Şimdi Ara

Anal Fissür - Makat Çatlağı ( makatını seven okusun ) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
6.074
Cevap
129
Favori
1.619.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemoroid olmak için büzüğün yanında bi kütle çıkması gerekmiyor mu? Benimkinde hiç bir şey yok ?

Biraz katı yedim bu aralar sadece ondan olduğunu düşünüyorum. Zannetmiyorum basur olduğunu
  • Geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Hemoroid olmak için büzüğün yanında bi kütle çıkması gerekmiyor mu? Benimkinde hiç bir şey yok ?

Biraz katı yedim bu aralar sadece ondan olduğunu düşünüyorum. Zannetmiyorum basur olduğunu

Kamera falan varsa aç ve yere koy.. Dötünü üstüne tut.. Ama yanakları iyice aç.. biraz kaydet ve foruma yükle.. iyice bi bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Hemoroid olmak için büzüğün yanında bi kütle çıkması gerekmiyor mu? Benimkinde hiç bir şey yok ?

Kamera falan varsa aç ve yere koy.. Dötünü üstüne tut.. Ama yanakları iyice aç.. biraz kaydet ve foruma yükle.. iyice bi bakalım..

Tamam doktora gideceğim bu pazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Bende vardı malesef bu hastalık. Krem ve fitil vermişti o zaman da fitili kullanınca fena oluyorsun.

Şu an yok çok şükür ama yediklerine dikkat etmek gerekiyor. Muzdan uzak durmak lazım.

oha öyle bir şey mi var? Hiç bilmiyordum, hafif reflümde var güzel güzel yiyordum ben muzu bak sen şu haine içten içten çökertiyormuş meğer

Tabi. İshal olanlara muz yedirirler hep. Eğer normal durumdaysan muzdan uzak dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Resmen tuvalete girmeye korkuyor insan, bu arada KLOZETE yapın tuvaletinizi arkadaşlar.

yoksa yanaklar iyice açılıyo büzük dışarı sarkıyo daha tehlikeliymiş, internetten okudum sabahta tecrübe ettim

Yanlız senin şu son anlattıkların resmen hemoroid.

Madem doktora gitmiyorsun tanıyı biz koyalım..

Tuvalate gittiği parmakla bir yokla bakalım.. Eğer büzük ve ellediğinde çok ağrı yapıyorsa kesin hemoroiddir. Diğer türlü anal fissürdür..

Var mı başka sallayacak..

Bak nasılda işe yarıyor, 2 mesaj sonra doktora gideceğine söz verdi
  • içerde bişeyler sızlıyor, " çıkarın lan beni burdan" diye bağırıyor bişey sanki.

O çıkacak şeye (mok galiba ) gardiyan ( büzük ) izin vermiyor. " Kal len orda " diyor sanki. " Sana müstehak bu " der gib.

Bu makat bana roman yazdıracak lan
  • Kanamaları lütfen geçiştirmeyin, önemli bir şey olabilir, gidin arkadaş doktora kendi kendinize teşhis koymayın
  • Anal Fissur kısmını görünce zorno film sandım.

İşin makara kısmını geçersek, ayakta işemek bile prostata davetiye çıkarıyor, dikkatli olmak lazım

Geçmiş olsun
  • İshal gibiyim, eh işte yani
    Kanama olmadı, acı da birazcık vardı.
    Şimdi daha rahat oturabiliyorum.
    İnşallah şu 1 hafta ishal dolaşırım

Bugün sabah kahvaltısında çorba içtim, öğlen yemeğinde de çorba içeceğim. Ne yapalım taviz vermek gerek, makat sakata geliyor o zaman
  • quote:

İshal gibiyim, eh işte yani
    Kanama olmadı, acı da birazcık vardı.
    Şimdi daha rahat oturabiliyorum.
    İnşallah şu 1 hafta ishal dolaşırım

Bugün sabah kahvaltısında çorba içtim, öğlen yemeğinde de çorba içeceğim. Ne yapalım taviz vermek gerek, makat sakata geliyor o zaman

Ya hocam kendi kendine işkence ediyorsun, yürü git doktora biraz daha direnirsen forumdan adam toplayıp kulağından tutup götürtecem ha
  • @cause_of_death

Hocam kilo vermek istiyordum belki de bu makat bana bu vesile ile kilo verdirir

Dötten hayır bekliyorum lan ne hale düşmüşüz
  • geçmiş olsun.
  • quote:

@cause_of_death

Yahu kilo verirsin, ne alakası var doktora gitmenle. Doktor sana her gün 1 pizza 2 kebap ye demeyecek ya. Hayır bir de ne olduğunu bilmeden insan kafasında bir sürü şey üretiyor, gidersen en azından ne olduğunu bilir ona göre davranırsın.
  • quote:

quote:

@cause_of_death

Yahu kilo verirsin, ne alakası var doktora gitmenle. Doktor sana her gün 1 pizza 2 kebap ye demeyecek ya. Hayır bir de ne olduğunu bilmeden insan kafasında bir sürü şey üretiyor, gidersen en azından ne olduğunu bilir ona göre davranırsın.

Pazar günü gideceğim, çalışıyorum çünkü.. Mesai saatim akşam 10 gibi bitiyor, geç kalırım yani hastaneye.
    Haftasonu gidip bi göstereyim doktora. Sıkıntı çıkmaz inş
  • quote:

quote:

quote:

@cause_of_death

Pazar günü gideceğim, çalışıyorum çünkü.. Mesai saatim akşam 10 gibi bitiyor, geç kalırım yani hastaneye.

Anladım, pazar günü için şimdiden randevunu al derim genelde kalabalık olur haftasonları, geç kalırsan randevu bulamayabilirsin. Geçmiş olsun tekrardan :).
  • Ben bir WC ye gidiyim ya
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@cause_of_death

Anladım, pazar günü için şimdiden randevunu al derim genelde kalabalık olur haftasonları, geç kalırsan randevu bulamayabilirsin. Geçmiş olsun tekrardan :).

Teşekkür ederim hocam, amcam doktor bulunduğu hastaneden ayarlar bana akşam arar durumu izah etmeye çalışırım
  • Lan yapmayın gençler. Cuma günü randevu aldım elletip gelicem doktora, inşallah bişey çıkmaz. Benim ki bayadır var yaklaşık 2-3 senedir, arada sırada da kanıyor ama ağrısı sızısı falan yok.
  • Yürüyüşü ihmal etme.. Arada sırada dötünü kaldır sandalyaden.. Devamlı oturmak azdırır haberin ola.. Ayakta iş yapmaya çalış..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.