Şimdi Ara

Anal Fissür - Makat Çatlağı ( makatını seven okusun ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil
5 sn
6.079
Cevap
130
Favori
1.620.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende vardı malesef bu hastalık. Krem ve fitil vermişti o zaman da fitili kullanınca fena oluyorsun.

Şu an yok çok şükür ama yediklerine dikkat etmek gerekiyor. Muzdan uzak durmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: morcin

http://www.mevluttopbas.net/
    bu adam için uzman diyorlar hasta adam sedyede muayenehaneye girdi yürüyerek çıktı diyorlar
    bir çok yakınım bu doktora gittiklerini özel kendi bildiği bi yöntemle tedavi ettiğini söylüyorlar
    türkiyede bir numara diyorlar
    kendim denemedim ama sanırım yolum düşecek

Şimdi bu doktor kıl dönmesini nasıl tedavi ediyor? Sitede tedavi şekli yazıyorda bildiğimiz ameliyat gibimi yoksa daha kolay bir operasyonmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Bende vardı malesef bu hastalık. Krem ve fitil vermişti o zaman da fitili kullanınca fena oluyorsun.

Şu an yok çok şükür ama yediklerine dikkat etmek gerekiyor. Muzdan uzak durmak lazım.

oha öyle bir şey mi var? Hiç bilmiyordum, hafif reflümde var güzel güzel yiyordum ben muzu bak sen şu haine içten içten çökertiyormuş meğer
  • Günaydın makatını seven arkadaşlar..

Bugün kü su içme performanslarınızı alalım..

Bu şekilde devamlı bu konuda şu kadar su içtim, şu kadar kuru incir, kuru kayısı yedim tarzı muhabbetler yaparsak hem birbirimizi teşvik etmiş oluruz hemde makatını sevenler derneği iyici kaynaşır..

Kendimize hedef koyalım. Özellikle su içme konusunda.. Hedefler gerçekleştiğinde burada paylaşalım.
  • Beyler makatınızdan çok az kan geliyorsa büyük ihtimal bağırsak kanseri olabilirsiniz.Ama fazla kan geliyorsa korkmanıza gerek yok o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gremory

Beyler makatınızdan çok az kan geliyorsa büyük ihtimal bağırsak kanseri olabilirsiniz.Ama fazla kan geliyorsa korkmanıza gerek yok o kadar.

Bitirdin bizi..
  • quote:

Beyler makatınızdan çok az kan geliyorsa büyük ihtimal bağırsak kanseri olabilirsiniz.Ama fazla kan geliyorsa korkmanıza gerek yok o kadar.

Haydaa ! :)
  • Arkadaşlar Makatı çatlatmayalım diye kafamıza göre şeyler yemeleyelim . Sonra benim gibi Sürekli Mıçma Hastalığı gelir sizede . Hemen doktora hemen . Aman Allah Korusun !
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 21 Temmuz 2020; 17:58:46 >
  • Bir kolonoskopi yaptırın beyler 15 dk sürüyor,sonlara doğru birazcık bağırttırıyor ama ucuz 120 lira gibi birşey.Sağlığınızdan önemli değil.
  • quote:

Bir kolonoskopi yaptırın beyler 15 dk sürüyor,sonlara doğru birazcık bağırttırıyor ama ucuz 120 lira gibi birşey.Sağlığınızdan önemli değil.

kolonoskopi şu döte kamera sokulan işlem değil mi..
  • Günaydın makatını seven dostlarım ;

Bu sabah gözümü açar açmaz, sıvı yağ içtim ardından 1 bardok komposto, sonra 1 kase yoğurt..

Aç karnına yaptım bunları tabi, sonra girdim tuvalete..

Velhasıl kelam biraz zorlama sonucu azcık kan geldi gene

Şuan birazcık yanma var, büzükten sıkıntı çıkacak gibi yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Bir kolonoskopi yaptırın beyler 15 dk sürüyor,sonlara doğru birazcık bağırttırıyor ama ucuz 120 lira gibi birşey.Sağlığınızdan önemli değil.

Neden utanılcak birşey mi var?
    Sonuçta kaç yıl süren bir hastalıktan,hayatınızı alt üst eden bir hastalıktan kurtulmak var...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Neden utanılcak birşey mi var?
    Sonuçta kaç yıl süren bir hastalıktan,hayatınızı alt üst eden bir hastalıktan kurtulmak var...

Neden utanılsın..O mu diye öğrenmek istedim.. Sonuçta fitil sokuyoruz. Kamera girmiş çok mu..
  • Bendede 4 sene öncesine kadar oluyordu ama uzun zamandır yok, yanlız 4 , 5 aylık aralıklarla oluyordu.Tuvalete girmeye korkarmı insan ya çok kötü bi durum gerçekten.Bi aralar dersanede felan sıraya oturamıyordum feci arı yapıyordu bir süre sonra.Uzun zamandır bişey yok ufukta kendiliğinden geçti sanırım, yanlız bakın bu konuya girdim tuvalete gitmem gerek ve korku sardı bi an
  • Resmen tuvalete girmeye korkuyor insan, bu arada KLOZETE yapın tuvaletinizi arkadaşlar.

yoksa yanaklar iyice açılıyo büzük dışarı sarkıyo daha tehlikeliymiş, internetten okudum sabahta tecrübe ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Resmen tuvalete girmeye korkuyor insan, bu arada KLOZETE yapın tuvaletinizi arkadaşlar.

yoksa yanaklar iyice açılıyo büzük dışarı sarkıyo daha tehlikeliymiş, internetten okudum sabahta tecrübe ettim

Yanlız senin şu son anlattıkların resmen hemoroid.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 5 Ocak 2011; 10:23:56 >
  • Vallaha taş gibi kabız olursan klozete hayatta yapamazsın,mecburen alaturkaya yapmak zorundasın,ve gücün bitene kadar ıkınmak zorundasın,sonrasında zorlamadan dolayı gelecek kanda cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Resmen tuvalete girmeye korkuyor insan, bu arada KLOZETE yapın tuvaletinizi arkadaşlar.

Yanlız senin şu son anlattıkların resmen hemoroid.

Madem doktora gitmiyorsun tanıyı biz koyalım..

Tuvalate gittiği parmakla bir yokla bakalım.. Eğer büzük ve ellediğinde çok ağrı yapıyorsa kesin hemoroiddir. Diğer türlü anal fissürdür..

Var mı başka sallayacak..
  • Olm korktum lan,ne diyorsunuz siz ? Gidip bi yoğurt moğurt yiyeyim bari
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.