Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verilerin silinmesi onay formunu doldurmazsanız yükleme yapamazlar, onun dışında bu formu doldurup gidenlerin hepsine emma ile factory reset / software update atıp yazılım güncellenmiştir olarak geri yolluyorlar
  • Teşekkür ederim hocam gidince formu doldurmayayım.

Yalnız o mesajı yazdığım zaman batarya çok yavaş şarj alıyordu. Bataryayı iyice bitirip sonra tamamen doldurdum. Şuan ilginç şekilde eski haline döndü. Zaten en başından beri "cpu z" uygulaması "battery good" diyordu.

Bu batarya götürür mü beni ya da "cpu z" uygulaması mı etkili değil, anlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gothamcity kullanıcısına yanıt
    10 küsür bine kadar zaten good olarak gözüküyor öyle üçüncü parti uygulamalarda, sizi bağlayan kısım servis test menüsündeki yaklaşık değer 2700 mah civarında kırmızı uyarıyor görürsünüz (android 5 ve 7 de var servis test menüsü.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 26 Ağustos 2019; 1:58:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

3 yılın ardından halen 4-5 saat civarı ekran süresi alıyorum. En az bir yıl daha kullanırım bu gidişle.
    Kapalı alanda çok kolay. Bir de dışarıda güneşli havada, mobil veri açıkken gör. Max 2 saat gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

10 küsür bine kadar zaten good olarak gözüküyor öyle üçüncü parti uygulamalarda, sizi bağlayan kısım servis test menüsündeki yaklaşık değer 2700 mah civarında kırmızı uyarıyor görürsünüz (android 5 ve 7 de var servis test menüsü.)
    O değer çok aldatıypr hocam ya. Bi 31m gösteriyor bi 25m. Telefonu kalibre edince değwr artıyor bide ama bi şekilde

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    Bataryanın öldüğünü düşünüp kalibre ettiyseniz 3100 mah çıktıysa ve kalibrasyondan sonra 3. Şarjdan itibaren 3100 gösteriyorsa halen zaten bataryanız ölmemiştir. Kalibrasyondan sonra direkt gerçek değeri göremezsiniz zaten anlık hesaplanmıyor o değer, pilin şarj sırasındaki davranışlarını hafızaya alıyor.

• Ben bu cihazı ayrı seviyorum ya.

Denk geldi, kapalı kutu bir Xperia Z5 aldım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Son z serisinin temsilcisi son bond telefonu (en azından 2020 ye kadar) ve kış için mini el ısıtıcınız hayırlı olsun hocam

Laf-ı güzaf bir yana, dönemine göre işlemcisi hariç güzel cihaz. Arka buzlu camı bar şeklindeki tasarımı halen güzel gözüküyor. Sony kendi ayağına sıkmayı sevdiği için 6. Nesilinde Z leri öldürüp abuk subuk isimlendirme çalışmasına başladı. Neyse hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın tekrardan

• Teşekkür ederim :)

Hep beraber güzel günlerde kullanmak dileğiyle.

Ya bu cihazı koy rafa, seyret :) O kadar güzel :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim z5 kasa değişti. Ön alt mikrofon silikon bulaştı ses gitmiyor karşıya, bir daha açtırmak istemiyorum 4 edicek açtırırsam. Hoparlör mikrofonunu (speakerphone) ahize ile kullanabilme imkanım var mıdır ? Yani bir nevi mikrofon 1 ve 2 yi değiştirmem lazım. Cihaz rootlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 31 Ağustos 2019; 23:33:47 >
  • Batarta ölmüş demek mi bu?
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Kernel seviyesinde mikrofonların adreslerini değiştirmeniz lazım hocam. Bunun dışında bir yöntem var mı hiç bilmiyorum, belki xposed tabanlı bir çözümü olabilir.

• yuhyiv Y kullanıcısına yanıt
    Eğer 3 tam şarjdan sonra (0-100) bu değeri gösteriyorsa evet, onun dışında kalibrasyon yapıp ardından 3 defa doldur boşalt yapmanız gerek doğru değeri görmeniz için.

• Arkadaşlar orjinal batarya değişimini güvenilir bir şekilde nerede yaptırabilirim? Bimeks'te 5 yıl garantim vardı fakat batarya değişimi kapsam dışı sanırım. Daha önce değiştiren birisi varsa yardımlarını bekliyorum.

Kvk

Ya tahtakaleden kendiniz çıkma alacaksınız (artık pil ne durumdadır orası tamamen şans, göz kararı seçip alıyorsunuz), ya da KVK'ya vereceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Ya tahtakaleden kendiniz çıkma alacaksınız (artık pil ne durumdadır orası tamamen şans, göz kararı seçip alıyorsunuz), ya da KVK'ya vereceksiniz.
    Kvk hakkında da hiç olumlu yorumlar yok..en iyisi stamina modla yaşamaya devam

KVK da da batarya için birşey olmaz. Arka kapağı çıkarıp bataryanın altındaki yapışkanları çekip bataryayı alacaklar. Birde şu var kvk dışında çıkma harici orjinal bataryayı hiçbir yerde bulamazsın.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Selam dostum, dm'den yazacaktım da sana mesajlara kapatmışsın profili, müsait bir zamanda bana ulaşabilir misin? Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 15 Eylül 2019; 18:28:10 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    selam hocam yollayamadım pm DH yine formunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 15 Eylül 2019; 23:39:32 >
  • 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.