Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
50.890
Cevap
475
Favori
1.972.274
Tıklama
Popüler Konular listesinde 95. Sırada  bugün en iyi #38
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    1218 Mesaj
    Arkadaşlar güzel bir gelişme var gibi tabi sonuçlanmadan güzel demek doğru değil ancak şunu söyleyeyim bugün aldığım arçelik mağazasına gittim randevu günümden önce bir kez daha orada şansımı denemeyi uygun gördüm ve Apple destek ekibinin bana söylediği; 'Bunu bir sorun olarak kabül etmiyoruz iki farklı ekran tedarikçisi var' söylemlerini söyledim onlara ve daha alalı 4-5 gün geçtiği için aksesuarların hiç birine dokunmadığım için iade veya değişim istedim orada ki arkadaş doğal olarak hadi değiştirdik diyelim diğeri de sarı çıkarsa ne yapacağız dedi bende iade hakkımı kullanmak istiyorum o halde dedim onlarda bir kaç görüşme yapıp bana döneceklerini söylediler genel olarak olumlu sinyaller aldım iadem gerçekleşirse eğer Apple Store'dan alacağım ürünümü en azından iade ve değişim serbestliği ile kafam rahat eder ve bu süre zarfında biraz daha süre geçtiği için belki gelen ürünlerden beyaz ekrana denk gelme şansım artabilir diye umuyorum
    |
    |

• Binbaşı
    1218 Mesaj
    Ha bu arada nedense buraya kışkırtıcı yorumlar yazanlar oluyor sürekli arkadaşlar bu cihazlara az buz para vermiyoruz madem beğenmiyorsun alma demeye kimsenin hakkı yok çünkü ben bu cihazı beğeniyorum çok beğeniyorum hemde hatta 3 tane sarı ekranım çıksada yine İphone alacağım yine beyaz ekran gelene kadar İphone için zorlayacağım beni en rahat ettiren cihaz bu çünkü ha bir de diğer taraf var bu telefonun kaymak gibi beyaz ekran olanını kullanıp '320 sayfa sarı ekran konuşulmuş kafanıza sokun artık bu bir sorun değil hem daha iyi bla bla' diye zırvalıklar. Yahu neden anlamak istemiyorsunuz bunun bir sorun olduğunu bunun rahatsız ettiğini ? Günlük kullanımı bir ölü piksel kadar etkilemiyor mu zannediyorsunuz ben telefonda gördüğüm fotoğraf ile pc de gördüğüm fotoğraf arasında bu kadar tonlama farkı görmeye tahammül edemiyorum hadi pc teknolojisi farklı diyelim yahu adamın yüzü kırmızı tona çalıyor benim telefonumda koyu gözüken arka plan pc de açık gözüküyor sizce bu bir sorun değil mi arkadaşlar ? Lütfen empati yapın ve bu farklılık ortadan kalkana kadar içi rahat etmeyen insanlara saygı gösterin zira aynı parayı veren iki kişi telefonlarını yan yana getirdiğinde birisi kaymak gibi beyaz ekran kullanıyor diğeri bariz bir sarı ekran kullanıyor adalet mi hak mı bu ? Gözünün yorulmamasını isteyen zaten night shift açıyor bana ver beyaz ekranımı 5S moelini 3 yıl sorun dahi yazmadan kullanmış insanım ben bir daha ne işim olur değişim ile sorun ile tek istediğim ortak standart ortak ekran ben tanıtımda söylediğin daha canlı daha güzel renkler ve yüzde 25 daha parlak dediğin telefonu istiyorum rengi solmuş sarımtırak telefonu değil bu yüzden artık yok ekran teknolojisi yok susun yok bıktık yazmayı bırakın değerli arkadaşlarım bu sorundan müzdarip olanları birde siz üzmeyin. Teşekkürler.
    |
    |

• Binbaşı
    1051 Mesaj

Daha once 6s te kayitsiz telefonu değişim yaptım ,, ama şuanda işimi şansa birakmamak adina pasaport kaydımı yaptım oyle gidiyorum, yaklaşımınız biraz değişik olmuş:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    srcsntrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

F2LS G seri nosuyla başlayan 128gb 7 Plus Mat siyah cihaz 39. hafta

F2LS J 41. hafta

F2LS K 42. hafta

Başındaki 4 karakter aynı J serisiyle devam ederse 41. hafta G ise 39. hafta demek ki F2LS den sonra K,L,M,N olan cihazlar daha yeni hafta olabilir. 42. ve 43. hafta cihazı olan arkadaşlar paylaşım yaparsa, en azından apple store da kontrol etmek daha kolay olur. Satış esnasında herşeyi not alıyorlar çaktırmadan bilginize. Ablama cihaz alırken (32gb 7 siyah) seri nosunu telefonumdan kontrol etmek istedim ettimde 39. hafta çıktı 41. hafta sonrası olsa daha iyi olurdu dedim. Satış temsilcisi ona bişey yapamıyoruz dedi, aldık ve çıktık sonrasında eve geldiğimizde ekranda çizik olduğunu farkettim tekrar gidip değişim yaptığımızda başka bir temsilci cihaz 41. hafta sonrası olmayabilir bu yüzden değiştirmek isterseniz bir daha değişim yapamayız iade alabiliriz dedi.

Bu durum sadece 7 plus 128gb siyah için geçerli 39. ve 41. haftalar için kesin bilgi diğer haftalar için tahminidir. iPhone 7 32gb siyah yeni hafta cihazları DNP ile başlıyor. Ablama aldığımız 7 32gb Siyah DNW ile başlıyor 42. hafta cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnHolyBB -- 9 Kasım 2016; 15:51:13 >

• Onbaşı
    17 Mesaj
    Arkadaşlar Ingiltereden iphone 7 aldım vergisini ödedim ama telefon sim kartı kabul etmiyor aldığım yere sordum bizim telefonlarımız sim kilitli değil diyor bu olayı nasıl çözerim yardımcı olabilecek varmı?

Beyler 6s plus 64ü satıp bugün aranıza 7 plus 128 mat siyahla katıldım. Jet almayı düsünüyodum ama yazılanlardan sonra vazgeçtim. Şimdi ios 10.0.2 var telefonda ama 7 wallpaperları cihazda gözükmüyo sürümü mü yükseltmem lazım ?

|
    |
    Apple Watch series 4 Space Gray
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Wallpaperlar 10.2 sürümüyle gelecek
    |
    |

|
    |
    Apple Watch series 4 Space Gray
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj
    iPhone 7 32 Gb gümüş ile aranıza katıldım.
    142 Mesaj
    sabah iphone 7 plus 256 gb jet black kaçırdım türkiye garantili 3400 TL ye.Hızlı davranan boludan birisi almış. sahibindende hala duruyor ilan.
    |
    |

Orijinalden alıntı: yarkan88

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

elimde sıfır açılmamış paketinde italya apple store dan alınma mat siyah iphone 7 plus 128gb ve 256gb mevcuttur. ilgilenen varsa mesaj atabilir.

Merhabalar,

7 plus 128 gb fiyat nedir acaba?
    |
    |

• Yüzbaşı
    931 Mesaj
    Az önce turkcell den almış olduğum İphone 7 Plus 128Gb JetBlack ile aranıza katılmış bulunmaktayım. 4049 Tl e aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyLeshRaC -- 9 Kasım 2016; 14:26:56 >
    |
    |

benimki F2LS K 42.hafta
    |
    |
    UnHolyBB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: onr1102

benimki F2LS K 42.hafta
    quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

benimki F2LS K 42.hafta

sarı ekran ?

hocam cihazı arkadaşım amerikadan aldı 19ekimde henüz elime geçmiş değil...arkaşıma sorduğumda karşılaştırma şansı yoktu ama ekran ışıl ışıl demişti..şuanda gemide ulaşamıyorum muhtemelen sarı ekran değil...benim durumum herkesten kötü parası verildi alındı ama elime ne geçiceği belli değil...ve cihaz 1661 şansım varsa beyaz ekran çıkar çok tedirginim :(
    |
    |
    airport34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Not: İşitme Engelliyim ♥
  • Yarbay
    2860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huso60

Arkadaşlar 7 Plus alacağım Apple yine yapacağını yapmış A1661 modelinin LTE falan bilmem ne çekim gücü daha iyiymiş . Vatan Bilgisayardan arkadaş aldı orda A1784 satılıyor hepsi aynı mıdır bilmiyorum ama bildiğiniz A1661 satan yer var mı ?
    quote:

Arkadaşlar 7 Plus alacağım Apple yine yapacağını yapmış A1661 modelinin LTE falan bilmem ne çekim gücü daha iyiymiş . Vatan Bilgisayardan arkadaş aldı orda A1784 satılıyor hepsi aynı mıdır bilmiyorum ama bildiğiniz A1661 satan yer var mı ?

ABD (Sprint, Verizon ve Sim-free cihazlar), Cin, Hong Kong, Makau, Japonya, Kosta Rika: CDMA Qualcomm modem (A16XX)
    ABD (AT&T ve T-Mobile cihazlari) ve diger tum ulkeler: GSM Intel modem (A17XX)

Turkiye'den A16XX cihazi ancak bavul ticaretiyle ABD'den getirenlerden alabilirsin. Paralel ithalat getirenler bile Intel modemli GSM cihaz getiriyor. Cunku Turkiye'de mevzuat geregi CDMA cihaz ithalati yasak. A16XX cihaz aldiginda bir yillik uluslararasi garantiden Turkiye'de yararlanamazsin. A16XX cihazlar Turkiye'de garanti disi.

Intel modemli cihazlarimizda yaygin bir sebeke sorunu yok. iPhone 7 Plus'i iPhone 6S ile ayni kosullarda ayni mekanlarda kullaniyorum. Sinyal seviyesinde ve sebeke performansinda hicbir farklilik yok. Problemli cihazlar olabilir ama sebeke sorunu cizirti sorunu, citirdama sorunu veya sari ekran sorunu gibi yaygin bir sey degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bursacity

Arkadaşlar Ingiltereden iphone 7 aldım vergisini ödedim ama telefon sim kartı kabul etmiyor aldığım yere sordum bizim telefonlarımız sim kilitli değil diyor bu olayı nasıl çözerim yardımcı olabilecek varmı?
    quote:

Orijinalden alıntı: bursacity

Ingiltere'de bazi zincirlerin sattigi iPhone'lar SIM kilitsiz dense de sadece Ingiltere icinde SIM kilitsiz oluyor. Yani Ingiltere'deki operatorlerin disinda bir SIM kart takarak kullanamiyorsunuz. Carphone Warehouse cihazlari genelde boyle oluyor mesela. ABD'de de ayni seyi BestBuy yapiyor. Cihazi ulke disinda kullanacaginizi belirterek SIM kilidi actirmak istediginizi soyleyin. Acarlar mi, bilmiyorum. Cihazi once bir Ingiltere SIM karti ile etkinlestirip sonra Turk SIM kartinizi takabilirsiniz. Eger taktiginiz Ingiliz SIM karti cihazi kendi sebekesine kilitlemezse bu sekilde Turk SIM kart kullanilabilir belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

Three dışında hemen hemen bütün operatörler sim kilitli telefon satarlar.

|
    |
    Huysuz İhtiyar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

ABD (Sprint, Verizon ve Sim-free cihazlar), Cin, Hong Kong, Makau, Japonya, Kosta Rika: CDMA Qualcomm modem (A16XX)

Turkiye'den A16XX cihazi ancak bavul ticaretiyle ABD'den getirenlerden alabilirsin. Paralel ithalat getirenler bile Intel modemli GSM cihaz getiriyor. Cunku Turkiye'de mevzuat geregi CDMA cihaz ithalati yasak. A16XX cihaz aldiginda bir yillik uluslararasi garantiden Turkiye'de yararlanamazsin. A16XX cihazlar Turkiye'de garanti disi.

Intel modemli cihazlarimizda yaygin bir sebeke sorunu yok. iPhone 7 Plus'i iPhone 6S ile ayni kosullarda ayni mekanlarda kullaniyorum. Sinyal seviyesinde ve sebeke performansinda hicbir farklilik yok. Problemli cihazlar olabilir ama sebeke sorunu cizirti sorunu, citirdama sorunu veya sari ekran sorunu gibi yaygin bir sey degil.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Anladım. Yani o kadar kafaya takılacak birşey değil. Zaten başka çaremiz de yok. Mecbur A17xx cihaz alacağız. Yurtdışı cihazı alma işine girmek istemem, ayrıyetten garantisiz bi cihaz almış olacağız . Hiç gerek yok
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.