Şimdi Ara

Apple TV+ | Ana Konu | Türkiye'de Açılmadı. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
19
Favori
19.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Var ama farklı işliyor. Apple TV+'a abone olan hesap farklı Apple ID'lerini aile üyeliğine dahil edebiliyor. Hesap ayarlarından ID'leri ekleyerek oluyor. Şahsen kimseyi dahil etmedim ama Apple TV+ eş zamanlı 6 ekran destekliyor diye biliyorum.

• Yusuf_Piskin kullanıcısına yanıt

disney tamam, hadi apple tv 'de tamam hızlıca açılsınlar diyelim ama hbo için bu yaz kesin mi ? ortada hiç bir resmi haber, bildiri, duyuru, görüntü, sızıntı hiç bir şey yok bir kaç orjinal yapıma türkçe dublaj gelmesi hariç.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    https://mobile.twitter.com/dedikoducucocuk?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor hoş geldin hbo max denmiş ama ne zaman çıkacak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luis1907fb -- 7 Mayıs 2022; 9:16:8 >
  • luis1907fb L kullanıcısına yanıt

hmm doğruysa bu yaz kesin o zaman.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Batman den o kadar para kazandılar hbo max in erken açılmasına para harcamaları lazım he appletv+ için hemde hbomax için dublajlama yapıldığına dair söylentiler var bekleyip görecez ağustosa ne kaldı ki zaten.
  • Selim010 kullanıcısına yanıt

Hocam hindistan itunes hesap açıyoruz yeni, sonra amazon yada başka biyerden hindistan gift card buluyoruz ama brn bulamadım ya hindistan gidt card bulan varsa link atsın aylık 19 lira çok uygun geldi abd hesabına de 5 usd vermektense

Tükenmiş hocam diğerlerinede baktım , birde hindistan adres vs googleden buldunuz dimi hesap açarken pek uğraştırmadı yani

• https://www.apple.com/in/shop/gift-cards buradan Amazon’u seçer misin? Buradan linke gidersen stok gösteriyor. Adresi Google’dan bulduğum her hangi bir adresi yazdım

Hocam as önce stok yok yazıyordu birden geldi anlamadım yada bende bişey var 😅 tamam önce hesap açayım sonrada kodu alcam birde son sorum amazon tr hesabımdaki kartla hindistan hesabından ödeme yapabilirmiyim amazonda üyeliğim var tr hesabında kartım da kayıtlı

• Hocam Apple TV+ ile iTunes Store'da satılan dizilerin bir bağlantısı yok.

Kısaca şunu söyleyebilirim ki, iTunes Store Türkiye'de yabancı dizi sezonlarının satılması gibi bir şey şu an mümkün değil.

Şu an için sadece ABD, Kanada, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık ve Avustralya'da iTunes Store'dan TV Şovlarını satın alabilirsiniz.

O iş lisanslardan dolayı baya sıkıntılı bir süreç yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 10 Mayıs 2022; 10:41:4 >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

hocam biliyorum ben abd itunes hesabında gördüm ve çok beğendim USA olarak hem AppleTV Plus var Hem Ayrı ayrı Dizi sezonları satılıyor hemde Normal Bizdeki gibi Filmler satılıyor,

Birde şunu farkettim yeni çıkan filmler USA'da 20 dolar ve 30 dolar arasında satılıyor bizde ise 18 tl yani baya fark var dünyada en ucuz biziz galiba 1 dolar 1 film, Keşke bizede Diziler gelse sezon sezon baya dizi var binlerce

• Fiyat konusunda dediğiniz gibi iTunes Store Türkiye emsalsiz. 5,99 TL'ye bile film satıyor adamlar. Benim iTunes Store arşivim baya kalabalık, yani bu fiyatlara gerçekten kaçırılmaz.

Dünyada en ucuz film satan ülkelerden birisi olabiliriz hatta ilki bile olabiliriz :)

Dediğiniz gibi TV Şovları da gelse muhteşem olurdu ama sırada bekleyen bir sürü ülke vardır. Biz o günleri göremeyiz muhtemelen
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Aynen dediğiniz gibi hocam filmleri artık devamlı iTunes Store üzerinden alıyorum keşke daha çok film eklense :)

Hocam hesap açtım işlem tamam, diğer yerlerde pahalıya satıyorlar ama bu satıcı apple ile anlaşmalı sanırım neyse onu satıyor fazla 1 kuruş almıyor

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Birde aile paylaşımı var aynı anda 6 hesap izleyebiliyor buda güzel, sadece yeni çıkan filmler geç geliyor bize bi yasa çıktı en erken 5 ay sonra gelecek diye bununla ilgili sanırım ve dijital hizmet vergisi diye bi kanun daha çıkmıştı geçen senelerde bence AppleTv+ bundan dolayı gelemiyor isim hakkı değil zaten önünde elma logosu var  

• bize zaten her şey geç ve pahalı geliyor

• bende normalde dvd blu-ray alan biri olarak basılmayan filmleri itunes üzerinden alıyorum. en can sıkıcı tarafı Apple Tv nin kendi yapımlarının itunes üzeirnden satışa çıkmaması. ama Mubi ya da Amazon filmleri satılıyor.

• Birkaç aydır aylık kullanıyordum, yıllığa geçtim. Böyle 2 ay bedavaya geliyor ve fiyat artar mı düşüncesi 1 yıl boyunca olmuyor.

• Yusuf_Piskin kullanıcısına yanıt

Bencede hocam katılıyorum kendi orijinal içeriklerini neden satışa sunmuyor, hadi Appletv+ Türkiyeye gelmedi bari orijinal Filmlerinizi İtunes’de satın

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.