Şimdi Ara

Apple TV+ | Ana Konu | Türkiye'de Açılmadı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
8
Favori
6.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 26
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 14 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (27 mesaj) Guest-368EFBB24 (10 mesaj) iDoctor (8 mesaj) batuak29 (5 mesaj) Guest-2C5CD639E (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (54 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (8 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Dijital Platformlar >> Apple Tv+ >> Apple TV+ | Ana Konu | Türkiye'de Açılmadı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3626 Mesaj
    Hala gelmemiş olmasının sebebi ne acaba? Çünkü az önce baktım da Mısır, Umman, Lübnan, Ürdün, Katar, Arabistan gibi bazı Arap ülkelerinde; İsrail, Azerbaycan ve Ermenistan'da; Vietnam, Endonezya, Tayland, Malezya, Moğolistan'da; bazı Afrika ülkelerinde bile var.

Turkcell'in TV+ markasından dolayı ise Türkiye'de farklı bir isim alıp giremezler mi ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    15020 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Hala gelmemiş olmasının sebebi ne acaba? Çünkü az önce baktım da Mısır, Umman, Lübnan, Ürdün, Katar, Arabistan gibi bazı Arap ülkelerinde; İsrail, Azerbaycan ve Ermenistan'da; Vietnam, Endonezya, Tayland, Malezya, Moğolistan'da; bazı Afrika ülkelerinde bile var.

Turkcell'in TV+ markasından dolayı ise Türkiye'de farklı bir isim alıp giremezler mi ki?

Bence bu Turkcell isim hakkından dolayı giremiyorlar. Onunla da uğraşmak istemiyorlar, farklı isim hakkı almak falan filan. Türkiye pazarını da boş verin diye düşünmüş olabilirler zaten dolar bazında en ucuz ülkelerden biriyiz.

• Binbaşı
    1078 Mesaj

Hocam 'TV+' olarak giriş yapmak zorunda değiller aslında 'Apple TV+' olarak giriş yapabilirler. Sonuçta atıyorum 'Vodafone TV' nin sonunda TV var diye bundan sonra kimse TV takısı alamayacak diye bir şey yok.

Bence tamamen politikaları ile ilgili Apple böyle servislerini TR'ye her zaman geç sunuyor ama ilginç bir şekilde TR yatırımlarına tam gaz devam ediyor.

Caddebostan'ta açılacak yeni Apple Store'un Avrupa'nın en büyüklerinden olacağı söyleniyor ama hala birçok servisini TR'de aktif etmiyorlar bazen gerçekten politikalarını anlayamıyorum.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3936 Mesaj

hala ses olmaması çok ilginç gerçekten

|
    |
  • Binbaşı
    1107 Mesaj

TV ve medya haberleri ile ünlü Ranini'nin paylaşımı:

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,247
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.