Şimdi Ara

Ankara Congresium'a nasıl gidebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tübitak organizasyonuna katılmak amacıyla ilk defa Ankara'ya geleceğim.
    Sabah Esenboğa'ya uçakla geldikten sonra "Congesium'a" nasıl gidebilirim?

İstanbul'da kullandığım Havaş aklıma geldi ve internet sitesine baktım. Tek bir rota var gibi duruyor. Aşağıda da paylaştığım rotada sarı ile gösterilen yere kadar gidiliyorsa , oradan da ATO Congresium'a taksi ile gidilebilir diye düşünüyorum.
    http://www.havas.net/tr/Pages/InteractiveMap.aspx

İkinci alternatif olarak 442 EGO otobüsü gibilerinden bir şeyler söylediler. Havaalanından Aşti'ye gidiyormuş sanırım. Aşti neresidir bilmiyorum Congesium'a yakın mıdır?

Bu iki alternatiften hangisi daha mantıklıdır ya da sizin önereceğiniz başka bir alternatif var mı ?
    Ankara'yı hiç bilmediğim için buradan yardım almak istedim.

Teşekkürler

• Aşti nin önünden geçen ODTÜ dolmuşlarına bin söylersin yakınında indirirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aştiden çıkıp sağa dönen kaldırımı takip et on dakika olmadan karşına çıkacak. Taksiye gerek yok.

Not havaş ve 442 ikisi de Aştiye gider ama 442 daha mantıklı sizin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 21 Haziran 2014; 23:00:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşti dediğiniz yer sanırım Ankara otobüs terminali oluyor. Oraya kadar olan ulaşımda hangi seçeneği tercih etmeliyim?

Şöyle bir hususta var; elimde oldukça yük ve darbelerden korumak zorunda kalacağım materyaller olacak. Açıkçası benim için en rahat olacak seçeneği istiyorum.

EGO dediğimiz belediye otobüsü ise şu durumda HAVAŞ'ı tercih etmek rahatlık açısından sanırım daha mantıklı olabilir gibi duruyor ama bilemiyorum
  • Hocam kızılaya git ordan 530 etimesgut arabalarına bin hiç sıkıntı çekmezsin önünden geçiyor

• Elimde oldukça yük olacağı için HAVAŞ'a binmek daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Elimde oldukça yük olacağı için HAVAŞ'a binmek daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum.

O zaman havaşın aştide durduğu yerde hemen taksiler olacak, ordan oraya aktarma yapar beş dakikada congresiumda olabilirsiniz beş on lira alır artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Elimde oldukça yük olacağı için HAVAŞ'a binmek daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum.

O zaman havaşın aştide durduğu yerde hemen taksiler olacak, ordan oraya aktarma yapar beş dakikada congresiumda olabilirsiniz beş on lira alır artık.

Bu şekilde planlama yapmak en güzeli gibi duruyor.

Herkese teşekkürler
  • Havas ve 442 ego dedigin ayni nerdeyse.442 belediye otobusu ama oyle uyduruk degil havasla ayni otobus.havas sanirim 15₺ 442 ego 5.25di en son.ikiside astiye yani otobus terminaline gider.hangisini kullanmak istersen rahat edersin sikinti yok.astidende taksiye binersin 10 falan tutar.

• Teşekkürler
  • Merhaba.Ankara Sıhhıye Tren Garında indiğimde Ato Congresiuma nasıl gidebilirim?Oyun Yazılım ve Donanım Fuarı var yarın başlıyor.Amaç otobüs bileti ile tren garı önünden ato alanına inmeden gidebilir miyim?Fuarı gezip akşam tekrar trenle geri döneceğim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.