına getirme şansım yok mudur sizce?

Her ay araç kiralaması yapacağım en erken haziran başına kadar.Sizce hangi firma tercih edilebilir?

Filo kiralamada 6 ay vermiyorlar diye hatırlıyorum doğru mudur?
    |
    |
  • Yarbay
    2186 Mesaj
    ya arkadaş yok mu 4x4 duster gibi uygun fiyatlı br 4x4 kiralayan kurumsal firma? bu nasıl iş böyle? bir tanesi bile 4x4 almıyor...

|
    |
  • Yarbay
    2186 Mesaj
    bide kış lastiğine ekstra para istiyorlar... sanki çok ucuza kiralıyorlar gibi.

|
    |
  • Yarbay
    2726 Mesaj

Hocam yokcu360 finansbank için yardımcı olabilir misiniz

|
    |
    ridvantalya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    düğün için kırmızı bmw cabrio araç kiralamak istiyorum ama bu tip araçları kurumsal firmalar kiralamıyor sanırım. merdiven altı yerlerden kiralamak çok sıkıntılı, bildiğiniz güvenilir bir yer var mı?
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Sezon Fırsatıyla Aracını Kirala
    17-29 Şubat tarihleri arasında europcar.com.tr’den, ofislerimizden ve 0216 427 0 427 numaralı çağrı merkezimizden Renault Symbol, Peugeot 301 ve Fiat Egea model araçlarımızı 89 TL’ye kiralayın!

Kampanya İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya Ofislerimizden yapılacak kiralamalar için geçerlidir.
    Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
    Kampanyaya dahil olan araçlar stoklarla sınırlıdır.
    Kampanyamız 29.02.2020 tarihine kadar geçerlidir.
    Europcar fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.
    Tüm kiralamalarımızda Europcar Genel Kiralama ve Araç Teslim Koşulları geçerlidir.

301 müsait dediler ve kış lastiği var imiş. Ankara/Tunus
    |
    |
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj
    Renault Clio Benzinli, Manuel Günlük 99 TL
    GARENTA Kadıköy, Yenibosna, Beylikdüzü ve Ümraniye şubelerinde benzinli, manuel Renault Clio Pazartesi-Perşembe günlük 99 TL, Cuma-Pazar günlük 119 TL

Renault Clio Benzinli, Manuel Günlük 99 TL Araç Kiralama Kampanyası Stoklarla Sınırlıymış!
    İhtiyacı olana fiyatı uygun bence

https://www.garenta.com.tr/size-ozel-arac-kiralama-kampanyalari/renaultcliogunluk99tl-164/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derodol -- 19 Şubat 2020; 19:8:0 >
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Haftasonu kadikoy garentada 119tl olan arac yolcu360 sitesinden 90tl ye kiralanabiliyor. Hic uygun degil bence.

|
    |
    derodol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    122 Mesaj
    qnb first üyesi arkadaşlarımız mümkünse kod paylaşabilir mi? yolcu360 üzerinden araç kiralamak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acebi

qnb first üyesi arkadaşlarımız mümkünse kod paylaşabilir mi? yolcu360 üzerinden araç kiralamak istiyorum.
    hocam yolcu360 komple yalan, 150 liralik araca , kampanyadan yüzde 250 indirim diyor, son sayfada bir bakıyorsun 149 tlye düşmüş oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    122 Mesaj

evet farkettim zaten henüz kiralamadım öneriniz var mı hocam?

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acebi

evet farkettim zaten henüz kiralamadım öneriniz var mı hocam?
    greenmotion, poppy
    bu aralar ucuz fiyatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Enterprise

• Çavuş
    67 Mesaj

Enterprise’da bir de Vito kampanyası başlamış.

Günlük 239 TL, şubat ayında 199 TL imiş geç fark ettim. Ama 239 TL yine de iyi fiyat bence ihtiyacı olan için.

Geçen sene iki aile birleşip Ankara’da kiralamıştık. Araçtan ve Enterprise’tan memnun kalmıştık

|
    |
    esoturko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    41 Mesaj
    Net yüzde 50. Ben şubat ayında aldım sorun olmadı. Şuan devam ediyor dediler ama denemedim.
    https://ucuzaucak.net/net-yuzde-50-indirimli-arac-kiralama-kampanyasi/
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rid.van

Net yüzde 50. Ben şubat ayında aldım sorun olmadı. Şuan devam ediyor dediler ama denemedim.
    https://ucuzaucak.net/net-yuzde-50-indirimli-arac-kiralama-kampanyasi/
    İnvalid code diyor. Hala siz indirim yapabiliyor musunuz?

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hermano

Enterprise’da bir de Vito kampanyası başlamış.

Günlük 239 TL, şubat ayında 199 TL imiş geç fark ettim. Ama 239 TL yine de iyi fiyat bence ihtiyacı olan için.

Geçen sene iki aile birleşip Ankara’da kiralamıştık. Araçtan ve Enterprise’tan memnun kalmıştık

Enterprise extra mini hasar sigortası gerektirecek kadar güvensiz bir firma mi? Yoksa çok dikkat etmiyorlar mı?

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.