Şimdi Ara

Araba park sorunu yüzünden öldüresiye dövülen adam! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
8.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Why Shy

Balta saplaması yok.

Birincisi baltanın arkası ile vuruyor.

İkincisi balta darbesi karnına geliyor.

Üçüncüsü demir boru ile kafasına 1 saniye içinde 3 kez darbe alıyor. O darbeler sonucunda düşüyor.

Haa o zaman tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taser almak lazım.

• 5 Dakikalık delikanlılık adama 50 sene içeride karılık yaptırır, bu darbeleri vururken keşke bunları düşünebilselerdi tek hücreliler, ee yani beyin gelişimi çok önemli bir nevi...

• Konu Müslümanlığa geldiğine göre açıklık getirelim. Biz burada Türkiye müslüman bir ülke dediğimizde -yoo hayır yüzde bilmem kaçı müslüman, hepsi değil- diyorsunuz. Haberiniz olsun, hepsi değil bölümüne böyleleri giriyor. Bu gibi psikopatların 5 vakit namaz kıldığını mı sanıyorsunuz? Acaba her otu aynı kefeye koymamayı ne zaman öğreneceksiniz? Belki de çamur atmak işinize geliyor. Gençler akıllıyım diye geçiniyor ama somut olarak olmasa da soyut olarak balta ile Müslümanlığa saldırıyor. Farkın ne şimdi?

• O elinde demir sopa ve balta bulunanların hepsi idam edilmeli. Sebep park yüzünden. Yarı o baltalı sopalı başkasına saldırır

• Ara-sıra kullanıcısına yanıt

Insanlar neredeyse cinayetten bile doğru düzgün ceza almıyorlar, teşebbüsünden ne olacak? Ifadesi alınır, tutuksuz yargılanır. Sosyal medya ve kamuoyu tepkisi olursa tutuklanır, ilk mahkemede serbest bırakılır.

• Bu adama müebbet vermezlerse ...böle adaleti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkede adalet yokki. Ona güveniyorlar.

Ceza bile almaz bunlar.

• Siyahlı şerefsizin cinayete teşebbüsten yargılanması lazım.

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Doğalgaz zaten bulunan değil rafineride üretilen birsey. Faturadan kazıklamak için yeraltından çıkarılıyormuş gibi yapıyorlar. Benzin mazot da petrol olmadan sentetik olarak üretiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olay hakkında bir gelişme var mı arkadaşlar? !Dayak yiyenler!! içeri alınmış mı?

• Hapishanede yatak yemek verilip bakılmaları bile bu ülkeye zarardır. Kömür madenlerinde çalıştırmak bile lüks gelir bunlara.

• Bob Seger kullanıcısına yanıt
    +1

• Hukuk olmuş guguk, kendi başınızın çaresine bakın.

• Drumyr kullanıcısına yanıt

İdam böyle yaratıklar için kurtuluş olur. Süresiz hücre cezası verip hayatı boyunca karın tokluğuna madenlerde çalıştıracaksın. İşini yapmadı mı görüntülerdeki gibi şiddet uygulayacaksın.

• yharf Y kullanıcısına yanıt

Osmanlı çocukları derken o çocukları mı yazacaktiniz? Ben anlayamadım orayı

• Adam gavura vurur gibi vuruyor

• Arkadaş ölmezse (umarım iyidir) kesinlikle serbest kalacak kişilerdir. Olur da vefat ederse 6 7 yıl yatıp çıkarlar en fazla... Adaleti geçtim hakimleri savcıları yargıçları da anlamıyorum ben. Gram güvenim yok ne adaletine ne de usttekilere... Paran yoksa canın Allaha emanet...

• Bireysel silahlanmaya karşıydım ama artık değilim, herkes aklını başına alacak sinirden kudursa bile karşısındaki höt demicek çünkü bilecek mermiyi yiyeceğini. Sen de ben de herkes efendi olacak, olmayanları vuracaksın bu kadar basit. Kavgadan nefret ederim ama ben yumruğumla gelirken sen bana silah sopa çekiyorsan benim seni vurmaya hakkım olmalı çünkü sen şeref yoksunusun. Aklıma başka bişey gelmiyor, millet ölüm korkusundan kimse kimseye bişey diyemeyecek herkes efendi olacak en temizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-55D9EA873

Bu mesaj silindi.

Valla ben de. Kaçın kurtarın kendinizi kültür seviyesi Türkiye'ye fazla olan kaçsın gitsin illa ki kabul edilirler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.