Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kinemania , kinemania Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
8.920
Cevap
235
Favori
394.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wiwu, Alpha 11312H 11 in 1

Ağustos ayında 400 TL ye almıştım, şu an biraz fiyat artmış sanırım.

• LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt

Memnun musunuz bu hub dan.. Ben de wiwu alpha 831hrt aldım yeni. Gayet iyi çalışıyor ancak ısınma fazla.. Isınma genel problem sanıyorum.. Bunun dışında bir problem yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam fazla ısınması dışında hiçbir problem yaşamadım.

55" 4k tv ye bağlı olarak kullanıyorum. usb lerden birinde mouse takılı sürekli. etherneti de kullanıyorum 75 mbit internet var 70 mbit üzeri çok rahat görüyorum. harici disk takıyorum, hiç hata vermedi, görmemezlik yapmadı. genel olarak gayet memnunum.

• Sizce hub olarak Kingston Nucleum mu almalıyım yoksa şu aşağıdakilerden birini mi?

Baseus

Orico

Ugreen

Ya da maksimum 400-450 civarına tavsiye edeceğiniz başka bir şey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 15 Ekim 2021; 19:19:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• teşekkürler! ben de aynı şekilde hafif bükerek düzeltmiştim. dediğiniz gibi taşıma koşullarına bağlı olarak hafif bükülebiliyor bence de bir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook Air kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak, cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.

1. Ekranın parlaklığı en düşük seviyeye getirildiğinde hiç görünmeyecek kadar (zaman zaman hiç görülmeyecek kadar) kararıyor mu?
    2. Caps lock tuşunda ayarları yapmanıza rağmen zaman zaman gecikme oluyor mu?
    3. Ekran parlaklığı ve klavye ışığı sensörü manuel olarak değiştirince kendini ortam ışığına göre ayarlıyor mu? Örneğin şu an karanlık bir yerdeyim en yüksek parlaklığı klavyeden ayarladım, ekran parlaklığı geri düşmedi. Aynı şekilde klavye parlaklığı da kendini otomatik ayarlamadı. Ama bu durum her zaman olmuyor ara ara düzeliyor. Bunun nedeni ne olabilir? Cihaz 2-3 günlük.
  • NaysFather kullanıcısına yanıt
    hocam ben de kapak aldım onunla kullanıyorum, onun ayakları yumuşal plastik olduğu için sallanma olmuyor
    evet dediğiniz gibi macbook ayakları sert plastik olduğundan zemin ile uyum sağlaması kolay değil

2mm lik önerdiğiniz bant için link var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    hepsi normal
    ilk ikisi evet

sonuncusu

eğer x ortamında manuel bi işlem yaparsanız sizin manuel işleminiz geçerli olur
    y ortamına geçince y ye uyum sağlar

şuan x ten y ye geçip sonra geri x e gelirseniz otomatik ayarlanır

manuel ayarl her zaman otomatikten önceliklidir, çünkü siz bunu istemişsiniz, pc kendi otomatik ayarlasa sizin sözünüz geçmez olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, M1 8 gb Ram Air kullanıcısıyım.

Genel olarak cihazdan memnunum. Fakat bazen çözemediğim şeyler oluyor.

Mesela biraz önce outlook uygulamasını açtım, Microsoft yazılı beyaz bir pencere çıktı karşıma 20-25 dakikadır öyle duruyor. Ne kapanıyor, ne açılıyor. Bilgisayarı yeniden başlat diyorum oda olmuyor.

Bu tip durumlarda ne yapmam gerekiyor?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Elma Menüsü > Çıkmaya Zorla... > (uygulama adı)

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Çok sağol 😊😊

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim, belirttiğiniz gibi çalıştığını ben de öğrendim. Çok teşekkürler tekrardan, iyi akşamlar dilerim.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt

hocam bant için aşağı link bırakıyorum ama onunla uğraşma. Daha iyisini buldum :)

https://www.hepsiburada.com/voll-kaymaz-bant-yumusak-dayanikli-bant-voll-efeu-10-metre-p-HBV00000ZFSLU

sana ve bu sorunu sonsuza kadar yaşamak istemeyen herkese asıl malzemeyi paylaşıyorum. Bu aliexpresste de var. bu hem yumuşak hem esnek hem kendinden yapışkanlı hem kaydırmaz hem ince hem bizim cihazlara göre hem de siyahı da var :) bundan 4 tane yapıştıyorsun bir daha esnedi mi hopladı mı zıpladı mı sorunları bitiyor :) zaman bulsam araştırıp bundan sipariş vereceğim. ya da türkiyede alabileceğimiz yer bulmamız lazım.

Apple M1 Mac [ANA KONU]

Apple M1 Mac [ANA KONU]

• Arkadaşlar AlDente uygulamasını kurup cihazı prize takılı şekilde kullanmak mantıklı mı? Bu şekilde batarya döngülerini azaltabilir ve bataryanın ömrünü artırabilir miyim?

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Ben kingston nucleum aldım, çok memnun kaldım öneririm.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt

Cihazı evde kullanıyorum günlük 4-5 saat sadece. Sürekli fişe takılı kullanıyorum ve AIDentenin yaptığı işi Mac kendisi yapıyor zaten. Resimde görebilirsiniz.

Apple M1 Mac [ANA KONU]
  • ahmckr kullanıcısına yanıt

Aynı anda iki hdd takamıyorsunuz diye bir şey okudum. Yani 2 hdd takıp birinden diğerine kopyalama yapamayacaksam bu cihaza 500 lira çok bence.

Konuda hub almış çok kullanıcı var ama sanırım kimse konuyu takip etmiyor ya da cevap yazmıyor.

• LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt

İki ayrı disk takıp deneme imkanınız oldu mu hiç? Birinden diğerine veri kopyalamak gibi.

Ben de wiwu 831hrt düşünüyorum.

• w00t. kullanıcısına yanıt

Merhaba. Aldığım günden beri sizdeki gibi pil üzerinde fiş işareti çıkmıyor. sürekli aşağıdaki gibi şimşek simgesini görüyorum. Bu neden oluyor acaba?

Apple M1 Mac [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.