Şimdi Ara

bazen Yürürken sağ ayağımın altında batma oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
51.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arada bir oluyor 1 kere olduktan sonra 2-3 ekre daha oluyor sonra belli bir süre daha olmuyor.yürürken tam üstüne bastığımda oluyor batma hissi her zamanda olmuyor arada bir.hep de aynı ayakta aynı bölge.ne olabilir ? 1 yıldır falan var

• Topuk Dikeni
  • Bende de var læ o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Topuk Dikeni

topuk kısmında değlde ayağın tam orta kısmında oluyor.hafifde düz tabanlılık var bende.ne yapmam lazım ?
  • Daha bu hafta gördük ama unutmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Topuk Dikeni

topuk kısmında değlde ayağın tam orta kısmında oluyor.hafifde düz tabanlılık var bende.ne yapmam lazım ?

Topuk dikeni işte
  • bendede var bak merak ettim şimdi tırstım.gif
  • bende de batma değil ama ayak tabanında( ayak çkurunun olduğu yer) bişey kopuyormuş gibi hissediyorum.
  • Bende de batma ve yırtılma hissi var,1 senedir devam ediyor üstelik son zamanlarda bacağıma da vurmaya başladı.Bilmiyorum böyle biri ayağımı büküyormuş gibi oluyor.
  • Forumca topal çıktık iyi mi
  • Ya böyle tam diğer ayağımı adım atınca hani topuğumu havaya kaldırıyorumya sanki o arada damarlar kopuyormuş gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

bende de batma değil ama ayak tabanında( ayak çkurunun olduğu yer) bişey kopuyormuş gibi hissediyorum.

Aynı bendede var yırtılacakmış gibi oluyor.. Bİlen yoh mu ?
  • yukarı
  • Aynısı bendede var o gibi durumlarda yürümemi yavaşlatırım. üstüne basmamaya çalışırım.
    Sebebi ise düz tabanlılıktan kaynaklanıyor. Şanslıysanız askere gitmezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oetker*

quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

bende de batma değil ama ayak tabanında( ayak çkurunun olduğu yer) bişey kopuyormuş gibi hissediyorum.

Aynı bendede var yırtılacakmış gibi oluyor.. Bİlen yoh mu ?

bazen Yürürken sağ ayağımın altında batma oluyor

bendede aynı sorun var.
    iki el baş parmağının arasındaki bölgenin azıcık üstünde .

(resimdeki ayak benim değil....)

• Bende de oluyor.Arada fazla ayakta durursam ve yürürsem ayağımın altından sanki birşey batıyor.Ama sürekli olan birşey değil.
  • bende sağ ayakta oluyor beyler sizde ?
  • bende de oluyor her zaman olmuyor ama bazen oluyor oluyor ama sonuçta olmasımı lazım olmamasımı lazım anlayamadım ki simdi herkesde oluyorsa vardır bi hikmet

17.saniye ye dikkat
    lütfen herkes de olmasın yan döneriz mazallah

• quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

bende sağ ayakta oluyor beyler sizde ?

Benim sol ayakta.
  • ona benzer bende de vardı nasır olmuş ortasında siyah bi kökü çıktı nasır bantları var onları taktım 3 gün sonra köklerini aldım cımbız gibi bişeyle şu an iyi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.