Şimdi Ara

AndroidX86 4.4 RC2 - 20.05.2014 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
15
Favori
38.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hiç windows tableti olupta bunu tabletine yükleyen olmadı mı.Tek bende mi hata veriyor.Kuruluyor ama uyumsuz.Çok ağır çalışıyor.hiçbirşey çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygan

arkadaşlar hiç windows tableti olupta bunu tabletine yükleyen olmadı mı.Tek bende mi hata veriyor.Kuruluyor ama uyumsuz.Çok ağır çalışıyor.hiçbirşey çalışmıyor.

4.2 yi denedin mi ? bişi dicem ya ben nasıl yaptıysam exper e11s2 kocaeli büyükşehir belediyesinin dağıttı netbookuma yapdım ama kapattıyorum açıyorum missing opreting system diyor ama ben nasıl yaptıysam bi kaç kere daha denedim hep kurdum ama en sondaki kurdugum da harddiskde ne kadar yer kalacagı mı ne kadar öle bişi cıkdı bende yes dedim sonra bişler falan yazıodu max 2047 yazıodu bende 2047 yazdım sonra kurdu bu birz uzun sürdü sanki sonra acıldı bi şleyer falan yükledim oyun falan sonra kapadım ve açdm bi bak dım hata falanda yok ve yüklediğm her şeyde duruyo :D ama virtual box falansız acaba o 2gb lik yer ayırdıgım için mi oldu ? o 2 gblik yer bitince herşek eski yerinemi dönücek :( ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

ARKADAŞLAR SİZLERE DENEDİĞİM KADARIYLA ŞUNLARI SÖYLİYCEM DİKKAT !

şimdi ben de exper e11s2 var ona 4.2 sini kurdum wifi çalışıyıor bu arada bu mesajı şimdi değiştiriyorum değiştirmeden önce wifi çalışmıyor demişdim wifi çalışıyor sadece " i " ye basdıgımızda " ' " çıkdığı için şifreyi yanlış giriyoruz "ı" ya basın "i" çıkar wifi sorunu çözüldü :) "@" için Shift + 2 wifi yi söyledim

şimdi missing operating system hatasının çözümü tekrar kurmak hep tekrar kurcaksınız :D ( ayarlar gidiyor ) zaten 2 dk da kuruluyor :) ama ben 4.2 kullandıgım için mi bilmiyorum facebook u bile cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor böyle bilinmedik şeyleri indirebilioruz :D crime city açmıyor bende açıyorda tam %99 doldugunda o çizgi "Crime City çalışmayı durdurdu" diyor oyun oynamak isteyenler FT GAMES in oyunlarını indirsinler

SORU : YAV BEN 4.2 KULLANDIGIM İÇİN Mİ FACEBOOK FALAN İNDİREMİYOM ACABA ? İNTERNETTE İCS KULLANLARDA FACE FALAN VAR :D ANGRY BİRDS FALANDA :))

SORU 2 : HOCAM BEN HAZIRDA BEKLET E NASIL ALCAM SUNU :D BEKLETME Yİ DEMİOM ZATİ ONU DA BİLMİOM NASIL YAPCAMIDA BEKLETMEYİ DEMİYORUM BEKLETMEDE SARJ BİTİYO HAZIRDA BEKLETDE GİTMİO SAĞ TARAFTAKİ TÜM IŞIKLAR KAPANIYO HAZIRDA BEKLET DE LÜTFEN HOCAM ACİL BUNA CEVAP YAZ CÜNKÜ KAPATTIGIMDA YENİDEN KURMAM GEREKİO ANDROİD İ VE YÜKLEDİĞM OYUNLAR FALAN GİDİO ONLARDA KALDIGIM BÖLÜMLERDE :((((

facebook ics dede calismiyor faacebook messenger calisiyor twitter filan calisiyor oyunlarla arasi iyi degil x86 nin neyse 2. sorunun cevabi ise hazirda beklet yok bekletebilirsin oda sarjini somurucektir. Yaptigin islemlerin silinmemisi icin partiton manager yukle (windowsa) ve harddiskinden gerektigi kadar bolum ayirip ext 3 ile formatla biraz karisik gelebilir beceremezsen pm at anlatirim detaylariyla daha sonra flash bellegini takarak iinstalation seceniginden androidi ext 3 lu kisima yukle boylece bilgisayarin cift isletim sistemli olucaktir acilista android mi windows mu diye soruyor yaptigin hic bi ayar kaybolmuyor ozgurce kapa ac :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbilgin

quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

ARKADAŞLAR SİZLERE DENEDİĞİM KADARIYLA ŞUNLARI SÖYLİYCEM DİKKAT !

şimdi ben de exper e11s2 var ona 4.2 sini kurdum wifi çalışıyıor bu arada bu mesajı şimdi değiştiriyorum değiştirmeden önce wifi çalışmıyor demişdim wifi çalışıyor sadece " i " ye basdıgımızda " ' " çıkdığı için şifreyi yanlış giriyoruz "ı" ya basın "i" çıkar wifi sorunu çözüldü :) "@" için Shift + 2 wifi yi söyledim

şimdi missing operating system hatasının çözümü tekrar kurmak hep tekrar kurcaksınız :D ( ayarlar gidiyor ) zaten 2 dk da kuruluyor :) ama ben 4.2 kullandıgım için mi bilmiyorum facebook u bile cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor böyle bilinmedik şeyleri indirebilioruz :D crime city açmıyor bende açıyorda tam %99 doldugunda o çizgi "Crime City çalışmayı durdurdu" diyor oyun oynamak isteyenler FT GAMES in oyunlarını indirsinler

SORU : YAV BEN 4.2 KULLANDIGIM İÇİN Mİ FACEBOOK FALAN İNDİREMİYOM ACABA ? İNTERNETTE İCS KULLANLARDA FACE FALAN VAR :D ANGRY BİRDS FALANDA :))

SORU 2 : HOCAM BEN HAZIRDA BEKLET E NASIL ALCAM SUNU :D BEKLETME Yİ DEMİOM ZATİ ONU DA BİLMİOM NASIL YAPCAMIDA BEKLETMEYİ DEMİYORUM BEKLETMEDE SARJ BİTİYO HAZIRDA BEKLETDE GİTMİO SAĞ TARAFTAKİ TÜM IŞIKLAR KAPANIYO HAZIRDA BEKLET DE LÜTFEN HOCAM ACİL BUNA CEVAP YAZ CÜNKÜ KAPATTIGIMDA YENİDEN KURMAM GEREKİO ANDROİD İ VE YÜKLEDİĞM OYUNLAR FALAN GİDİO ONLARDA KALDIGIM BÖLÜMLERDE :((((

facebook ics dede calismiyor faacebook messenger calisiyor twitter filan calisiyor oyunlarla arasi iyi degil x86 nin neyse 2. sorunun cevabi ise hazirda beklet yok bekletebilirsin oda sarjini somurucektir. Yaptigin islemlerin silinmemisi icin partiton manager yukle (windowsa) ve harddiskinden gerektigi kadar bolum ayirip ext 3 ile formatla biraz karisik gelebilir beceremezsen pm at anlatirim detaylariyla daha sonra flash bellegini takarak iinstalation seceniginden androidi ext 3 lu kisima yukle boylece bilgisayarin cift isletim sistemli olucaktir acilista android mi windows mu diye soruyor yaptigin hic bi ayar kaybolmuyor ozgurce kapa ac :d

aga ben o partition manger i falan yüklemedim ama hard disk de boş alan mı ne öle bişi çıkdı o soruya evet mi dedim hayır mı dedim bilmiyom ona bişi dedikden sonra bir soru çıkdı parantez içinde max 2048 mi ne yazıodu bende 2048 yazdım tamam dedim ayarlarım falan kaybolmuyoda ŞİMDİ BURAYA DİKKAT HERKES DİO BANADA YAP DİE BENDE YAPICAM AMA O HARDDİSK DE BOŞ ALAN OLSUNM U DİYE SORU SORUYODUYA O SORU NEYDİ BURAYA YAZAR MISIN ?

• Her şey iyi hoşta , ben masaüstüne yüklemek istiyorum . (Doğal olarak wi-fi aygıtı yok)

Modem çalışırmı ? (AirTies 5443 Modeli aslında linux üzerinde çalışıyorsa neden çalışmasın)

Klavyede türkçe harfler çalışıyormu?

Ben , androide daha çabuk program geliştirebilmek için bunu yükleyeceğim hiç Windows'u açmadan, JB üzerinden program yazabilirmiyim ?
  • tamam yazılmıyormuş sanırım vb ' ye devam
  • Güncelleme var, ilk mesaja bakınız.
  • Çok uzun zamandır android x86 sessizliğini koruyordu. Öyle ki adamların nightly build sitesi bile aylarda çökmüş halde duruyordu. Adamlar 2gün önce devrim niteliğinde android 4.0 rc1 i çıkardılar. Açıkcası bana göre bu ,bu güne kadar kullanılabilirliği olan tek android x86 sürümü oldu. Ben flash bellekten kurmadan çalıştırdım. Buna rağmen fruit ninja ,minecraft pocket, opera mini, dolphin browser ,astro file manager gibi uygulamaları sorunsuz çalıştırabildim. Youtube uygulamasındada hd özelliğini kapatırsanız onuda sorunsuz kullanıp youtubeden videoda izleyebilirsiniz. Kesinlikle deneyin. Ben yakın bir tarihte bilgisayarıma kurup hd uygulamarı deniycem. Hayırlısı olsun;
    Link : http://code.google.com/p/android-x86/downloads/list

• yükleyenler cevap verebilir mi

grubu yüklemeyi installationda kabul edince direk mbr ye mi yüklüyor yoksa istediğimiz partitionu seçebiliyor muyuz
  • Direkt mbr'a yüklüyor.Eğer bilgisayarınızda windows yüklüyse dual boot yapıp size Android üstte windows altta olmak üzere grub listesi sunuyor.
  • Ya Ben yükledim sorun morun yok fakat kapatıp açtığımızda tüm ayarlar sıfırlanıyor sanki format atmışız gibi bir çözümü var mı bunun ?...Bunu çözerseniz buradaki soruları hepsini kökünü kurutacak bir video hazıralyabiliri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist57

Ya Ben yükledim sorun morun yok fakat kapatıp açtığımızda tüm ayarlar sıfırlanıyor sanki format atmışız gibi bir çözümü var mı bunun ?...Bunu çözerseniz buradaki soruları hepsini kökünü kurutacak bir video hazıralyabiliri.

Hocam siz live usb şeklinde açıyorsunuz.Hdd ye kaydetmeniz gerekir android işletim sistemini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oogle neden chrome OS içi cebelleşeceğine Android PC platformuna uygun hale getirmez ki? Ekran kartı v.s nasıl tanıtıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 25 Kasım 2013; 11:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scqo

quote:

Orijinalden alıntı: pesimist57

Ya Ben yükledim sorun morun yok fakat kapatıp açtığımızda tüm ayarlar sıfırlanıyor sanki format atmışız gibi bir çözümü var mı bunun ?...Bunu çözerseniz buradaki soruları hepsini kökünü kurutacak bir video hazıralyabiliri.

Hocam siz live usb şeklinde açıyorsunuz.Hdd ye kaydetmeniz gerekir android işletim sistemini.

Aynen dediğin gibiydi hallettim...Fakat pek kullanışlı değil....Amacım HD Film izle uygulaması ile PC den film izlemekti....lakin sesi kesik kesik bir tuhaf veriyor pc de :))
  • Asus S550Cm'ye 4.3 Sürümünü Yükledim. Ufak Sıkıntılar Dışında Son Derece Akıcı Çalışıyor. Ekranın Dokunmatik Olması Sayesinde Hem de Rahat Bir Kullanım Sunuyor. Klavye Tam Olarak Çalışıyor ve Fonksiyon Tuşlarıda İşliyor.

Oyun Olarak Merak Ettiğim Xbox Kolumla Dead Trigger 2'yi Oynamaktı. Marketten İndiremiyorsunuz Fakat Apk'sını Bulup Yükleyebilirsiniz. Oyun En Az Üst Seviye Tabletlerdeki Kadar Akıcı Oynanıyor. En Ufak Bir Grafik Sıkıntısı Çekmiyorsunuz. Ayrıca Gamepadi Tanıdı Sadece Tuş Tanımlaması Yaptım.

Aynı Şekilde Diğer Üst Seviye Oyunlarıda Yükleyeceğim Real Racing Gibi. Sonuçları Paylaşırım Burada. Eğer Dokunmatik Bir Ultrabook'unuz Varsa Mutlaka Kurup Denemelesiniz Bence Android'i.
  • Güncelleme var ilk mesaja bakınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scqo

Güncelleme var ilk mesaja bakınız.

Android x86 ekibi 4.3ü çıkaralı neredeyse 5 ay oldu. Tablet x86 ekibinin yeni çıkardığı 4.3 ile ne farkları varmış ? Birde Android x86da "The kitkat-x86 branch is updated to Android 4.4.1 release (kitkat-mr1)." diye bir ibare geçiyor. Link görebilen var mı? 4.4 Bekliyorum.
  • LG X130'a da uyar mı? Uyar derseniz hemen yükleyeceğim.

Ancak dokunmatikle oynanan oyunlar var, benim netbook'um dokunmatik olmadığı için bu oyunlar nasıl oynanabilir? Klavyeyle oyun oynanıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.