Şimdi Ara

AndroidX86 4.4 RC2 - 20.05.2014 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
15
Favori
38.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://home.comcast.net/~rbg.tabletsx86/rc2-armadd.htm adresindeki generic sürümlerden birini dener misin ?
  • hocam suan isteyim. yardimin icin tesekkur ederim. eve gidince hemen deneyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scqo

http://home.comcast.net/~rbg.tabletsx86/rc2-armadd.htm adresindeki generic sürümlerden birini dener misin ?

burdaki linkler ölmüş maalesef.

bu arada benim acerde de broadcom mus. büyük ihtimal calısmaz dimi?

edit: calısmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 19 Aralık 2012; 20:01:48 >
  • vmware ile yukledım ben bunu da apk dosyalarını bunun ıcıne nasıl yukleyecegımızı bılen bırı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

vmware ile yukledım ben bunu da apk dosyalarını bunun ıcıne nasıl yukleyecegımızı bılen bırı varmı

usb?

• Ben yüklemeye çalıştım bootmgr kayboldu.
    Neden acaba?

• Jellybean-X86 test iso linki ilk mesaja eklenmiştir.
  • quote:

Jellybean-X86 test iso linki ilk mesaja eklenmiştir.

broadcom destegi hakkinda bilgi varmi acaba?

• Bende eeepc 1001ha var.Android x86 nın tüm sürümlerinde kablosuz çalıştı.Test iso sunu indirip sd karta yazdıktan sonra işletim sistemini live olarak deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scqo -- 26 Aralık 2012; 23:05:51 >
  • quote:

Bende eeepc 1001ha var.Android x86 nın tüm sürümlerinde kablosuz çalıştı.Test iso sunu indirip sd karta yazdıktan sonra işletim sistemini live olarak deneyebilirsin.

ilk sayfadaki link ve x86 android sitesindeki link ölmüş. upload etme sansınız varmı acaba?
  • 4.0.4 sürümü virtualbox ile denedim ama mouse gözükmüyor?
  • Üstadlar hafıza kartına veya flash belleğe Android kurup bunu portable halde kullanabiliyormuyuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Üstadlar hafıza kartına veya flash belleğe Android kurup bunu portable halde kullanabiliyormuyuz acaba?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Üstadlar hafıza kartına veya flash belleğe Android kurup bunu portable halde kullanabiliyormuyuz acaba?

Evet

İlk sayfada yazılanlar şeklinde Flash belleğe kurup herhangi bir bilgisayara taktığımızda ne şekilde çalıştırıyoruz peki bu konuda biraz bilgi verirseniz sevinirim. Bir de Virtual Box ile kurup çalıştırmak mı daha mantıklı yoksa Flash diske kurup çalıştırmak mı
  • quote:

quote:

quote:

Evet

İlk sayfada yazılanlar şeklinde Flash belleğe kurup herhangi bir bilgisayara taktığımızda ne şekilde çalıştırıyoruz peki bu konuda biraz bilgi verirseniz sevinirim. Bir de Virtual Box ile kurup çalıştırmak mı daha mantıklı yoksa Flash diske kurup çalıştırmak mı

İlk sayfada yazılanlar gibi yapınca sistem kalıcı olmuyor. yani her boot edişinde sıfırdan baslıyor herşey.

Usb den boot un yanında sanal makina olayı cok vasat kalıyor. Hem stabil degil hemde yavas.

Baska bir flash bellege kurmak için makineye 2 flash bellek baglaman gerekiyor. bitanesinde pc de olusturdugun android yüklü olcak. Digeri ise boş olcak ve asıl tasınabilir android os un oraya yüklencek.

Nette detaylı anlatım vardı ama bulamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet

İlk sayfada yazılanlar gibi yapınca sistem kalıcı olmuyor. yani her boot edişinde sıfırdan baslıyor herşey.

Usb den boot un yanında sanal makina olayı cok vasat kalıyor. Hem stabil degil hemde yavas.

Baska bir flash bellege kurmak için makineye 2 flash bellek baglaman gerekiyor. bitanesinde pc de olusturdugun android yüklü olcak. Digeri ise boş olcak ve asıl tasınabilir android os un oraya yüklencek.

Nette detaylı anlatım vardı ama bulamadım

vmwareden flaşa kuramazmıyız?

• Ya beyler ben bu Jelly Bean sürümünü usbden bir türlü diğer usbye kuramadım, formatlamıyor bir şekilde ve kurulumu yapamıyor ancak "live" olarak kurulum yapmadan açıyor. Diğer sürümlerde wifi sorunu vardı bunda o kalkmış ortadan wifi'yi görüyor ama bu sefer de şöyle bir sorun çıkıyor yaklaşık 3-4 dakika kullandıktan sonra birden ekran kararıyor ve kitlenip kalıyor. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ve herşey en başa dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tembel Yazar

Ya beyler ben bu Jelly Bean sürümünü usbden bir türlü diğer usbye kuramadım, formatlamıyor bir şekilde ve kurulumu yapamıyor ancak "live" olarak kurulum yapmadan açıyor. Diğer sürümlerde wifi sorunu vardı bunda o kalkmış ortadan wifi'yi görüyor ama bu sefer de şöyle bir sorun çıkıyor yaklaşık 3-4 dakika kullandıktan sonra birden ekran kararıyor ve kitlenip kalıyor. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ve herşey en başa dönüyor

Kurulum yapacağınız usb yi yada sd kartı ext3 olarak formatlayın.Bir sorun kalmayacaktır.
  • mütiş bir konu uyuyordum uyandım dedim mevcut tableti pc bağlayıp wacom markasının grafik tableri gibi kullanabilirmiyiz derken aklıma bu android kesin dokunmatik olan pc ler için x86 versiyonu vardır dedim:) o maşallah baya ilerlemiş tübitak Pardus yerine android-x86 geliştirseler daha iyi yayılır nasılsa herkesin bir android deneyimi var ama Pardus karmaşık:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tembel Yazar

Ya beyler ben bu Jelly Bean sürümünü usbden bir türlü diğer usbye kuramadım, formatlamıyor bir şekilde ve kurulumu yapamıyor ancak "live" olarak kurulum yapmadan açıyor. Diğer sürümlerde wifi sorunu vardı bunda o kalkmış ortadan wifi'yi görüyor ama bu sefer de şöyle bir sorun çıkıyor yaklaşık 3-4 dakika kullandıktan sonra birden ekran kararıyor ve kitlenip kalıyor. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ve herşey en başa dönüyor

Kurulum yapacağınız usb yi yada sd kartı ext3 olarak formatlayın.Bir sorun kalmayacaktır.

Hiçbir şekilde formatlamıyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.