Şimdi Ara

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.287
Cevap
116
Favori
396.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pm üzerinden derdimi anlattım anlamanız dileğiyle

• Furkican58 kullanıcısına yanıt
    Kontrol ederek bilgi vereceğim.
  • myalperen kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adres için sitemiz üzerinden talep iletmenizi rifca ederim. Ekiplerimiz mutlaka değerlendirmeye alacaktır. 👍
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    İlettik 5 aydır proje ekibinden bilgi bekliyoruz diye oyalıyorsunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Samsun için hala net bilgi yok mu?

• ibcg1995 kullanıcısına yanıt
    Ben 3 senedir GigaFiber bekliyorum ama hala gelmedi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maltepe için hala bir haraket yok mu, nerdesiniz Maltepe'liler?

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talep ettiğiniz adres planlamaya dahil olması durumunda sorgu sayfasından bilgisi verilecektir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Çalışmanız varmı onu soruyorum. Yoksa 3 yıldır sorguluyoruz ortada birşey yok.

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt
    Çalışma ve planlı bölgeler bilgisi paylaşılmamaktadır. Proje ekiplerimiz bölgede bir çalışma başlatması halinde, sorgu sayfasında bunu iletiyor olacağız.
  • Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Bende 3 senedir bekliyorum hocam, 5-6 ay önce ahvalini sorduk ona bile dönüş yapıcaz deyip dönmediler

• @TurkNetDestek

Merhaba. Tuzla'da kentsel dönüşüm ile yenilenen ve birkaç ay içinde teslim edilmesi beklenen 5+2 bloklu, daire sayısı +200 olan lüks bir site için başvurmak istiyorum. Buraya illaki fiber bağlanacak ama başka bir firmanın bağlamasındansa Türknet'in bağlamasını tercih ederim. Bunun için özel olarak nasıl başvurabilirim, "gigafiber istiyorum formu"nu doldurmak dışında ne yapabilirim?

Gigafiber altyapı haritasına baktığımda Tuzla bölgesi için planlanmış veya tamamlanmış hiçbir proje göremiyorum. Hala durum böyle mi yoksa harita mı güncel değil?

• celalcaner2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, harita kullanıcılarımız tarafından verilen bilgiler ile oluşturulmuştur. %100 gerçekliği bulunmuyor. GigaFiber talebi için ayrı bir form bulunmuyor. Sitemiz üzerinden adresi iletmeniz yeterli olaraktır. Proje ekipleri gelen talepleri ve altyapıyı değerlendirmektedir.
  • [ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi
  • ceyarr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ceyarr kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dileriz
  • Kartal/Uğurmumcu mahallesinde bir çalışmanız olacak mı ?

• Türkiye’de fiberin ilk kullanıldığı yer olan İstanbul/Zeytinburnu Tercüman Sitesine gelmeyi planlıyor musunuz acaba? 980 daireden oluşan site için illa talep mi olması gerekiyor?

• Merhaba, planlama ya da çalışma yapılan bölge bilgisi bizimle paylaşılmadığı için bu konuda bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.