Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.892
Cevap
235
Favori
392.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da yetersiz kalır gibi geliyor. Şuan öğrenci indirimi ve Airpods ile birlikte 16GB 12400 lira. Airpods'u satmayı düşünüyorum ihtiyacım olmadığı için ve böyle uyguna gelir gibi geldi bana. Bugün Airpods promosyonu için son gün tabi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    6 taksitten aşağısı beni kurtarmaz :) yoksa Apple store şuan çok mantıklı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dcorp -- 12 Ekim 2021; 0:41:55 >
  • Birkaç sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.
    • Taşınabilir SSD'lerde formatın exFat veya Macbook'un kendi formatı olması arasında bir hız farkı var mı?
    • Samsung T7 serisi SSD'ler android telefonlara takılabiliyormuş galiba. Diğer SSD'lerde de aynı durum var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 53*MURAT kullanıcısına yanıt

Hız farkı olmaz olsa da siz anlayamazsınız bunu.

Her ssd macbooklar ile uyumlu değil, samsung veya sandiskler genel anlamda uyumlu olması lazım. Almadan önce bir araştırın isterseniz.

• Az önce Apple ı aradım MacBook Air m1 modelinde RAM değişmiyor biliyorum ama ssd de değişmiyor dedi. Yani 256gb ssd Li alınca artırma şansı yok. Var mı böyle bişey

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle dediler. Yine bi' alternatif olarak harici ssdler kullanılabilir ilerleyen zamanlarda diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Abi bide harici ssd taşımak mantıklı değil, dönüştürücü zaten beni korkutuyor

M1 lerde her sey sisteme gomulu

var tabi.

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Abi çok kasıntı bi ürün o zaman. 15k ya yakın tutarı bi PC ye bağlamak bu devirde kolay olmuyor

• Apple 18 ekimde ki etkinlikte 14 ve 16 macbooklari ayrica yeni airpodsu tanıtacak. Bakalim m1x 14 ve 16 lar ne kadar olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam harici ssd alacaksin depolamayi oraya yapacaksin, parayi ssdye degil 16gb rame vermek daha mantikli

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Anladım, ben öğretmenim kullandığımız programlar ve fm oyunum :) zaten kapasiteyi dolduracak hocam. Bide şu boyutu var ssdler yazıp sildikçe ömrü kısalır. 3 sene sonra ssd bozulursa Apple a ederinden fazla para bayılmak zorunda kalıcam. O yüzden korkutuyor uzun vadede

• Arkadaşlar telefonumu ve saatimi güncellendim ama Mac hala saati göremiyor . Bilgisayarı da güncelleşme mi sizce . Bilgisayarı saat ile açmak için ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dirgodard kullanıcısına yanıt

Hocam ben ekran süresine tıkladığımda günlük ekran kullanımını gösteriyor. Batarya bitene kadar şu kadar ekran süresi alırsın gibi bir değer göstermiyor siz nerden bakıyorsunuz

Bu m1 lerde ssd bozulursa apple in ssd degisimi yapacagini sanmiyorum, komple anakarti ustunde gomulu ramiyle islemcisiyle ssdsiyle degisirler heralde

normal bi kullanımda ssd ömrünü bitirebilen birine denk gelmedim henüz.

• LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Hocam ben fazla hırpalamadığım halde Samsung evo serisi ssdlerim iki kere uçtu. Allahtan 5 yıl garantilililer servis direk yenisini verdi

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.