Şimdi Ara

Araba park sorunu yüzünden öldüresiye dövülen adam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
8.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.twitter.com/SerhatZgn06/status/1317911581855043584

+18 görüntü. Balta saplanması var.

Bu ülkeyi iyi tanıyın, silahsız gezmeyin. Gücü yeten yetene. Güçsüz olmayın.

Hiçbir zengine böyle saldıramazlar, yoksulsa istedikleri işkenceyi yapıyorlar. O siyahlı baltayla vuran müebbet almazsa at çöpe gitsin adaleti.

https://twitter.com/SerhatZgn06/status/1318089528670900225

Başörtülü koca kadına baltanın tersiyle nasıl vuruyor bakın görün. Lafta müslüman ülke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 19 Ekim 2020; 10:50:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Caydırıcı ceza olmayınca böyle oluyor. Bunları atacaksın hapse ömür boyu. Ama bizimkiler hapistekileri salıyor. Rezillik.

Bundan 2 sene önce Polonya'da staj yapmıştım 3 ay

Türkiyeye geri geldim. Geldikten 1 hafta sonra Düzce otogarda suriyeliler ile kavga çıktı gözümün önünde. Bir kişi de bıçaklandı. İnternete bile düşmedi. Forumda konu açmıştım bir kişi yazmıştı olayı doğrulamak için, sanırım yazıhanede çalışıyor idi. Dedim yine başladık.

Can ve mal güvenliğimiz yok sansına yaşıyoruz. Trafik maganda dolu.

Arkadaşlar eminim ki şuan o herifleri biran önce salmak için uğraşıyorlardır. Geçen yıl yaralanmalı bir trafik kazası yaşadım 300 küsür promil alkollü yabancı uyruklu bir şahıs İstanbul sahil yolunda (istanbullular bilir bildiğiniz 3 gidiş 3 geliş bölünmüş otoban) tersten gelip en az 140 km hızla aracıma vurarak canıma kastedti . Ne mi oldu hayati tehlikem devam ediyor diye şahıs karakolda misafir edildi ve saat başı arayıp durumumu sordu polisler doktorlara , doktor bile şaşırdı neden bu kadar fazla arıyorlar diye. Ben ertesi gün durumu öğrendim herif cezaevinden firardan tutunda pasaport sahteciliğine , adam kaçırmadan suikast planlamasına kadar bir suç makinesiymis. Polisler uğraşmamak için bir an önce salmak için 40 kere hastaneyi aradılar ve ben taburcu olmadan adamı saldılar. Şuan dava devam ediyor ama arabulucu avukatın söylediğine göre şahsa hiçbir şekilde ulaşılamıyormuş , yani ölüp gitsem bok yoluna gitmiş olacaktım ailem bana yandığıyla kalacaktı , işte biz böyle bir muz cumhuriyetiyiz.

• Caydırıcı ceza olmayınca böyle oluyor. Bunları atacaksın hapse ömür boyu. Ama bizimkiler hapistekileri salıyor. Rezillik.

Bundan 2 sene önce Polonya'da staj yapmıştım 3 ay

Türkiyeye geri geldim. Geldikten 1 hafta sonra Düzce otogarda suriyeliler ile kavga çıktı gözümün önünde. Bir kişi de bıçaklandı. İnternete bile düşmedi. Forumda konu açmıştım bir kişi yazmıştı olayı doğrulamak için, sanırım yazıhanede çalışıyor idi. Dedim yine başladık.

Can ve mal güvenliğimiz yok sansına yaşıyoruz. Trafik maganda dolu.

• Muz Cumhuriyetinde sıradan bir gün.

Hadi doların euronun 10 olmasını geçtim, bir ülkede adalet yoksa o ülke bitmiştir.

Malum şahısların doğalgaz bulması halkın umrunda değil. Bu ülkeye düzgün bir adalet hukuk sistemi gerekiyor. Düzgün ekonomi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok açık söylüyorum bu siyahlı elemanın bu ülkede nefes alması haramdır.Direk idam edilmeli böyle yaratıklar

• Sorarlarsa ADALET ve KALKINMA dersiniz

• Görüntüleri izlerken insanın kanı donuyor. Bu nedir arkadaş neyin kini neyin davası?! Bir otopark yüzünden bu yapılır mı ya! İnşallah en ağır şekilde cezalandırılırlar!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://twitter.com/SerhatZgn06/status/1318089528670900225?s=20

Son videoya bakın. Bu siyahlının kemiklerini kırmayan devleti tanımıyorum ben ya. Müslüman devletiz diye gezmeyin ortada.

Ülke şiddet yuvasına döndü.

• Malesef insanlar hak ettiği şekilde yönetilir.

• orta doğu'da sıradan bir gün ve çakma müslümanlar.

• GUGUK devletinde sıradan bir gün.

Akşam haberlerde görürüz "adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı", sonraki duruşma 2 sene sonra.

• Ben izledim kanım dondu. Bazen boyle kornaya basiyoruz arada sinirleniyoruz ya aman dikkat hayat bu kadar basit işte.

• Bana imkan verseler öyle bir yöntem uygularım ki, bir Allahın kulu en ufak suça cesaret edemezdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama inanıyorum ki bunlara cezayı yine sosyal medya verecek.Bakın izleyin.

İnternet..

• Ortadoğuda da sıradan bir gün.

Araba fiyatları biraz daha artsın ne olaylar görecez.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Muz Cumhuriyetinde sıradan bir gün.

Hadi doların euronun 10 olmasını geçtim, bir ülkede adalet yoksa o ülke bitmiştir.

Malum şahısların doğalgaz bulması halkın umrunda değil. Bu ülkeye düzgün bir adalet hukuk sistemi gerekiyor. Düzgün ekonomi gerekiyor.

Senden bu tarz bir yorum da gördüm ya bu 2020 yılında bir şeyler kopacak ama 31 Aralık uzaylı istilası ile mi biter bilemem :)

• Videoyu izlemeyin hayat enerjimi çaldı kansızlar.

Elinde sopa bile olmayan bir insana baltalarla 3 kişi nasıl saldırırsın?

Bu insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz ve sayısı 1 değil kim bilir kaç tane

• inşallah en az 10'ar yıl ceza alır her biri

• 1 senedir otopark yüzünden benim de böyle bir video çekilebilirdi, hayatım üç kuruşluk insanlardan daha önemli olduğu için 5 dakika ileride ki otoparka bırakıyorum, halen başkaları ile tartışmaya devam ediyorlar  

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.