Şimdi Ara

Apple TV+ | Ana Konu | Türkiye'de Açılmadı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
19
Favori
19.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iTunes gerçek anlamda nimet.Fiyatlar çok uygun.Ekonomik kıriz bahane edip artarsa kötü .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hissiz B 1 R adaM kullanıcısına yanıt

İnternetten biraz baktımda ilk olarak 2012 de türkiyede hizmete girmiş bu sene 10. Senesi doluyor ve 10 sene önce de 18 tl ye film satıyormuş enteresan geldi o zamanki 18 tl ile şimdiki 18 tl arasında dağlar kadar fark var 😁 sanırım 5-10 yıllık filan yapılıyor bu fiyat anlaşmaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hissiz B 1 R adaM kullanıcısına yanıt

Aynen öyle 19 TL fiyata 4K film satılıyor ben genelde iyi filmleri satın alıyorum

• Hbo max da geliyor, gelmeyen niyeyse bir bu kaldı

• Bekliyoruz,bakalım...

• Ziromen kullanıcısına yanıt

VPN'e gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz tüm içeriklerde türkçe altyazı mevut

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Nasıl izleyebiliriz ?

• Burak73 kullanıcısına yanıt

yukarıda anlatmışlardı.. amerikan apple store hesabı alacaksanız içerisine apple kendi sitesinden gift card alıp yükleyeceksiniz

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Türkiye' de ne zaman yayına başlayacak acaba? HBO Max sene sonu deniyor ama Apple TV+ için haber yok.

• Argonas A kullanıcısına yanıt
    Hocam öğrendiklerime göre (duyum), 2022-2023 arasında bu 3 yayıncı da Türkiye'ye gelecek;

• Paramount+
    • HBO Max
    • Apple TV+

• Apple TV+ hemen hemen tüm yapımlarda Türkçe destek varken Türkiye ‘de faliyette bulunmuyor.

• Apple tv de LOTR uzatılmış versiyon tamamen alt yazı mı yoksa dublaj var mı?

• Graphic Violence G kullanıcısına yanıt

Sırf Peanuts (Snoopy) için Apple TV+ alırım.

• Tayvan dan telefon aldığımda 1 yıllık ücretsiz apple tv+ almıştım. Tüm Apple Tv+ kendi dizi ve filmlerinde türkçe altyazı var, o çok iyi. İzleyeceğim şeyler var tekrar alacağım onları izlemek için. Buraya da gelir umarım yakın zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 11 Ağustos 2022; 23:34:39 >
  • Nedne açıkmadı

• Herkese merhaba,
    Yukarıda bahsedilmiş Apple Tv+ kullanımı.Eğer hala kullanılıyorsa ben de Hindistan hesap açıp kullanacağım.Kullanan arkadaşların yorumunu bekliyorum :)

• Return Zuha kullanıcısına yanıt

valla ben amerikadan hesap açtım ps5 almıştım 6 aylık bedava hak kazanmıştım daha sonra 20 dolarlık gift card yükledim kullanıyorum çok kaliteli diziler var tavsiye ederim :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.