Şimdi Ara

AndroidX86 4.4 RC2 - 20.05.2014 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
15
Favori
38.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktay86

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

hocam nasıl kurdunuz ben tablete laptopa ve masaüstüne denedim olmadı ne live olarak nede yükleme olarak

hocam laptop markası nedir

grundig ama çalıştırmayı başardım rufus ile yazdım usbye oldu ama openvpn çalışmadığı için işime yaramadı araştırdım birşey de bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

hocam nasıl kurdunuz ben tablete laptopa ve masaüstüne denedim olmadı ne live olarak nede yükleme olarak

grundig ama çalıştırmayı başardım rufus ile yazdım usbye oldu ama openvpn çalışmadığı için işime yaramadı araştırdım birşey de bulamadım

bende openvpn kullanmıştım üzerinde bende sorun yaratmadı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bende openvpn kullanmıştım üzerinde bende sorun yaratmadı.

Allah Allah ben openvpn connect programını kurdum açılmadan hata verip kapandı

• kurmaya çalışıyorum ama siyah bir ekranda yatık bir imleç yanıp sönüyor 10 dk olunca sıkılıp kapatıyorum bu kadar uzun sürmemesi lazım diye düşündüm acaba yanlış mı yapıyorum daha fazla beklemek gerekir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamarque

kurmaya çalışıyorum ama siyah bir ekranda yatık bir imleç yanıp sönüyor 10 dk olunca sıkılıp kapatıyorum bu kadar uzun sürmemesi lazım diye düşündüm acaba yanlış mı yapıyorum daha fazla beklemek gerekir mi

çok kısa sürmesi lazım başka iso deneyin bence

• evet başka iso buldum kickass den sorun çözüldü teşekkürler
  • lamarque kullanıcısına yanıt
    http://www.linuxdunyam.com/2014/07/android-x86-44-rc2.html

şurdaki 4.4.r2 tavsiye ederim bende o çalıştı
  • peki sd karta nasıl yükleme yapılacak usb den bootable başlatıyorum sorunsuz açılıyor ama sd kartı görmüyor sd karttan başlatan arkadaşlar bi yardımcı olabilir mi

bir ssd bir hdd var laptopda ssdde w8.1 kurulu onu ellemedim diğerine android kurmaya çalışıyorum ama olmuyor her seferinde baştan başlıyor mini tool wizardla ext3 yapmaya çalıştım hdd'yi oda olmadı her seferinde kurulumda ext3 seçiyorum ama açmıyor bi türlü zaten usb takılı olmayınca doğrudan w8.1 boot ediyor

sd kart olayına da hiç giremedim sd karta yazdıramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamarque -- 12 Mart 2015; 12:06:03 >
  • Android 5 için x86 sürümü çıkacak mı? Bir de bunu live olarak kullanabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scqo kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba bizi yardimci olun lütfen reeder w7ic tablete bunu nasil kuracaz windows ile birlikte kullanabilmek icin birde ben laptoba kurdumda openvpn connect daha doğrusu openvpn modülleri yüklü değil ve yuklenmiyorda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardaki webKamerasını bunlarda camera niyetine kullanabilirmiyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bilgisayardaki webKamerasını bunlarda camera niyetine kullanabilirmiyiz acaba?

laptopta oluyorda pc de harici webcamim olmadığı için deneyemedim ama usb wifi adaptörü gördüğüne göre onuda görebilir
  • quote:

http://techposts.org/install-android-5-0-2-lollipop-on-pc-and-laptops-with-windows-linux-and-mac-os/

şurda var ama dosya indirilmiyor

hcm sanırım kotası dolmuş onun buradakini denemekte fayda var gibi
    https://drive.google.com/file/d/0B4Z0gX3JlBnHZkI5SDFLX25fSGs/view?pli=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 22 Mart 2015; 22:26:01 >

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    bu uefi destekliyor mu?
  • quote:

bu uefi destekliyor mu?

hiç bir bilgim yok...alıntı yaptım...
    http://www.kodevreni.com/1836-android-x86-502-lollipop-pc/

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    tamam hocam hemen konuya birkaç soru sorayım
  • Bende Android x86 4.4 r1 var bunda ram islemci ekran wireless hersey duzgun yalniz ses de cikiyor ama cok cok az bunu attirma komutu var mi bildiginiz Dell Ins 1545 de denedim kesinlikle stabil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Tableti olup ta Android Yüklemek isteyenler aşağıdaki linke baksın lütfen.

http://forum.xda-developers.com/windows-8-rt/microsoft-surface/running-android-x86-surface-pro-t2989461

Android 5.1 hatta 5.1.1 sürümlerini bile yapmışlar.

Netbook'ta deneyeceğim

Yeni keşfettiğimhttp://www.android-x86.net/ sitesinde AndroidX86 5.x.x sürümleri mevcut. İndirme için üyelik istediğinden linkleri paylaşmıyorum. Eğer izin alıp da paylaşırsanız ilk post'a linki koyabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scqo -- 5 Mayıs 2015; 21:31:46 >

• scqo kullanıcısına yanıt
    4.3 ve üstü herhangi bir sürüm yüklemek istiyorum ama broadcom laneti yüzünden kablosuz işini yapamıyorum. Uyumlu bir sürüm biliyormusunuz?

Edit: Gerek kalmadı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 11 Haziran 2015; 17:18:53 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.