Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi unutulmaz sözler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
5.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: düzelten arkadaşa teşekkürler (whatif)
    Racon kesmiyorum, kafa kesiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrDex -- 23 Ağustos 2019; 15:17:32 >

• Kurtlar Vadisi unutulmaz sözler
  • Devletim beni idam sehpasında görmek istiyorsa orada olurum, hücreyse orada. Ama mesele devletin ne istediği meselesi değil, BAĞIMSIZ olma meselesidir. - İskender Büyük

İskender şunu aklına yaz, vatanını en çok sevene en pis işi yaptırırsın. - Cem Küçük

Bunların kim olduğu değil kimi ele geçirdikleri önemli. - İskender Büyük

Ben sana adam olamazsın demedim benim adamım olamazsın dedim. - İskender Büyük

Kurtlar Vadisi Gladyo dışındakileri pek beğenmediğim için izlemedim. Ama KVG çok iyiydi. İskender Büyük karakterine hayranım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 23 Ağustos 2019; 2:27:5 >

• Madem güneş tepeden vurdu, gölge ayağımızın altıdır!

-Pala

Ben savcıyı ortadan kaldırırım da bu ülke bunu kaldıramaz.

-Aslan Akbey

İkiniz bir İstanbul'a sığarsınız da bir mezara sığmazsınız!

- Laz Ziya
  • Aldığın nefes zarar.

Süleyman Çakır.
  • E biz boşunamı burdayız babayigit PALA hayırlı nöbetler babayiğit PALA sadece ölüler GÖRÜR PALA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PALA GÖZLÜKLÜ -- 23 Ağustos 2019; 14:52:44 >
  • Hakkımı kimseye yedirmem lan o paraya alıcam ya halodan ya akrepten ya polat tan benim için fark etmez PALA
  • Mitoya gittini anlamadım mı sibop yazık ulan sana verdiğim emege seni en az bu kadar mermiden kurtardım ben PALA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PALA GÖZLÜKLÜ -- 23 Ağustos 2019; 14:54:47 >
  • Bu çoçugun herşeyi değişmiş bi bakışları degişmemiş nazımım İSKENDER BÜYÜK
  • Beni sevimisin ZAZA
  • ben racon kesmem kafa keserim ne la
    racon kesmiyorum kafa kesiyorum

ekleme olarak da
    İtaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatif

ben racon kesmem kafa keserim ne la
    racon kesmiyorum kafa kesiyorum

ekleme olarak da
    İtaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız.
    Editledim, sağol hocam
  • Güneş yokken gözlük takan adam benimdir POLAT ALEMDAR
  • Benim rahat etmedigim yerde, kimse istirahat edemez! - Laz Ziya
    Ölüm ölüm dedigin nedir ki gülüm, ben senin için yaşamayı göze almışım.. P.Alemdar
    Şarkıcı: Efendim isminizi bağışlarmısınız? Pala: Bağışlamam!
  • Ölüler de zannediyor ki, diriler her gün helva yiyor.

Atasını tanımayan it peşinde gezermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ne Bilim Adamı -- 23 Ağustos 2019; 15:30:1 >
  • Ben onun kundaktaki halini tanırım o beni tanımaz ama ben onu çok iyi tanırım İSKENDER BÜYÜK
  • Kafa kesiyorum dedi iyi halt etti goruyoruz haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigMuffin -- 23 Ağustos 2019; 21:33:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Devletim beni idam sehpasında görmek istiyorsa orada olurum, hücreyse orada. Ama mesele devletin ne istediği meselesi değil, BAĞIMSIZ olma meselesidir. - İskender Büyük

İskender şunu aklına yaz, vatanını en çok sevene en pis işi yaptırırsın. - Cem Küçük

Bunların kim olduğu değil kimi ele geçirdikleri önemli. - İskender Büyük

Ben sana adam olamazsın demedim benim adamım olamazsın dedim. - İskender Büyük

Kurtlar Vadisi Gladyo dışındakileri pek beğenmediğim için izlemedim. Ama KVG çok iyiydi. İskender Büyük karakterine hayranım zaten.

Ulen vatani sevdik be o....yu degil ki ölene kadar dert çekelim.

İskender Büyük

Su söz resmen ulke ve dunya gundemindeki kariyerimizin özeti kanka ülkeye bi yolunu bulduramadik tepedeki beceriksizler nereye el atsalar kurutuyorlar mahfettiler ülkeyi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.