Şimdi Ara

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.287
Cevap
116
Favori
396.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, çalışma ya da planlama yapılan bölge bilgisi iletilmediği için bu konuda bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Altyapı talebini defalarca ilettim ama bir çalışma henüz başlatılmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Thisishaolin kullanıcısına yanıt
    İlk etapta bölgeden gelen talepler az olabilir. Ancak zamanla bölgeden gelen talepler arttıkça değerlendirme açısından olumlu olacaktır.
  • Eve gelip gigafiber çekecekler sözde 10 gündür bekliyorum iki gün işe gitmedim bunları bekledim gelmediler arıyorum çağrı merkezi şu an sesli yanıt vermiyor diyo uzak durmak lazım daha kurmaya gelirken böyleyse kurduktan sonra sorunlarla hiç ilgilenmezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dwho kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden iletebilir misiniz?

Gerek yok iptal ettirdim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sokakta oturuyoruz 2-3 ay önce kabloları döşeyen çalışanlara sorduğumda belediyeye ait olduğunu söylemişlerdi.

@TurkNetDestek İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi için altyapı çalışma planınız bulunuyor mu?

• onaga kullanıcısına yanıt
    Bende arabayla geçerken yanlarından fiber kablo mu dedim evet dediler ama kime ait olduğunu sormamıştım. Bakırköyün merkezinde oturup fiber altyapı alamıyoruz şaka gibi.

• onaga kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talep gelen her bölge proje ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Planlı bölgeler listesi bizde bulunmuyor, taleplere ve altyapı uygunluğuna göre adresler planlamaya dahil oluyor. Bölgenizde bir çalışma olması durumunda sorgu sayfasından bilgilendirme yapıyoruz.
    4 ay olacak hala geri dönüş almadınız mı proje ekibinizde sözde dönüş yapacaktınız bana

• ibcg1995 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, açtığımız son kayıt üzerinden bilgi beklemekteyim. Henüz dönüş yapılmadı maalesef.
  • Bahçeşehir’e gelirseniz çok kullanıcı alabileceğinizi düşünüyorum bu bölgede en fazla 100 mbps alınabiliyor.Kablonet docsis altyapı ve sol Fttb altyapıları mevcut.Turktelekom apartmanlarda vdsl villa bölgelerinde adsl altyapısı mevcut.Sol yeni bademlerde gpon altyapı dönüşümü yapmaya başladı.Hızlı davranılabilirse mevcut müşteriler 1000 mbps için istekli olacaktır.2009’dan beri bölgede en fazla 100 mbps alınabiliyor.

Nekadar zaman oldu gigafiber altyapısı için sitenizden başvurdum ama ilgilenen gelen giden olmadı sanırım müşteri istemiyorlar üstelik evim müstakil daha kolay alt yapı gelmesi lazım yıl olmuş 2024 biz halen altyapı ile uğraşıyoruz yazık

• tarotan55 kullanıcısına yanıt
    Üstelik çaprazımızdaki binaya büyük ihtimalle geldi yeni yapıldı yok ya türknet te boş talep artmasıymış elli kişimi yaoplayacaz kardeşim size

• tarotan55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sitemiz üzerinden iletilen her talep değerlendirmeye alınıyor. Proje ekiplerimiz altyapı uugunluğu ve talep yoğunluğuna göre planlama yaparak adresleri projeye dahil etmektedir.
  • luzumsuzdur L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sitemiz üzerinden adresi talep olarak iletmenizi rica ederim. İletilen her talep değerlendirmeye alınıyor. Proje ekiplerimiz altyapı uugunluğu ve talep yoğunluğuna göre planlama yaparak adresleri projeye dahil etmektedir.
    Hep aynı laflar talep yoğunluğu beklersek ooo

• Karşı binamda olan Gigafiber'i benim binama getirmediniz, bana ''binanız öbek dışıdır'' deyip kaderime terk ettiniz.

Ben de Türk Telelom'a gittim, binama bu yıl Türk Telekom Fiber'i geleceğini öğrendim, artık getirmenize gerek kalmadı, Türk Telekomdan alırım hizmeti ,siz 'öbek' kafası ile devam edin

• @TurkNetDestek Merhabalar 2022de Bir Kullanıcıya Türknet Gigafiber Planlamada Olduğunu Söylemişsiniz Linki Bırakıyorum Acaba Ne Gibi Bir Durumda Planlama Ekibiniz İle Görüşüp Ne Durumda Olduğunu Bilgi Edinirmisiniz

Şİmdiden Teşekkür Ederim

Link:https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/152024782

• Furkican58 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2023 yılı itibari ile planlı bölgeler paylaşılmamaktadır. Sitemiz üzerinden adresinizi talep olarak ilettiğinizde, proje ekiplerimiz değerlendirme yaparak planlayama dahil etmektedir. Öğrenmek istediğiniz adres çevresinde GigaFiber hizmetimiz varsa, PM üzerinden konu linki ile adresinizi iletmenizi rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.