Şimdi Ara

Benzinlikte ise başlıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
41.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın benzinlikte Pompacı olarak ise başlıyorum , daha önce çalışan varmı nelere dikkat etmeliyim.

Yarin isten gelince soruları alırım.

Meslegimi sevmeye başladım bir pompacı olmak gurur verici.

• Bele dikkat edin hocam. Soğuk almayın
  • Ben çalışıyorum pcye geciyim sor istediğini. Hatta gecen gün konu açtım sahte 100 lira verdiler hesabınızdan kesildi
  • Hocam yasım 20 ilk defa boyle bir iste çalıscam. Ne yapmam lazım basliyacagim istasyon shell. Ilk zamanlar neye dikkat edeyim tecrubelerini paylasirsan bana cok yardimci olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propertij2931

Hocam yasım 20 ilk defa boyle bir iste çalıscam. Ne yapmam lazım basliyacagim istasyon shell. Ilk zamanlar neye dikkat edeyim tecrubelerini paylasirsan bana cok yardimci olursun.
    Hayırlı olsun. İyi pompalar. Bol bahşişler.
  • Teşekkur ederim ilk basta iyi pompalayamaya bilirim. Zaman gectikte duzgun pompalarim insallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Hayırlı olsun. İyi pompalar. Bol bahşişler.

Alıntıları Göster
    iyi pompişler
  • Maas ve calisma sartlari neler dostum
  • yanlis pompalarsa ne olur
  • Propertij2931 P kullanıcısına yanıt
    bende shell de çalışıyorum hocam, pek bir sıkıntısı yok bende başlayalı 20 gün oldu neredeyse ,

ilk önce aldığın verdiğin paraya çok dikkat et , sahte parayı anlamayı öğren ve acele etme kesinlikle, adam parayı uzattığı an bütün işini bir kenara bırak ve parayı kontrol et,
    yakıt isteyen adam ne kadar olduğunu söyleyince bir daha sor ben 2 kez sorarım , misal adam 100 der , 150 anlarsın , adam 50 lirayı vermez sana sonra kavga falan çıkar ...
    zaten sana direk olarak kişisel yakıt verme anahtarı vermezler , 2 hafta sonra alırsın o yakıt verme anahtarını, işi öğrendikten sonra yani.
    şimdilik bunları bil yeter ne kadar maaş verecekler merak ettim yazar mısın?
    biz 3 vardiya çalışıyoruz siz?

he birde dizel araca benzin koymaya kalkma işin içinden çıkamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2380D2E6A -- 19 Temmuz 2016; 21:10:40 >
  • -BES- kullanıcısına yanıt
    Ilk basta biraz ogrenene kadar sabah 8 aksam 8 caliscan dedi daha sonra 3 vardiya olacak dedi.
  • Dediklerinize cok dikkat edicem. Maas olarak ilk basta 1.300 dedi daha sonra performansina gore yukselticez dedi yani ilerde nasil olur bilemem . Saat olarakda ilk basta 8 - 8 olacakmis daha sonra 3 vardiya olacakmis.

Insallah yanlis yakit sorunu yasamam , zor ose benziyor biraz parayami dikkat edicem adamin dediginemi arabanin ne tur yakt aldiginami suan cok zor gibi geliyor ama insallah alisirim zamanla. Sizede zor geldimi ilk zamanlar ?
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Denemek lazim
  • Propertij2931 P kullanıcısına yanıt
    araba kapaklarında yakıt tipi yazıyor zaten . ve 4 tip yakıt var onlar sıkıntı değilde 12 saat çalışmak fazla ben 8 saat çalışıyorum ve 1300
  • Bakalim yarin ola hayrola begenmessem birakir gelirim.
  • Pompacı olucaksın demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propertij2931

Bakalim yarin ola hayrola begenmessem birakir gelirim.
    Ben de lise yıllarımda 2 yaz benzin istasyonunda marketçilik yapmıştım. Pompacılık işi zordur. Özellikle paraya dikkat et. Bir de genelde depolarda yazıyor benzin mi dizel mi ama mutlaka dikkat et. Ellerin, üstün başın biraz petrol kokacak artık...
  • Pompacı olarak yarın işe başlıyom

Biraz heyecan var ağbilerim
  • Petrol de çalışmak yapılacak işler arasında en son yer alır

• Son durum nedir? Benzinlik sahibi olmuşsundur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.