Y

Çavuş
04 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 2)
Gönderileri
800 ve 500 tl değerinde iki kod var elimde. İsteyene komisyonsuz verebilirim.
Ankara üni hazırlık isteğe bağlı. Ama kalma durumu var mı bilmiyorum. Yani ilk sene başarısız olunursa ikinci seneye devam etmek zorunlu mu?
Arkadaşlar iühf'ye başka bir üniden geçip derslerini saydıran var mı? Ya da hukuk okuyup başka üniler arasından değişim yapıp saydıran? Ders saydırma hakkında bilgi almam lazım
Hali hazırda kırıkkale üni hukuk 2.sınıfa geçtim. Bu sene yksye girip 6.3k sıralama elde ettim. Normalde kafamda iühf iö veya daha alttaki hukuklara geçiş yapmaktı. Ama ingilizcemin olmaması beni bu fikre itti. Diyorum ki bir sene boun odtü gibi yerlerde hazırlık okuyup seneye merkezi yatay geçiş ile başlayayım hukuka. Sizce mantıklı mı? Yoksa hukuk okurken dil öğrenmeye çalışmak daha mı doğru olur?
Daha önce bir üniye gitmiş olmak koç ünide %100 burslu okumaya engel midir? Yani sıralama olarak %100 burslu bir bölüme girebileceğimi düşünüyorum ama daha önce bir üniye gittiğin için burslu okuyamazsın gibi bir kural yok değil mi? Bir kaç yerde böyle şeyler görmüştüm aklımda takıldı.
Sosyal medyadan tehdite ve şantaja uğrayan bir kadın arkadaşım var. Öncelikli olarak nerelere başvurmak gerekir netice alabilmek için? İlk kez başımıza geliyor. Hukukçu arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Öncelikle merhaba. Tumblr'dan tanıştığım ve hala irtibatta olduğum bir kadın var. Bugün bana birisi tarafından taciz ve tehdit edildiğini söyledi. Kendisi daha önceden yine tumblrdan birisi ile konuşmuş ve sonra konuşmak istememiş. Çocuk sapık çıkıp peşini bırakmamış. Hesabını hackler; fotolarını, mesajlarını, numaralarını alırım demiş ve böyle tehdit etmiş. Sonra bi aracı ile polise şikayet edilmiş ama bişey çıkmamış. O aracı bu çocuğu dövdürüp telefonunu falan kırmış. Ama bu seferde çocuk kinlenip şimdi yine yazmış kıza. Telefonun parasını ver yoksa fotolarını annene babana atarım diye tehdit ediyormuş. Hesabını hacklediğini telefonuna girdiğini her şeyini bildiğini söylüyormuş. Kız ben biterim diyo öyle bir durumda. Bunu hobi olarak yaptığını ve keyif aldığını söylüyormuş. Benim aklıma polise gitmekten başka çözüm gelmiyor ama malum ülkede ön kapıdan soktuğumuz arka kapıdan geri salınıyor. Tavsiyeye ihtiyacım var. Ne yapılabilir bu durumda bilmiyorum başka. Konuyu da buraya açtım bilmiyorum başka yeri var mıydı mazur görün. Ama yardıma ihtiyacım var. Lütfen yol gösterin

Paykasa kod almak isteyen varsa komisyonsuz veriyorum...her miktar kod var..
Arkadaşlar sağ kulağım küçükken geçirdiğim kızamık/kabakulak hastalıklarından ötürü %5 falan duyuyor..allaha şükür diğeri sağlam...gayet normal bir insan gibi yaşıyorum...tek sıkıntısı gürültülü ortamlarda sağ tarafım iptal oluyor. ama ara sıra kafama takılan bir şey var...ileride işe alım sürecinde problem yaşar mıyım sizce? Hiç böyle bir arkadaşınz eşiniz dostunuz oldu mu?
Ne zaman yatar? 20 gün oldu hala yatmadı..bazı yerlerde talep edilmesi gerekir falan yazıyor yoksa yatmıyormuş...var mı bilgi sahibi birileri?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 45
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 610
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.