Şimdi Ara

Anal Fissür - Makat Çatlağı ( makatını seven okusun ) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.079
Cevap
130
Favori
1.620.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim senin gibi durumda iken ameliyat olduğunda yanımda 34 yaşında bir abimizde vardı.Kendisi 18 yaşından beri bu rahatsızlığı geçirmekteymiş ve utancından doktora gitmemiş sonuç malum hastalık iyicene ilerlemiş.Kendisi bana hep çok pişman olduğunu böyle hastalıkların gençken daha çabuk tedavi edilebildiğini ve keşke ilk hastalık başlangıcında doktora gitmiş olsaydım demişti.Bence pişman olacağın şeyleri yapma.Düşünsene evlenmişin çoluk çocuk sahibisin çanakta sorun var İyi hoş çocuk yaparken bile zorluk çıkarabilir
  • Eve geldim şimdi, annem katmer yapmış en yağlısından 2 tane yedim, bir tabak çorba içtim, salata vs..

Makatla görüştük, sıkıntı yok

Haberler iyi

İlk wc de beni kıstıracak gibi durmuyor, sakinleşmiş galiba ama kesin değil tabi HINZIRlık yapmazsa

Bu arada geçmiş olsun diyen/demeyen dostlarıma teşekkür ederim.
    Umarım sizin başınıza gelmez. pardon dötünüze gelmez
  • geçmiş olsun kardeşim allah yardımcın olsun.
  • Allah razı olsun PurpX, teşekkür ederim. İnşallah kimsenin başına gelmez
  • Tırstım bendede silerken bi acı vardı çok hafif kanla gidip su içicem şimdi
  • kabızlık çok kötübir durum. kapakçık kalpanmaz al başına belayı. sil babam sil yine tuvalet kağıdında mok yine mok çıkana kadar en az 10 kilo verirsin.
  • Hemoroid Allah Kimseye Vermesin valla. Çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Tırstım bendede silerken bi acı vardı çok hafif kanla gidip su içicem şimdi

Aman dikkat hocam, bende de böyleydi. Ertesi gün çatlattık makatı, sıvıya aban sıvıya
  • Bi nedeni daha var anal sextede çatlama olabiliyomuş aman dikkat
  • Bendede bu fissür sorunu olmuştu.10 gün kadar sıcak su oturma banyosu yaptım.Eskiden ayda bir falan olurdu bazen daha sık.Böyle bir kesilme,yanma hissi olurdu ardından kanama.Çok şükür 4-5 aydır yok.Fakat anlamadığım bir durum var;
    İlk zamanlar aldım kuru kayısı,kuru incir vs.Bol su içtim.Genede bazen sert kıvamda oluyordu.Şimdi hiç dikkat etmiyorum.Dürüm,fast food yiyorum mesela normal kıvamda.Vücudu da anlamak pek mümkün değil.

Sana tavsiyem şu sıcak su oturma olayını kesinlikle yap.Ben ondan sonra rahatladım.Ilık su olsun yakmayacak kadar yaklaşık 35-40 arası diyebiliirm.Günde 2 kez sabah ve akşam bir hafta boyunca uygula.Bol su iç.Lifli gıdalar tüket.İlaç olarak ta gaita yumuşatıcı ilaçlar var onlardan kullanabilirsin suyla falan olmuyorsa..
  • Bitkisel kremler var, mentol vb. rahatlatıcı madde içeren.

Bu tür makatsal rahatsızlıklarda iyi geliyor.
  • Abi arada bendede oluyor ha denilenlere dikkat edicem. Bende tırstım şimdi
  • bn 2 hafta cektım hemoroidi sonra dayanamadım acılara (basıma gelen en büyük acı) ameliyat oldum amelıyat bıle degil operasyon 5 dk sürmedi. Ertesı gun geçtı. 200tl fln wermıstık.2mılyar dese gene verırdik hatta 20. O nasıl bır acıdır ya.mıllet yıllarca dayaniyo. Sızdede warsa hmn doktora gıdın operasyon sırasinda hic acımıyo.
  • Hemoroid iğrenç birşey yaw. Hem kaşınıyor hem yanıyor hem acıyor. Walla acıdan kurtulmak için aldım pamuğu sıktım ucuna kolonyayı bastım hemoroide İlk 30 sn evin içinde zıplama evresine giriyorsun sonrası alkölün etksiyle bi rahatlama geliyor.
  • Hocam başlık bomba olmuş ya
  • mesajım bulunsun.......başlangıç belirtisi bende de olabilir...

benim bir arkadaşta böyle bir durum var kabız olduğunda tuvalette bayılıyor gerisini siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Bendede bu fissür sorunu olmuştu.10 gün kadar sıcak su oturma banyosu yaptım.Eskiden ayda bir falan olurdu bazen daha sık.Böyle bir kesilme,yanma hissi olurdu ardından kanama.Çok şükür 4-5 aydır yok.Fakat anlamadığım bir durum var;
    İlk zamanlar aldım kuru kayısı,kuru incir vs.Bol su içtim.Genede bazen sert kıvamda oluyordu.Şimdi hiç dikkat etmiyorum.Dürüm,fast food yiyorum mesela normal kıvamda.Vücudu da anlamak pek mümkün değil.

Sana tavsiyem şu sıcak su oturma olayını kesinlikle yap.Ben ondan sonra rahatladım.Ilık su olsun yakmayacak kadar yaklaşık 35-40 arası diyebiliirm.Günde 2 kez sabah ve akşam bir hafta boyunca uygula.Bol su iç.Lifli gıdalar tüket.İlaç olarak ta gaita yumuşatıcı ilaçlar var onlardan kullanabilirsin suyla falan olmuyorsa..

Yarın akşam işten geldikten sonra deneyeceğim şu sıcak su olayını, umarım feraha kavuşturur beni..

ara ara sancı giriyo büzüğe hissedebiliyorum.
  • makattan kan gelmesi Allah korusun bağırsak kanserinin haberciside olabiliyor. Mutlaka doktora gitmek lazım
  • Hemoroid değilim ben beyler, yanlış anlaşılmayayım.. Fazla ıkınmadan dolayı çatlattık nevaleti durum bu

Başlık olayı dikkat çekici kılsın diye öyle yaptım, yoksa bakan yoktu be
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.