Şimdi Ara

Ankara'da iyi lastik Rot-balansçısı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
4
Favori
23.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdem kardeşlere (dikmen-şaşmaz) yakın zamanda giden var mı?

memnuniyet ve fiyatlandırma nasıl?
  • Benim jantlar üç bijonlu ve ortasında yuvarlak delik olmadığı için seyyar balans cihazında ölçülüyor. Araştırdığım kadarıyla seyyar balans cihazı ön takımdaki bouklukları da giderdiği için avantajlıyken sadece dinamik balans ölçebildiği için dezavantajlı görünüyor. Yabancı internet sitelerine baktığımda(özellkile Romanya) üç bijon jantları da makinaya takıp statik ve dinamik balans ölçebildiklerini görüyorum.

Ankara' da beni aracıma da hem statik hem de dinamik olarak dengeye getirebilecek bir yer var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Erdem kardeşlere (dikmen-şaşmaz) yakın zamanda giden var mı?

memnuniyet ve fiyatlandırma nasıl?

herhalde kimsenin rot ayarına ihtiyacı olmamış demek ki....
    konuyu görmeyenler için tekrar güncelledim,

yakın zamanda Erdem kardeşlere (dikmen veya şaşmaz) giden var mı?

veya başka önerilecek rot'cu servis varmı?

maliyet nedir? teşekkürler...
  • Dikmene gidiyorum Necmi ve Ali Usta iyi niyetli insanlar ama balans konusunda iyi değiller
    Makinalarının kalibrasyonundan mi yoksa kalitesinden mi bilmiyorum ama ne kadar uğraşsalar da balans olmuyor Aracım 90-100 km. den sonra yolcuların hissedeceği kadar titriyor
    Rot ayarı mi?
    Galiba 20 Yıldır falan ihtiyaç duymadım
    Eskiden özel bir platform olurdu onun için
    Erdem Kardesler Dikmen de öyle bir bölüm dikkatimi çekmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene tam 1 saat uğraşıp kış lastiklerinin balansını yapamayıp, bir de üzerine 60 lira almalarından sonra dikmendeki erdem kardeşleri kimseye tavsiye etmiyorum.
  • Konunun üzerinden yaklaşık 2 ay geçmiş ancak konuya bakan arkadaşlar olursa diye yorum yazıyorum. Bugün Şaşmaz Oto Sanayi de Erdemler Rot-Balans'a gittim. Bir arkadaşımın önerisi ve burada yazılan yorumları gördükten sonra telefon ile arayıp öğlen saatlerinde kendileri ile tanıştım. Çok düzgün ve titiz insanlar. Yaklaşık 4 kez balans ayarı yaptırttım ancak hiçbiri istediğim gibi olmadı. Yeni aldığım GoodYear lastiklerim bir türlü balans tutmuyordu. Jantlarımda yeniydi ancak ustalar ya janta yada lastiğe suç atıp durdular. Erdemler o kadar titiz iş yaptılarki vallahi şaştım kaldım. Her aşamayı da bana detaylıca anlattılar. Şu an direksiyonumda milim titreme yok. Çok memnun kaldım gitmek isteyene kesinlikle öneririm.
  • Ben de yazlıkları taktırıp kışlıkları saklamaya vereceğim ama bu saklama koşulları konusunda titiz birisiyim. Nereyi tavsiye edersiniz? Aynı zamanda balansı da yaptıracağım. Jantı milim çizmemesi lazım.
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Ankaradaysaniz tavsiye edebilecegim bir yer var kisliklarimi da ordan aldim yazliklarim da orada duruyor gayet memnunum duzgun bir yer

• quote:

Orijinalden alıntı: incioz

Ankaradaysaniz tavsiye edebilecegim bir yer var kisliklarimi da ordan aldim yazliklarim da orada duruyor gayet memnunum duzgun bir yer

neresi?
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Turan gunes bulvarinda ozcanlar lastik var. Ofisimin karsisinda oldugu icin oradan aldim lastiklerimi. Yazliklarimi da oraya verdim. Aldiklarina dair lastik bilgilerini iceren bir belge dahi verdiler. Cok memnunum. Bir de yaninda oto cankaya var ama orasini bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: incioz

Turan gunes bulvarinda ozcanlar lastik var. Ofisimin karsisinda oldugu icin oradan aldim lastiklerimi. Yazliklarimi da oraya verdim. Aldiklarina dair lastik bilgilerini iceren bir belge dahi verdiler. Cok memnunum. Bir de yaninda oto cankaya var ama orasini bilmiyorum.

Anladım, teşekkürler
  • Şaşmazdaki Erdemler Rot-Balans'a ben de aracımı götürdüm. Dunlop marka sıfır lastik aldım fakat ne hikmetse balansını yapamadılar aldığım yerde. Çok gıcık bir durum, işin daha da kötüsü "acaba lastik üretim hatalı mı?" şeklinde kafamda beliren soru oldu.

Erdemler rot balansta baya ciddi şekilde ilgilenip, sorunun çözümüne odaklı çalışılıyor. İşin teknolojik boyutunda ahkam kesiyormuş gibi görünmek istemem bilmeden etmeden ama kullandıkları aletler de sanırsam güncel yazılımlı.

Benim araç yapılırken arkada bir seat leon da bekliyordu diğer balansçılarda çözemedikleri sorunu için.

Ücret olarak şişkin gözükebilir ama işlerini sapasağlam yapmadan aracı size teslim etmeyeceklerine emin olabilirsiniz. Ben memnun kaldım, tavsiye ediyorum.
  • Geçen gün orta hızla ilerlerken sert bir çukur dek geldi, kaçamadım ve sağ ön ile arka teker düştü. Şükür lastikte sıkıntı yok ama galiba bir balans gerekiyor, önceden titremeyen direksiyon titrer oldu!
    Fakat balans dışında rot da gerekir mi? Konu hakkında bilgili arkadaşlar açıklık getirirse ona göre usta bakacağım...
  • Ben Erdemler rot balansı tavsiye etmem işlerini çok lakayıt yapıyorlar ,, bir işi yaparken başkalarıyla yada başka işle ilgilenmeden yapacaksın ,
  • Ben 4 yıldır yazlık- kışlık lastiklerimi Şaşmazlardaki Erdemler de değiştiriyorum. Hep memnun kaldım.
    Yine yakın zamanda da muayene öncesi rot ayarı, far ayarı yaptırdım, gayet ilgiliydiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Şaşmazdaki Erdemler Rot-Balans'a ben de aracımı götürdüm. Dunlop marka sıfır lastik aldım fakat ne hikmetse balansını yapamadılar aldığım yerde. Çok gıcık bir durum, işin daha da kötüsü "acaba lastik üretim hatalı mı?" şeklinde kafamda beliren soru oldu.

Erdemler rot balansta baya ciddi şekilde ilgilenip, sorunun çözümüne odaklı çalışılıyor. İşin teknolojik boyutunda ahkam kesiyormuş gibi görünmek istemem bilmeden etmeden ama kullandıkları aletler de sanırsam güncel yazılımlı.

Benim araç yapılırken arkada bir seat leon da bekliyordu diğer balansçılarda çözemedikleri sorunu için.

Ücret olarak şişkin gözükebilir ama işlerini sapasağlam yapmadan aracı size teslim etmeyeceklerine emin olabilirsiniz. Ben memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

güncel rot balans fiyatı nedir. ben küçük sanayi'deki duran rot balans'a 40tl verdim.

• boombip kullanıcısına yanıt
    Hocam rot+balans için 70 TL vermiştim. Biraz tuzlu. Lakin birkaç defa sök-tak yaptılar. İndirip-şişirdiler falan.

Ben yeni almış olduğum lastik olduğu için yeterince sinir stres olmuştum. Duran rot balansı biliyorum. 40 tl normal bence. Umarım işçilikleri iyidir.
  • Ankaradayım rot balans yaptırmam lazım
    Bir kaç yeri aradım fiyatlar şöyle
    Temiz oto : anlaşmalı yerimiz var 40 tl dedi
    DuraN rot balans 40 tl dedi
    BAŞKENT RB 40 dedi
    Şaşmaz Aydoğanlar bilgisayarlı Rot Balansı aradım
    rot ayarı 20 balans 20 toplam 40 tl
    Müsait bir zamanda buraya gideceğim
  • Ben geçen sene konya yolu otopratikten yaptırmıştım ancak işin pek ehli değildi usta gibi geldi bana, her neyse yola çıkınca hoşuma gitti ama arabanın yol tutuşu ve yolda akışı ama geçenlerde yeni lastik alayım dedim önlere 2tane, ön-arka değişimi yapayım dedim sonrasında. sen zeki lastikçi tut, arka jantları önle yer değiştirip öyle tak, ondan sonra ne balans kaldı ne bişey, şimdi 100de arabanın önü zıplaya zıplaya gidiyor. ekstra masraf işin yoksa, lastikçiyi de döver misin, söver misin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdemler in fiyatı nedir arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.