Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @theVerge hocam il postta paylaştığınız romlardan eXistenZ MM olanını hiçbiryerde bulamadım sizden ricam güncel stabil link çalışan rom varsa paylaşırmısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Telefon nedir
    sony z5 (E6653) 7.1.1 yüklü şuan

• cnkst kullanıcısına yanıt
    İstanbul da iseniz çıkma bir anakart ile işiniz hal olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

İstanbul da iseniz çıkma bir anakart ile işiniz hal olur.
    istanbul gürültüsünden kurtuldum şuan için gidince doğubank-tahtakale taraflarına bakayım

• Bu hafta ya telefona format/rom atacağım ya da camdan aşağı atacağım sürekli kapanmalar, defalarca boot döngüsüne girmeler derken delirtti. Zaten şarj günün yarısını zor çıkartıyor bir de şimdi durup dururken telefon kapanıyor birkaç kez boot döngüsüne giriyor kapanmadan önce %52 olan şarj açılınca %25 kalıyor
    Sorun bataryada mı diye de düşünüyorum batarya değeri testi yaptım 3001000 uAh çıktı kendi kendini onarıp asıl kapasitesinin de üzerine çıkmış helal olsun Sony kalitesi..
    Yukarıdaki sorunu yaşayan biri veya ROM kullanan biri yorumda bulunursa sevinirim.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Sıfır takılan pil (1 şarj döngüsü ve yüzde 50 şarj) 3001 mAh olarak gözüküyor servis menüsünde. 2. Şarjdan sonra 2900 lü değerlere düşüyor. Ama batarya sıfır değilse cihazın kendisinde sıkıntı var. Bootloop ve softbrick/kernel panic moduna girmesine genelde yazılım sıkıntıları, 3. Parti bataryaların uyumsuzluğu ve/veya duruma göre şarj çipinin bozulması neden olabiliyor. Batarya değişimi yaptıysanız bataryanın imitasyon olmadığından emin olun. Ardıdan bir temiz kurulum (flashtool herşeyi silerek) ile şansınızı deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Sıfır takılan pil (1 şarj döngüsü ve yüzde 50 şarj) 3001 mAh olarak gözüküyor servis menüsünde. 2. Şarjdan sonra 2900 lü değerlere düşüyor. Ama batarya sıfır değilse cihazın kendisinde sıkıntı var. Bootloop ve softbrick/kernel panic moduna girmesine genelde yazılım sıkıntıları, 3. Parti bataryaların uyumsuzluğu ve/veya duruma göre şarj çipinin bozulması neden olabiliyor. Batarya değişimi yaptıysanız bataryanın imitasyon olmadığından emin olun. Ardıdan bir temiz kurulum (flashtool herşeyi silerek) ile şansınızı deneyin
    Hiç batarya değişimi yapmadım orijinal bataryası var içinde yazılım sorunları olmasa direkt batarya değişimi düşünüyordum ama bu haliyle yeterli olmaz diye bir sormak istedim
  • Arkadaşlar merhaba,

Herkese hayırlı bayramlar;
    Bir konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. Xperia Z5 7.1.1 telefonuma bugün google daki yönergeleri takip ederek root attım. En son ses kısma ve güç düğmesine basarak TWRP modunda açtım ve Magisk v-17.1 programı kurdum tekrar başlattım ama açılışta önce sarı ışık yanıyor Sony Xperia ekranı geliyor sonra kırmızı ışık yanıp sönerek kapanıyor sürekli aynı şekilde tekrarlıyor.Açılmıyor. (Xperia Companion a bağladığımda cihazınız kilitli, ekran kilidini açın şeklinde uyarı veriyor.)Bu sorunu aşabileceğim ve telefonu açabileceğim bir yöntem var mıdır? Yoksa telefon çöp mü oldu?

Saygılarımla★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• kerka K kullanıcısına yanıt
    Sorun çözülmüştür, arkadaşımız yanlış çekirdek imajını yüklediği için cihazı açılmamış :)
  • Arkadaşlar sony z5 orjinal şarj aleti malesef bozuldu..yeni bi şarj aleti almak istiyorum..öneriniz var mıdır?

• yuhyiv Y kullanıcısına yanıt
    Pil sağlığı için sürekli 0-100 yapıyorsanızkalıteli bir markanın herhangi 5V2A şarj cihazını alabilirsiniz, onun dışında ben aukey ve ugreen in qualcomm quick charge 3.0 adaptörlerini %20-70 arası hızlı şarj için kullanıyorum.

• 3 yılın ardından halen 4-5 saat civarı ekran süresi alıyorum. En az bir yıl daha kullanırım bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Pil sağlığı için sürekli 0-100 yapıyorsanızkalıteli bir markanın herhangi 5V2A şarj cihazını alabilirsiniz, onun dışında ben aukey ve ugreen in qualcomm quick charge 3.0 adaptörlerini %20-70 arası hızlı şarj için kullanıyorum.
    %20-70 harici hızlı şarj zararlı mı bataryaya?

• yuhyiv Y kullanıcısına yanıt
    Zaten 70-80 civarında hızlı şarj yavaş şarja yerini bırakıyor. 70 te bırakmamın nedeni daha fazla döngü istemem ayrıca 100 olduğunda akım kesilmez ise li-ion yapı gereği strese girerek daha fazla ömründen kaybeder. Eğer %100 de çekebileceğinizden emin değilseniz fullenmeden önce yakalamak için yavaş şarjı (1A 2A) öneririm.

• Merhaba arkadaşlar, Sony Xperia Z5 telefonumun bataryası ölmüş durumda. Garantisi de bitti. Kvk ile piyasadakiler arasında çok büyük bir fark olur mu? Bir de kvk batarya değişim fiyatını bilen varsa yazabilir mi? Telefonu en az 2 yıl daha kullanmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Merhaba arkadaşlar, Sony Xperia Z5 telefonumun bataryası ölmüş durumda. Garantisi de bitti. Kvk ile piyasadakiler arasında çok büyük bir fark olur mu? Bir de kvk batarya değişim fiyatını bilen varsa yazabilir mi? Telefonu en az 2 yıl daha kullanmak istiyorum.
    Arayıp fıyat alabilirsin. 100 tl cıvarıdır tahmınım. Ben xıaomı telefonu tamır ettırdım gecenlerde garantısı devam edıyordu garantı dısarıdan daha uygun fiyata tamır etti

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Aradım telefonda bilgi veremediklerini söylediler. Mecburen oraya gidicem artık. Bir de telefonda sadece batarya değişimi olucak. Veri yedeklemesi yapmama gerek var mı ve şuan 6 'yı kullanıyorum servis 7'ye yükseltir mi?

• quote:

Aradım telefonda bilgi veremediklerini söylediler. Mecburen oraya gidicem artık. Bir de telefonda sadece batarya değişimi olucak. Veri yedeklemesi yapmama gerek var mı ve şuan 6 'yı kullanıyorum servis 7'ye yükseltir mi?
    Baska bı servısıde aradın mı. Gızlı bı bılgı mı veriyorlarmış

Yedegını al yınede. Ben bl kılıdı açık oldugu icin kapatıp sıfırlayıp vermıstım o sekılde degıstırdım bataryayı o yüzden bılmıyorum ne yaptıklarını. Gecenkı ekranı kırılan xıaomıde de aynısını yaparak verdik

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Ortak çağrı merkezi var, direkt şubeyi aramak olmuyor herhalde. Yedeğini alayım yine de. Teşekkür ederim size.

Yeni sürümü yüklerler mi? Bilen bir arkadaş yazarsa iyi olur. Ben bu sürümü değiştirmek istemiyorum.

• quote:

Ortak çağrı merkezi var, direkt şubeyi aramak olmuyor herhalde. Yedeğini alayım yine de. Teşekkür ederim size.

Yeni sürümü yüklerler mi? Bilen bir arkadaş yazarsa iyi olur. Ben bu sürümü değiştirmek istemiyorum.
    Sonyde sürüm düşürmek basit. Yükleselerde hemen düşürürsünüz tavsıyem benımde 6.0 da kalman. Yani aklında o soru olmasın. Bazı telefonlarda surum dusurme ıcın koruma var ama z5 te o yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 24 Ağustos 2019; 22:40:31 >
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.