Şimdi Ara

AndroidX86 4.4 RC2 - 20.05.2014 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
15
Favori
38.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gparted live iso yu indirip başka bir usb ye kurun.Gparted'i usb boot ile açarak sd kartınızı formatlayın lütfen.
  • yaptım.. fakat 5-10 dakika sonra hata veriyor ve 2 dakika bekledikten sonra reset atıyor. Fixlenmesi lazım bu sorunun
  • 4.2 sürümü lg x130'da 10 dakika çalıştıktan sonra patladı :) güzel görünüyordu ama maalesef artık açılmıyor hemen ekran kararıyor ve kilitleniyor.
    ICS'ye geri döneceğim ne yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

İlk sayfada yazılanlar gibi yapınca sistem kalıcı olmuyor. yani her boot edişinde sıfırdan baslıyor herşey.

Usb den boot un yanında sanal makina olayı cok vasat kalıyor. Hem stabil degil hemde yavas.

Baska bir flash bellege kurmak için makineye 2 flash bellek baglaman gerekiyor. bitanesinde pc de olusturdugun android yüklü olcak. Digeri ise boş olcak ve asıl tasınabilir android os un oraya yüklencek.

Nette detaylı anlatım vardı ama bulamadım

aynen yeniden başlatınca şu herşeye sıfırdan başlamaya bi çare bulunsa süper olacak.
  • beyler yok icinizde su işi ayrıntılı anlatabilecek birisi???

eski bi laptopum var,içinde C D diye ayırdıgım 60gb hdd var.C ye win7 kurdum D yi arsiv icin kullanıyorum.
    sorum D den 2-3 gb bölerek oraya android kurmak istiyorum ama windowsun boot sırasını bozmaktan korkuyorum.zira daha once basıma geldi.
    android install to hdd bolumunde 2-3 gb ayırdıgım hdd yi nasıl anlıcam??hepsinde aynı sey yazıyor???

diger sorum ise win8 yuklu pc ye 256mb lık hafıza kartıma android kurabilirmiyim?yani min ne kadar alan olması lazım ve hafıza kartından boot varmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorfa

beyler yok icinizde su işi ayrıntılı anlatabilecek birisi???

eski bi laptopum var,içinde C D diye ayırdıgım 60gb hdd var.C ye win7 kurdum D yi arsiv icin kullanıyorum.
    sorum D den 2-3 gb bölerek oraya android kurmak istiyorum ama windowsun boot sırasını bozmaktan korkuyorum.zira daha once basıma geldi.
    android install to hdd bolumunde 2-3 gb ayırdıgım hdd yi nasıl anlıcam??hepsinde aynı sey yazıyor???

diger sorum ise win8 yuklu pc ye 256mb lık hafıza kartıma android kurabilirmiyim?yani min ne kadar alan olması lazım ve hafıza kartından boot varmı??

hdd nin ismini değiştir belki orada gözükür.
    win8 yüklü pc de sorun olur çünkü win8 kapanırken tüm programları kapatıp HAZIRDA BEKLET e geçiyor. millet atladı tabi hızlı açılıyor diye

• Güncelleme var.İlk mesaja bakınız.
  • hangi uygulamalari calistirabildiniz bi yazsaniza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scqo

Güncelleme var.İlk mesaja bakınız.

Ne yaptıysam kuramadım.Kurulum sonunda siyah ekranda Android '' # yazıp kalıyor
  • Yeni sürümde broadcom sorunu çözülmüş kablosuz ag acılıyor hatta aglar listeleniyor ama şifreyi girip baglan dedigimiz an ekran gidiyor..
  • Ekranın gitme sorunu herkeste var.Sizin bilgisayarla ilgili bir durum değil.Geliştirici ayarlarından hw katmanlarını kapat yaptığımda bile bu olayla karşılaştım.
  • quote:

Ekranın gitme sorunu herkeste var.Sizin bilgisayarla ilgili bir durum değil.Geliştirici ayarlarından hw katmanlarını kapat yaptığımda bile bu olayla karşılaştım.

Anladim hocam. Simdilik cozumu yok dimi?

• Yeni sürümü beklemek zorundayız.
  • Tamam hocam. Destegin için tesekkürler
  • quote:

Ekranın gitme sorunu herkeste var.Sizin bilgisayarla ilgili bir durum değil.Geliştirici ayarlarından hw katmanlarını kapat yaptığımda bile bu olayla karşılaştım.

bende böyle bir sorun yok. Gayet güzel wifi ağıma bağlanıp internette gezinebiliyorum fakat sorun şu ki buna neredeyse hiçbir uygulama kurulmuyor. Açılırken hata veriyorlar. Hadi oyunları geçtim operayı bile kuramadım :( Şimdilik internette gezinmekten başka bir işe yaramaz.
  • iyi günler dilerim benim bilgisayarımda driver problemi var yani wifi ekran kartı vede bletooth tanımıyor driver yükleme yapılabiliyormu androidde
  • merhaba arkadaşlar
    dün bu konu dikkatimi çekti ve lg x140 netbook uma indirdim. genel olarak herşey yolunda gibi. mozilla firefox ve diğer browser ları kuramıyorum. o çok dert değil ama 1. sayfada adobe flash player link inden yüklememe rağmen youtube dışında hiçbir sitede flash çalışmıyor. bunun çözümünü bilen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • ben android 4/0 x86 asuss eepc surumunu acer emachine bilmem ne modeli netbookumda kullaniyorum :D atom islemcii fiziksel cift cekirdek islemciyle androidi yeterince goturuyor lakin tek sikintisi var bu islemci uzun sure son hizda calismayi sevmiyor cok isiniyor bi muddet sonra kitlenmeler falan filan oluyor bazi arkadaslar kapatmada sorun var filan demis isin kisasi su arkadaslar power tusuna bi kere basarsaniz stand by yani bekleme konumuna alir hizlica iki kere tiklarsaniz bilgisayar kapitilsin mi diye bir soru gelir programa filan gerek yok yani ctrl alt delete yaparak sisteme hizlica resette atabilirsiniz. Bu arada evet tr klavye yok bunun icin androidin kendi ekran klavyesini kullanabilir gerektiginde fare ile turkce karakterlere basabilirsiniz. Diger bir klavye sorunuysa noktalama isaretrleri ve semboller aklima gelenleri yazayim nokta:c tusu iki nokta:shift ile s soru isareti shift ile c @ isareti shift ile 2 bunlar biraz kurcalarsaniz alisirsiniz evet diger sorun ekran donme problemi bunun icin rotation locker programini yukleyin landscape secenegine uzunca basin butun uygulamalar zorunllu olarak yatay calismak zorunda kalacaktir he bi sey olurda dik konuma gelirse f9 tusuna uzunca basin duzelecektir :) wifi de sorun yok bu cihazda bluetooth yok o yuzden o konuda konusamicam 3g modem calsiyor usb gps bile calisiyor kamera calsiyor fakat dahili mikrofon cizirtili calsiyor harici mikrafon sorunsuz calisiyor seste sorun yok stereo kaliteli bir ses veriyor kulaklik icinde gecerli bu arada yukleme yapmadan once partiton manager ile bos bi harddiskinizden 25\30 gb kadar bir alan acin bu alani ext 3 olarak formatlamaniz lazim yuklemeyi arkadas anlatmis zaten bu arada yerel diklerinizi gormessiniz linux kullanlar bilir harddisk format tipleri farkli cunku usbdir kart okuycudur bunlar hep calsiyoor tekrar soylemek gerekirse youtube hq videolari aciyorr hd video acamiyor mx player her seyi aciyor zaten flash playerle ugrasmadim ugrassam onuda bi sekilde eklerim ama gerek yok artik flasha sistem acilirken android mi windows mu soruyor yani dual boot ve acilis maks 35 saniye suruyor sizn anlicaginiz sorunlarin cozumleri basit sorunsuz bi isletim sistemi diyebiliriz fakat x86 platformundaufak tefek sorunlar var bu arqada acmayan uygulamalara gelince open gl e destegiyle yazilmis uygulamlari acmiyormus heralde o konuda ppek bir fikrim yok zaten oyun icin kurmadik hizli web hizli gmil hizli facebook falan filan

• bunu tablet pc ye yükleyen oldu mu acaba. ben bi türlü uygun olan iso'yu bulamadım.hepsi uyumsuz çalışıyor
  • ARKADAŞLAR SİZLERE DENEDİĞİM KADARIYLA ŞUNLARI SÖYLİYCEM DİKKAT !

şimdi ben de exper e11s2 var ona 4.2 sini kurdum wifi çalışıyıor bu arada bu mesajı şimdi değiştiriyorum değiştirmeden önce wifi çalışmıyor demişdim wifi çalışıyor sadece " i " ye basdıgımızda " ' " çıkdığı için şifreyi yanlış giriyoruz "ı" ya basın "i" çıkar wifi sorunu çözüldü :) "@" için Shift + 2 wifi yi söyledim

şimdi missing operating system hatasının çözümü tekrar kurmak hep tekrar kurcaksınız :D ( ayarlar gidiyor ) zaten 2 dk da kuruluyor :) ama ben 4.2 kullandıgım için mi bilmiyorum facebook u bile cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor böyle bilinmedik şeyleri indirebilioruz :D crime city açmıyor bende açıyorda tam %99 doldugunda o çizgi "Crime City çalışmayı durdurdu" diyor oyun oynamak isteyenler FT GAMES in oyunlarını indirsinler

SORU : YAV BEN 4.2 KULLANDIGIM İÇİN Mİ FACEBOOK FALAN İNDİREMİYOM ACABA ? İNTERNETTE İCS KULLANLARDA FACE FALAN VAR :D ANGRY BİRDS FALANDA :))

SORU 2 : HOCAM BEN HAZIRDA BEKLET E NASIL ALCAM SUNU :D BEKLETME Yİ DEMİOM ZATİ ONU DA BİLMİOM NASIL YAPCAMIDA BEKLETMEYİ DEMİYORUM BEKLETMEDE SARJ BİTİYO HAZIRDA BEKLETDE GİTMİO SAĞ TARAFTAKİ TÜM IŞIKLAR KAPANIYO HAZIRDA BEKLET DE LÜTFEN HOCAM ACİL BUNA CEVAP YAZ CÜNKÜ KAPATTIGIMDA YENİDEN KURMAM GEREKİO ANDROİD İ VE YÜKLEDİĞM OYUNLAR FALAN GİDİO ONLARDA KALDIGIM BÖLÜMLERDE :((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus_4151 -- 14 Nisan 2013; 14:02:00 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.