Şimdi Ara

Apple TV+ | Ana Konu | Türkiye'de Açılmadı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
19
Favori
19.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni tv almıştım içinde apple tv uygulaması var ama sadece film var kiralama 5₺ sarın alma 19₺ diyor netflix gibi aylık üyelik sistemi.yok mu acaba?
    Apple TV+ | Ana Konu |  Türkiye'de Açılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

Yeni tv almıştım içinde apple tv uygulaması var ama sadece film var kiralama 5₺ sarın alma 19₺ diyor netflix gibi aylık üyelik sistemi.yok mu acaba?
    bu normal apple tv uygulaması. google play movies tarzı sadece film kiralama-satın alma sistemi var.

apple tv+ olan abonelik servisi, yani aylık parasını ödeyip netflix gibi içindeki dizileri-filmleri izleyebildiğiniz sistemi daha türkiye'ye gelmedi maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 30 Mart 2020; 20:45:53 >

• Bu iTunes.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Film kiralama izlemeyin bunlardan.

• Apple TV+ Türkiye’de nasıl kullanılır?

Apple TV+, Türkiye’de kullanıma sunulmasa da Türkiye’den izlenebiliyor. Bunun için Apple TV+ uyumlu bir cihaz ve adresi Apple TV+’ın bulunduğu ülkelerden birine kayıtlı Apple hesabı yeterli oluyor. Örneğin ABD adresiyle yeni bir Apple hesabı oluşturarak Apple TV+’ı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yeni bir Apple üyeliği oluşturmak için bu bağlantıdan bilgilerinizi doldurup, ülkeyi ABD seçerek üyelik oluşturabilirsiniz. ABD adres bilgileri için bu sitedeki hazır adresleri kullanabilirsiniz.

Bu yöntem ile Apple cihazlarınız ve Samsung marka TV’lerinizdeki Apple TV uygulaması üzerinden herhangi bir kart bilgisi girmeden dizilerin ilk bölümlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Aboneklik veya 7 günlük deneme başlatmak istiyorsanız kredi kartı bilgisi girmek gerekiyor. Türkiye’deki kredi kartlarını kabul etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Apple TV+ Türkiye’de nasıl kullanılır?

Apple TV+, Türkiye’de kullanıma sunulmasa da Türkiye’den izlenebiliyor. Bunun için Apple TV+ uyumlu bir cihaz ve adresi Apple TV+’ın bulunduğu ülkelerden birine kayıtlı Apple hesabı yeterli oluyor. Örneğin ABD adresiyle yeni bir Apple hesabı oluşturarak Apple TV+’ı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yeni bir Apple üyeliği oluşturmak için bu bağlantıdan bilgilerinizi doldurup, ülkeyi ABD seçerek üyelik oluşturabilirsiniz. ABD adres bilgileri için bu sitedeki hazır adresleri kullanabilirsiniz.

Bu yöntem ile Apple cihazlarınız ve Samsung marka TV’lerinizdeki Apple TV uygulaması üzerinden herhangi bir kart bilgisi girmeden dizilerin ilk bölümlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Aboneklik veya 7 günlük deneme başlatmak istiyorsanız kredi kartı bilgisi girmek gerekiyor. Türkiye’deki kredi kartlarını kabul etmiyor.
    kredi kartına çözüm bulursun, ebayden gift card alıp halledilir de türkiye ip adresinden engelleme yapıyor mu apple tv ? bölge ip adresi engeli varsa o zaman vpn de almak zorundasın bu da masrafını 2ye katlaması demek.

• 200'ü aşkın ülkede açık olan sistem halen Türkiye'ye gelmiş değil. Gerçekten şaşılacak iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

200'ü aşkın ülkede açık olan sistem halen Türkiye'ye gelmiş değil. Gerçekten şaşılacak iş.
    Gelecekmi peki? Sizde galiba abonelik var abonelik varsa yeni Türkçe içerik eklendi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wakanda

Gelecekmi peki? Sizde galiba abonelik var abonelik varsa yeni Türkçe içerik eklendi mi?

Alıntıları Göster
    Sisteme giriş yapamıyoruz ki biz, dolayısıyla türkçe içerik yok.

Gelmeyecek sanırım, niye bu kadar uzadı cidden bir tahminim yok.

Turkcell tv+ ile isim haklarından dolayı mı acaba
  • XBOX konsolun eklenecekmiş turkiyeye açık olur mu merak etmekteyim

• Tüm içeriklere türkçe altyazı eklenmiş ve Aile Paylaşımı sekmesinde Apple TV+ gözüküyo. Hani bir ihtimal?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Akşam göreceğiz.

• iDoctor kullanıcısına yanıt

Aile paylaşımı sayfası tüm ülkelerde aynı ama altyazı artışını ben de farkettim. Bu akşam açıklanırsa çok iyi olur.

• Tüm içeriklere türkçe altyazı eklenmesi, türkiye’deki apple kullanıcıları için “aile paylaşımı” sekmesinde apple tv+’ın görülmesiyle; bugün düzenlenecek olan apple etkinliğinin ardından türkiye’de kullanıma açılması çok yüksek ihtimal gibi gözüküyor.

hadi bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Ekim 2020; 14:43:49 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Yıl sonuna kadar Apple One çıkması ile beraber bize de gelebileceğini düşünüyorum.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Merak edip baktım. Dünyada 206 ülke varmış Apple TV+ | Ana Konu |  Türkiye'de Açılmadı. 

• Türkiyeden yeni aldığım sıfır tableti ilk açılışını amerika apple hesabı açarak yaptım.1 yıl aple tv+ hediye verdi. dns ayarlarını değştirip apple tv+ plus rahatlıkla izleyebiliyorum. 1 yıl free kullanımı için kredi kartı istiyordu ısrarla aliexpresten aldığım sanal kart ile onuda çözdüm. yanında yine aliexpresden çok çok ucuza hbo max,hulu,starz aboneliği aldım. apple tv cihaz farklı bir dünyaya geçti. tke sıkındı dns ayarları için router kullanıyorum günde bir iki defa bazen bir kaç günde bir kopuyor cihazı re-start yapmam gerekiyor.

• Applenin büyük rezilligi madem platformu bu ülkeye getirmiyorsun neden film kiralıyorsun. bu platformdan film kiralayanın kendisine saygısı yoktur.

• Geçen gün yeni macbook almıştım hesabım usa olduğu icin y 1 yıllık ATV+ hediye etmiş var ama dün cihazı iade ettim 16gb almak icin acaba üyeliği başlatsam ücret çıkar mi geriye dönük ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.