Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilenler bir yardımcı olsa tek hatlı z5 in ekranı dual anakart ile çalışır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu adana kvk ya gönderen var mı son zamanlarda? Sony Türkiye olaylarından sonra garantiye göndermekten çekiniyorum. Eskisi gibi ilgileniyorlar mı?

• BLACKMYTH kullanıcısına yanıt
    Ekran dediğiniz lcd ekran ve dokunmatik panelse onların giriş kısımları aynıdır. Çoğu telefona bile uyar.

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle e6603 tek sim versiyonun ekranı sağlam kasası ile beraber çok uygun fiyata benimde e6633 versiyon çift hat ekran kırık. Çift hat olanın anakartını tek hat olana aktarıp kullanabilir miyim?

Sağlam dediğiniz ekran diğer anakarta takılır ama siz anakartı diğer kasaya aktarmayı düşünüyorsunuz sanırım. Çift sim - tek sim kasa farkı olabilir bu da anakartı takmaya mani olabilir. Anakartı olan çift simlinin kasası sağlamsa ekranı takabilirsiniz. Bahsettiğiniz işlem için bir teleoncuya sormakta fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu köşedeki parçadan lazım. Ne tavsiye edersiniz. Aliexpresste 4lü satılıyor . Yurt içinde bulabileceğim yer var mıdır? İkinci el sitelerinde baktım yol malasef.
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Servis dışında bulunamıyor maalesef, servis ise kasa değişimi yapıyor. Aliexpressten almak en mantıklısı ama kargonun takipli olmasına özen gösterin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu yeni servisten çıkardım. Arka kapak ve batarya değişimi için. O ufacık parça için komple kasa değiştirmeyi istemediğim için yaptırmadım. En kötü kılıf takar kullanırım çok ta dert değil.

Bu arada arka kapağı kırıldığı için bataryayı da eskidiği için değiştirdim. İkisi beraber 230 tl ye halloldu bakırköy kvk'da. Merak edenler için yazayım dedim.

• 350liraya 2.el alarak aranıza katıldım arkadaşlar.

• Biriyle konuştuğum zaman ya da watsaptan sesli mesaj dinlerken ekran kapanıyor bunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar? Müzik dinlerken şükür sorun yok.
    Şahsen 200 liraya kendiniz de bu sorunu çözebilirsiniz fakat servis harici orjinal batarya bulmanız zor, ya çıkma bulacaksınız, ya da alternatifleri değerlendireceksiniz.

EDIT: Kusura bakmayın hocam diğer mesajlarınızı görmeden cevap yazdım, şöyle özetleyeyim dual ile tek simlilerde kasaların giriş ve konektör ağızları farklıdır, dual kısmın kapağı daha geniştir çünkü sim ve SD kart farklı iki tepside bulunur, tek simli modelde ise kapak daha küçük olup sim ve SD kart tek tepsi üzerine takılır, bu yüzden dualden çıkan anakart tek simli kasaya oturmayacaktır, fakat ekranı kasadan ayırıp tek simliye aktarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 3 Ağustos 2019; 23:5:37 >
  • Ekran koruyucu var mı cihazınızda, yakınlık sensörüne müdahale eden bir şey olabilir, yoksa maalesef sensör arızası vardır, donanım değişmeden düzelmesi pek mümkün değil hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Ekran koruyucu var mı cihazınızda, yakınlık sensörüne müdahale eden bir şey olabilir, yoksa maalesef sensör arızası vardır, donanım değişmeden düzelmesi pek mümkün değil hocam
    Ekran koruyucu yok sadece ince şey var. Onun dışında biriyle konuşurken falan ekran kapanıyor açamıyorum. Görüşme bittikten sonra telefon kendine geliyor. Sadece ekran kendini kapatıyor, konuşma falan sorun yok.
  • O ince şeyi de bi söküp deneyebilir misin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

O ince şeyi de bi söküp deneyebilir misin hocam
    Hocam o ince şeyi telefonu alırken ekrana yapıştırmışlardı, en başından beri benimle
  • Arkadaşlar kvk
    Islem görüyor - Web Tool Degisim Onayina Sunuldu demiş ne anlama geliyor .şimdiden teşekkürler

• arkadaslar imei konusunda yardımınızı istiyorum , yurtdısından geldi telefon 1-2 hafta once imei kapandı kayıt ücretide cok yüksek, 1500tl bu cihaza ya imei kayıtlı anakart bulacam yada mp3 player olarak kullanacagım

• cnkst kullanıcısına yanıt
    Kayıt 1500 tl oldu.imei çakma durumu da yok.yaparım diyen yalan söylüyor yada üçkağıtçıdır.en iyisi internetten anakartı sağlam bir telefon bulup değiş tokuş yapmak. Başka çaresi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Kayıt 1500 tl oldu.imei çakma durumu da yok.yaparım diyen yalan söylüyor yada üçkağıtçıdır.en iyisi internetten anakartı sağlam bir telefon bulup değiş tokuş yapmak. Başka çaresi yok.
    imei konusundan sony çok sıkı, yoksa affetmiyorlar snapdragon işlemcide

• cnkst kullanıcısına yanıt
    Telefon nedir

• 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.