Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e_capkan

Üstteki 41. Hafta iPhone 7 siyah 32gb

Alttaki cihaz iPhone 6

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Çok kötü ya çok şükür benim beyaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• atahanbb kullanıcısına yanıt
    Normal 7,düşük güç modunu yüzde 20 den sonra kullanıyorum
  • Arkadaşlar biliyorsunuz bende sarı ekrandan şikayetçiyim. Bugün bir arkadaşımla karşılaştırmak için yanına gittim. Bu arada benim telefonum iPhone 7 simsiyah, onun telefonu da iPhone 7 plus simsiyah. Neyse iki telefonun da ekran parlaklığını sona aldım, iki telefonun da ekranı sarı; ancak onun ki daha da sarıydı. Yani anlayacağınız sarının da tonları var şaka gibi yani... Orada bir de iPhone 6 ile karşılaştırdık. iPhone 6 resmen bembeyaz ayrıca ekran ışığı daha fazla... Resmen komedi, gülsem mi ağlasam mı şaşırdım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

quote:

Orijinalden alıntı: huso60

Arkadaşlar 7 Plus alacağım Apple yine yapacağını yapmış A1661 modelinin LTE falan bilmem ne çekim gücü daha iyiymiş . Vatan Bilgisayardan arkadaş aldı orda A1784 satılıyor hepsi aynı mıdır bilmiyorum ama bildiğiniz A1661 satan yer var mı ?

Türkiye'de 1660 modeli satılmıyor, bu model alt yapının desteklendigi ABD, Çin, Hong Kong gibi bazı ulkelerde satısta. yani Apple Türkiye garantili 1660 model iphone 7 yok.

Hocam A1660 değil benim sorduğum A1661 . Yani 7 Plus. A1660 iPhone 7. Ama muhtemelen 1661 de yoktur değil mi ? Türkiyede satılanlar A1778( IP 7) ve A1784(7+) . Doğru mudur ?
  • Arkadaşlar bu sndeep uygulamasını girdim ama kaçıncı hafta üretimi olduğunu göremedim ne yapmam lazım birde ram 3gb yazıyordu cihaz iphone 7 2 gb değilmi ram

• OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Kalibre nedir hocam ? tam olarak 6 saatlik kullanımda şarjım bitti telefon kapandı ve şarja taktım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

quote:

Arkadaşlar 7 Plus alacağım Apple yine yapacağını yapmış A1661 modelinin LTE falan bilmem ne çekim gücü daha iyiymiş . Vatan Bilgisayardan arkadaş aldı orda A1784 satılıyor hepsi aynı mıdır bilmiyorum ama bildiğiniz A1661 satan yer var mı ?

Türkiye'de 1660 modeli satılmıyor, bu model alt yapının desteklendigi ABD, Çin, Hong Kong gibi bazı ulkelerde satısta. yani Apple Türkiye garantili 1660 model iphone 7 yok.

Hocam A1660 değil benim sorduğum A1661 . Yani 7 Plus. A1660 iPhone 7. Ama muhtemelen 1661 de yoktur değil mi ? Türkiyede satılanlar A1778( IP 7) ve A1784(7+) . Doğru mudur ?

aynen, kendiniz cevaplamışsınız. 16XX Tr garantili olarak yok. Apple Türkiye garantili cihazların tümü 17XX.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcann01

quote:

Orijinalden alıntı: ogulcann01

Burdan kaptmam gereken başka nişey var mı srka planda şarj yememesi için
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Biri yardım etse ?

????

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    http://www.applefoni.com/iphone-bataryasi-nasil-kalibre-edilir/Burda anlatımı mevcut hocam
  • Düz 7 konum açık genel olarak lte de kullanıldı parlaklık oto
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar 13 ünde amerikada olacagım telefonda alacaktım app storede acıp sarı ekran olayına bakabılır miyim aldıgım kutuda

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Randevunuzun sonucunu yazarsaniz sevinirim, ayni sorun bende de mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

@mdtzr Cihazinin model kodu A17XX ise bir yillik uluslararasi garantin Turkiye'de gecerli oluyor. Ayarlar - Hakkinda - Yasal bolumune gir. Sayfanin en basinda A17XX veya A16XX diye yazar. Telefonuna bir sey atmak icin iTunes uzerinden hic ugrasma derim. Photo Transfer Pro vb. uygulamalar var. Bilgisayar ile iPhone ayni WiFi aginda iken tarayiciden iPhone'a baglanip (192.168.X.X vb. yerel agdan) surukle birak basitliginde fotograf gondermeni sagliyorlar. Bence boyle yap. Hatta Mac bilgisayar kullaniyorsan, Airdrop ile fotograflari direkt gonderebilirsin. Ben 7 Plus'i alinca, fotograflari otomatik yedeklemeyi tercih etmedigim icin, 4000'e yakin fotografi cihaza boyle gonderdim.

@tayfur3294 GH/A'lar Yunanistan (Bulgaristan ve bazi dogu avrupa ulkeleri) cihazi oluyor. Yani priz fisi TR ile ayni. Cihaz A17XX'dir ve bir yillik uluslararasi garanti Turkiye'de gecerli.

@4Sercio Arap cihazlarinda (part nosu AE/A ve AB/A) Facetime yok, donanimsal olarak engelli. Facetime olsun istiyorsan, Dubai'de de bizdeki gibi karaborsa avrupa ve ABD cihazi satanlar var. Onlardan alacaksin. Yurtdisindan iPhone 7 almayla ilgili tum ayrintilar burada mevcut:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121177019

16xx diye hatırlıyorum model numarasını. Bu halde TR de garanti kapsamında olmuyor mu?

Cihazin A16XX ise bir yillik uluslararasi garantin Turkiye'de gecerli olmuyor. Turkiye'de disindaki Apple Store bulunan ulkelerde hizmet alabilirsin. Servislik durumda cihazini ABD'ye, Almanya'ya, Dubai'ye vs. gonderebilirsin. Garanti sorgulama sayfasinda cihazin garantili gorunur ama Turkiye'de o garantiden yararlanamiyorsun. Cunku cihazin CDMA modemli.

Teşekkür ederim bilgi için. Cihazım 1660. İnşallah bir problem yaşamam da göndermek zorunda kalmam.

• Arkadaşlar 7 plus cihazımda sarı renk olayı yok 6 s ile karşılaştırdım benim ekran beyazlığı aynı hatta daha kaliteli ve gerçekten zorlamadım ama hiç ses cızırtı gelmiş telefondan .nasıl oluyo anlamıyorum ama forumda yazılanları kendimce yorumladım bayilerdenden alınan telefonlarda genelde bu yazıları ve yorumları görmedim.genelde sorun hep apple dannalınan telefonlarda olduğu yazılıyor.7 plus için uygulama tavsiyeleriniz nelerdir.telefon 32 gb.gereksiz uygulama yüklemek istemiyorum.bide whatsap 5gündür yüklü değildi şarj 25 saat dı.aktif ettim 14 saati görmeye başladı.

• 7Plus 'ı alalı belki üç hafta oldu ve konuyu da 3 haftadır takip etmiyordum .

Bir bakayım dedim yeni bir şey var mı diye ; ancak yine yeniden " sarı ekran " boş muhabbetleri ,bıraktığım yerde kalmış.

O kadar açıklama yapıldı , yeni ekran , wide color gamut vs...

Yiyin ulan kendinizi ...
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    O zaman sıkıntı büyük. İkinci Note 7 vakası olmaz inşallah. Bazılarında büyük problem oluyormuş. ShiftDelete'de Iphone 7 Plus ile yaşadığı sorunların çekildiği videoda da cihazın geceden sabaha durduğu yerde %90 şarjı yediğinden bahsediliyordu. Belki bunun sebebi de bu Intel modem-şebeke olayıyla ilgili olabilir. A1784 kullanan arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur cihazda gözle görülür sinyal düşüşü, şarj sorunu gibi problemler varsa hiç boşa sıkıntı yaşamayalım
  • Tulû kullanıcısına yanıt
    O açıklamaları bir de siz yapın hadi öğrenelim yada o kadar detay vermeyin siz söyleyin madem ekran tekonolojileri daha yüksek ıvır zıvır niye benim ekranım bir başka 7 ile aynı parlaklık ve aynı renkte değil niye bir 7 cihazı kaymak gibi beyaz iken benim ki sarı ? niye benim telefonda simgeleri gördüğüm renk ile pc de açtığım zaman gördüğüm aynı değil istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz teşekkürler.
  • Abi kimse benim ekrana yorum yapmadı ya helal olsun be.. en azından bir kişinin bile yorumunu görsem öpüp başıma koyacam uyuz oldum..evet kimse zorunlu değil ama bir kişi de el atsın be kardeşim..görmek isteyen varsa önceki mesajlarımda mevcut veya yazın özelden atayım.. geç olmadan bende sıkıntı varsa götüreyim servise mervise..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haakaan162

Arkadaşlar biliyorsunuz bende sarı ekrandan şikayetçiyim. Bugün bir arkadaşımla karşılaştırmak için yanına gittim. Bu arada benim telefonum iPhone 7 simsiyah, onun telefonu da iPhone 7 plus simsiyah. Neyse iki telefonun da ekran parlaklığını sona aldım, iki telefonun da ekranı sarı; ancak onun ki daha da sarıydı. Yani anlayacağınız sarının da tonları var şaka gibi yani... Orada bir de iPhone 6 ile karşılaştırdık. iPhone 6 resmen bembeyaz ayrıca ekran ışığı daha fazla... Resmen komedi, gülsem mi ağlasam mı şaşırdım...

Ben gülüyorum bol bol. Niye şaşırıyorsun ki? Apple zaten donanımı çoktandır bozdu, daha çok para kazanmak için telefonun fiyatını yükselttikçe kalitesini düşürüyor. Fiyat yükselip kalite ve maliyet fiyatı düştükçe aradaki makas farkından Apple kazançlı çıkıyor. Bir gün gelecek Apple da Nokia gibi bitecek, şimdilik ios yazılımı sayesinde hala satıyorlar eski başarıların mirasını yiyorlar. Yoksa bu dandik alimunyum plastik karışımı beş para etmez kalitesiz, kötü, tek düşüşte camı Hollywood efektiyle komple parçalanan aptal bir telefonu mükemmel bir şeymiş gibi, insanları aptal yerine koymaları zoruma gidiyor. Tamam telefonu nerdeyse 1000 dolar yaptı bu firma ama kalite sıfır kulaklığı da paralı yaptılar kablosuz kulaklıgı.

• 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.