Şimdi Ara

Aniden Sol gözün Bulanık Görmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
120.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı başına gelen. Gece gece kafama takıldı. Pc başına geçince farkettim. Yazıları okuyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stf11 -- 15 Kasım 2010; 0:23:47 >

• aynısı bir arkadaşa olmuştu ertesi gün öldü
  • Yüzünü yıka. Uzun süre bilgisayar başında oturduysan olabilir.
    Çok nadir olarak banada oluyor gözümü kapatım açınca düzeliyor tekrar kapatıp açılında yine bulanık.
    Yüzümü yıkayınca geçiyor.
  • aynısı sağ gözümde sürdü benim baya da bulanıklık oldu 2 gün boyunca devam etti sonra kendi düzeldi. aniden göz bozulması olmaz endişhelencek bişey yok. geçici oluyo böyle arada
  •  Aniden Sol gözün Bulanık Görmesi

Okuyabiliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyanki

aynısı sağ gözümde sürdü benim baya da bulanıklık oldu 2 gün boyunca devam etti sonra kendi düzeldi. aniden göz bozulması olmaz endişhelencek bişey yok. geçici oluyo böyle arada

ben biraz pinpirikliyimdir. Araştırdım hz.google da bulamadım ani göz bulanıklığıyla ilgili buraya konu açtım. Tskler yorumlar için fakat hala geçmedi. Artı pc başında
    fazla kalmadım. Bakalım yarın olsun hayrolsun.
  • eğer böyle olmaya devam ederse bi göz doktoruna görün aynı şikayetle gittim astigmat çıktı korkutmuş olmayım sadece tedbirini al :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrD3ath

Aniden Sol gözün Bulanık Görmesi

Okuyabiliyor musun?

Ulan ne güldüm ya

• HEMEN PCYİ KAPAT. SÖNDÜR IŞIKLARI,ÇEK PERDEYİ IŞIK GİRMESİN İÇERİ 8-10 SAAT YAT DİNLEN. 1 HAFTA HİÇ PC AÇMA.BAYRAMDAN SONRA DA DİREK DOKTORA GİT. ÇOK RİSKLİ Bİ DURUMDASIN ŞU ANDA DOSTUM!! BENDEN SÖYLEMESİ
  • Aynı durum bendede oluyor,doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü günde 3-5 kez fark ediyorum,fazla pc yede oturmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Aynı durum bendede oluyor,doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü günde 3-5 kez fark ediyorum,fazla pc yede oturmam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Aynı durum bendede oluyor,doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü günde 3-5 kez fark ediyorum,fazla pc yede oturmam...

gece hali işte

• Başıma daha önce geldi. Geçiyor, merak etme.
  • bir şey olmaz. en fazla kör olursun
  • astigmatsın dstm lanet olsun
  • CUMSHOT
  • Netten arastirdim simdi bu linki buldum.
    Arkadaslar oyle uzanmistim 10 dk kadar uyumusum yatagimda.. uyandim sonrra baktim bulanik goruyorum?
    Sadece sol gozum ama.. kalktim yuzumu yikadim gecer diye bekledim 1 saat oldu hala bulanik gibi ama gelip gelip gidiyor goruntu sol gozume yani 5 saniye net 1-2 saniye bulaniyor sonra yine net ne oluyor yaaa
    :(

lutfen bilen biri bisiler soylesin
  • benim sol gozum 1 2 yıldır bulanık goruyo ileriyi
  • Ya bozukluk vardır yada katarak.Doktora git yoksa katarak artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

benim sol gozum 1 2 yıldır bulanık goruyo ileriyi

Ama benimki aniden oldu simdi.. ve gelip gelip gidiyor o kafama takildi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.