Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (993. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Arkadaşlar telefonlarınızda şunu denemeniz mümkün mü telefona şöyle eğik alttan bakın veya yandan bakın sanki simgeler daha bir keskin daha bir hoş daha bir güzel görünüyor doğru mu bu :D

ben bunu ilk aldığım gün farkettim.
    tel masada, gözüme farklı geldi.
    yanına iphone 5i koydum, net farkı anladım.
    sanki 3 boyutlu gibi.
    simgeler daha net ve önde gibi.
  • Scarface1987 S kullanıcısına yanıt
    Androidten ziyade hangi telden geçtiniz hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Androidten ziyade hangi telden geçtiniz hocam ?

Galaxy S2

Tabi i7 ve s2 versusu çok zalimce olur da ios daha iyi bence.
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Hangi tarihte görülmüş iphone 5 ile 7 yi karşilaştirmak arkadaşim iki cihazin ekran farki olmasi gayet normal 1334~750 diğeri 640~1136 arasindaki cözünürlükten kaylaniyor ama nedense 7 %25 parlak denildi ben bi fark göremedim resöen göz yanilgisiii..

• Merhaba arkadaşlar yahu 331 sayfa olmuş konu ancak hala sarı ekrana net cevap veren yok. Apple Store a giden arkadaşlar son durum nedir? Sarı ekran konusunda Apple ne diyor? Bende iki tane iphone 7 128 almayı planlıyorum. Beklemeli miyim? Bu bir sorun mudur?
  • srcsntrk S kullanıcısına yanıt
    Vergiyi kendin alıyor olsan bukadar iştahlı yazmazsın. İlginç bir yaklaşım ne diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelikanliCekirge -- 9 Kasım 2016; 11:16:40 >
  • Degisim isteyenler swap cihaz almayin bir yerinde falso cikiyor mutlaka 2 ay boyunca swap cihaz aldim yolladim ozellikle kasada bosluk oluyor eski tecrubem

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Hangi tarihte görülmüş iphone 5 ile 7 yi karşilaştirmak arkadaşim iki cihazin ekran farki olmasi gayet normal 1334~750 diğeri 640~1136 arasindaki cözünürlükten kaylaniyor ama nedense 7 %25 parlak denildi ben bi fark göremedim resöen göz yanilgisiii..

2016 tarihinde görüldü arkadaşım.
    bu denemeyi iphone 6 ile de yaptık merak etmeyin. 5 ile 7 nin zaten farkını biliyoruz.
    bir arkadaş sadece teli tutun yandan bakın yazmış simgeler farklı gözüküyor demiş, ona cevap olarak yazdım bende sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcann01

telefondan tek şikayetşm sabaha kadar her gün yüzde 5-6 yemesi ne yapmam gerekiyor ?

+++
  • yıllardır samsung note serisi kullanıyorum. benım şahsi fikrim anroid ve samsung note serisi her zaman kullanabilirlik olarak apple ın önündeydi, yakın zamana kadar. artık o da bozdu. bunu tartışma niyetli yazmadım. objektif fikrimdir. herneyse,eşim apple kullanır. şu anda ona hediye olarak 7 alma arifesindeyim ancak yazılanları okudukca apple ile cok alakam olmamasına ragmen canım sıkılmaya basladı.
    aralık ayında avrupaya gidiyorum oradan hediye almak istiyorum, oradaki cihazlarda da aynı sorunlar cıkarmı, daha gitmeme 1,5 ay var belki yeni parti cihazmı denk gelir gibi sorular sordugumda ise bazı zeki arkadaslar akıllarınca dalge gecmıs. ergenliklerine veriyorum tabiki. herneyse, sonuc olarak 7 mi alalım 7 plus mı arada ciddi bir fark oldugu söyleniyor en azından kamera kalitesinde. birde 128 gb ın 32 gb a göre daha rahat oldugu.yani kasılma hız vs. diğer kronik sorunlara girmıyorum bie. son sorumda 5s kullanıyoruz su an, acaba 6s plus almak dahamı mantıklı ? samimi yanıtlara tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

yıllardır samsung note serisi kullanıyorum. benım şahsi fikrim anroid ve samsung note serisi her zaman kullanabilirlik olarak apple ın önündeydi, yakın zamana kadar. artık o da bozdu. bunu tartışma niyetli yazmadım. objektif fikrimdir. herneyse,eşim apple kullanır. şu anda ona hediye olarak 7 alma arifesindeyim ancak yazılanları okudukca apple ile cok alakam olmamasına ragmen canım sıkılmaya basladı.
    aralık ayında avrupaya gidiyorum oradan hediye almak istiyorum, oradaki cihazlarda da aynı sorunlar cıkarmı, daha gitmeme 1,5 ay var belki yeni parti cihazmı denk gelir gibi sorular sordugumda ise bazı zeki arkadaslar akıllarınca dalge gecmıs. ergenliklerine veriyorum tabiki. herneyse, sonuc olarak 7 mi alalım 7 plus mı arada ciddi bir fark oldugu söyleniyor en azından kamera kalitesinde. birde 128 gb ın 32 gb a göre daha rahat oldugu.yani kasılma hız vs. diğer kronik sorunlara girmıyorum bie. son sorumda 5s kullanıyoruz su an, acaba 6s plus almak dahamı mantıklı ? samimi yanıtlara tesekkurler.

boyut problem değilse bence 7plus alın, hem pil, hem kamera, hem de ram olarak daha önde. bana 5.5inç buyuk geldi, buyuk telefon kullanabilenlere 7plus tavsiye ederim.
    32 ile 128'in hız farkını sadece bilgisayara bağlayıp veri aktarımı yaparken hissedersiniz, o da 2dakikada yapacağinız veri aktarımı 3dkda olur. kullanımda hissedebileceğinizi düsünmüyorum.

aldıgınız cihazı orada açıp kontrol edersiniz varsa problem orada değişim yaparsınız sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

Merhaba arkadaşlar yahu 331 sayfa olmuş konu ancak hala sarı ekrana net cevap veren yok. Apple Store a giden arkadaşlar son durum nedir? Sarı ekran konusunda Apple ne diyor? Bende iki tane iphone 7 128 almayı planlıyorum. Beklemeli miyim? Bu bir sorun mudur?

Sorun olarak görmüyor Apple. Apple storedan alırsanız ama beğenmezseniz değiştirirsiniz. Ben online storedan almıştım değiştiriyorum mesela.
  • vergi müfettişiyim :P
    şaka bi yana yazdığın mantıksız geldiği için o şekilde yazdım.
    Kusura bakma daha düzgün yazmam lazımdı haklısın kardeşim. @Olkacan
  • Arkadaşlar güzel bir gelişme var gibi tabi sonuçlanmadan güzel demek doğru değil ancak şunu söyleyeyim bugün aldığım arçelik mağazasına gittim randevu günümden önce bir kez daha orada şansımı denemeyi uygun gördüm ve Apple destek ekibinin bana söylediği; 'Bunu bir sorun olarak kabül etmiyoruz iki farklı ekran tedarikçisi var' söylemlerini söyledim onlara ve daha alalı 4-5 gün geçtiği için aksesuarların hiç birine dokunmadığım için iade veya değişim istedim orada ki arkadaş doğal olarak hadi değiştirdik diyelim diğeri de sarı çıkarsa ne yapacağız dedi bende iade hakkımı kullanmak istiyorum o halde dedim onlarda bir kaç görüşme yapıp bana döneceklerini söylediler genel olarak olumlu sinyaller aldım iadem gerçekleşirse eğer Apple Store'dan alacağım ürünümü en azından iade ve değişim serbestliği ile kafam rahat eder ve bu süre zarfında biraz daha süre geçtiği için belki gelen ürünlerden beyaz ekrana denk gelme şansım artabilir diye umuyorum

• Ha bu arada nedense buraya kışkırtıcı yorumlar yazanlar oluyor sürekli arkadaşlar bu cihazlara az buz para vermiyoruz madem beğenmiyorsun alma demeye kimsenin hakkı yok çünkü ben bu cihazı beğeniyorum çok beğeniyorum hemde hatta 3 tane sarı ekranım çıksada yine İphone alacağım yine beyaz ekran gelene kadar İphone için zorlayacağım beni en rahat ettiren cihaz bu çünkü ha bir de diğer taraf var bu telefonun kaymak gibi beyaz ekran olanını kullanıp '320 sayfa sarı ekran konuşulmuş kafanıza sokun artık bu bir sorun değil hem daha iyi bla bla' diye zırvalıklar. Yahu neden anlamak istemiyorsunuz bunun bir sorun olduğunu bunun rahatsız ettiğini ? Günlük kullanımı bir ölü piksel kadar etkilemiyor mu zannediyorsunuz ben telefonda gördüğüm fotoğraf ile pc de gördüğüm fotoğraf arasında bu kadar tonlama farkı görmeye tahammül edemiyorum hadi pc teknolojisi farklı diyelim yahu adamın yüzü kırmızı tona çalıyor benim telefonumda koyu gözüken arka plan pc de açık gözüküyor sizce bu bir sorun değil mi arkadaşlar ? Lütfen empati yapın ve bu farklılık ortadan kalkana kadar içi rahat etmeyen insanlara saygı gösterin zira aynı parayı veren iki kişi telefonlarını yan yana getirdiğinde birisi kaymak gibi beyaz ekran kullanıyor diğeri bariz bir sarı ekran kullanıyor adalet mi hak mı bu ? Gözünün yorulmamasını isteyen zaten night shift açıyor bana ver beyaz ekranımı 5S moelini 3 yıl sorun dahi yazmadan kullanmış insanım ben bir daha ne işim olur değişim ile sorun ile tek istediğim ortak standart ortak ekran ben tanıtımda söylediğin daha canlı daha güzel renkler ve yüzde 25 daha parlak dediğin telefonu istiyorum rengi solmuş sarımtırak telefonu değil bu yüzden artık yok ekran teknolojisi yok susun yok bıktık yazmayı bırakın değerli arkadaşlarım bu sorundan müzdarip olanları birde siz üzmeyin. Teşekkürler.

Daha once 6s te kayitsiz telefonu değişim yaptım ,, ama şuanda işimi şansa birakmamak adina pasaport kaydımı yaptım oyle gidiyorum, yaklaşımınız biraz değişik olmuş:)

• Arkadaşlar ekran durumunun her ne kadar üretim haftasıyla alakası olmamasına rağmen yeni üretim cihaz almakta fayda var diye düşünüyorum.

F2LS G seri nosuyla başlayan 128gb 7 Plus Mat siyah cihaz 39. hafta

F2LS J 41. hafta

F2LS K 42. hafta

Başındaki 4 karakter aynı J serisiyle devam ederse 41. hafta G ise 39. hafta demek ki F2LS den sonra K,L,M,N olan cihazlar daha yeni hafta olabilir. 42. ve 43. hafta cihazı olan arkadaşlar paylaşım yaparsa, en azından apple store da kontrol etmek daha kolay olur. Satış esnasında herşeyi not alıyorlar çaktırmadan bilginize. Ablama cihaz alırken (32gb 7 siyah) seri nosunu telefonumdan kontrol etmek istedim ettimde 39. hafta çıktı 41. hafta sonrası olsa daha iyi olurdu dedim. Satış temsilcisi ona bişey yapamıyoruz dedi, aldık ve çıktık sonrasında eve geldiğimizde ekranda çizik olduğunu farkettim tekrar gidip değişim yaptığımızda başka bir temsilci cihaz 41. hafta sonrası olmayabilir bu yüzden değiştirmek isterseniz bir daha değişim yapamayız iade alabiliriz dedi.

Bu durum sadece 7 plus 128gb siyah için geçerli 39. ve 41. haftalar için kesin bilgi diğer haftalar için tahminidir. iPhone 7 32gb siyah yeni hafta cihazları DNP ile başlıyor. Ablama aldığımız 7 32gb Siyah DNW ile başlıyor 42. hafta cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnHolyBB -- 9 Kasım 2016; 15:51:13 >

• Arkadaşlar Ingiltereden iphone 7 aldım vergisini ödedim ama telefon sim kartı kabul etmiyor aldığım yere sordum bizim telefonlarımız sim kilitli değil diyor bu olayı nasıl çözerim yardımcı olabilecek varmı?

• Beyler 6s plus 64ü satıp bugün aranıza 7 plus 128 mat siyahla katıldım. Jet almayı düsünüyodum ama yazılanlardan sonra vazgeçtim. Şimdi ios 10.0.2 var telefonda ama 7 wallpaperları cihazda gözükmüyo sürümü mü yükseltmem lazım ?

• 
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.