S

Yüzbaşı
22 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Teknik bilgiye sahip olmadığım için size sormak istedim. Kullanmış olduğum modemin ayarlar kısmında full-duplex 1000mbps yazıyor. Bu eth portu üzerinden modemin verebileceği hızı mı, altyapım üzerinden alabileceğim hızı mı ifade ediyor?
Arkadaşlar merhaba. Superonline 500 ya da 1000 paketine geçme niyetim var. Hali hazırda superonline verdiği LG8245X6-20 wifi6 modem kullanıyorum 100mbps paket ile. İnterneti ancak kablosuz kullanabiliyorum. Kablolu pek kolay değil. 500 ya da 1000 paketinin max kablosuz hızına göre karar vereceğim. Boşuna 1000 lik pakete geçmeyeyim eğer teorik hızları alamayacaksam. Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşır mısınız?

herkese merhaba. malumunuz 01.04.2022 tarihinde yapılması planan %67 lik port zammı, BTK tarafından alınan karar gereği 01.06.2022 tarihine ertelenmişti.


ve beklenen gün geliyor. 01.06.2022 tarihi itibari ile internet zamlanacak. ben de evimde superonline fiber kullanıyorum. yapılacak zam superonline fiber için de geçerli olacak mı? ilgili zam açıklamasında telekom port ücretlerine yapılacağı yazıyordu. acaba fiberde ayrı port falan olayı var mı? ona göre tarifemi zam gelmeden değiştirmeden niyetindeyim. bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim.

herkese merhaba,


bugün 12 aylık taahhüt yeniledim.


mevcutta kullandığım:


35mb - tv+ aile paketi (full paket) = 117tl


yenileme sonrası


35mb - tv+ aile paketi (full paket) - wifi6 modem = 117 tl


aylık ücret aynı kaldı. modem eklediler ek ücret olmadan. modem değişimi için arayacaklar. birden fazla wi-fi 6 modem var ise sizce hangisini talep edeyim arkadaşlar?

merhabalar. 10 yıldır superonline fiber kullanıyorum ama gpon-ont vs. ne anlama geliyor bilmiyorum. taahhüdüm de bitiyor. 5g modeme geçeceğim. müşteri temsilcisi ile görüşmeden basit düzeyde bile olsa teknik bilgim olsun istiyorum. modem olarak ne istemeliyim? gelen arkadaşlara gerekirse ne sormalıyım? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. mevcut hızım 35mb.

merhaba,


zaman zaman telefonumda resimdeki uyarı çıkıyor. çözümü hakkında bilgisi olan var mı? yardımlarınızı rica ederim.

arkadaşlar merhaba. samsung 46D 8000 kullanıyorum. 2012 yılında almıştım. bugün itibari ile zaman geçtikçe ekranın sol ve sağ tarafında artan çizgiler meydana geldi. altında ya da üstünde bir sorun yok. bunun sebebi ne olabilir?
arkadaşlar merhaba. annem evinde 16mbps'e kadar hız 75 gb kotalı kullanıyordu. taahhüt bitmişti. 107 tl ödüyordu 2 aydır. az önce 2 yıl taahhüt vererek (ev telefonunu da 2 yıl kullanmak şartı ile) yine 16mbps'e kadar 75gb akk'li 55TL tarifeye geçtik. Ocak itibari ile sınırsız olacak zaten. gayet güzel fiyat bence. annemlerin binada fiber olmadığı ve hattı daha yüksek desteklemediği için aynı hızı almak zorunda kalıyorlar. bu durumda olanlar faydalanabilir diye düşünüyorum. ilgili tarife değişikliğini müdürlüğe giderek yaptık. çağrı merkezi ya da online işlemlerde açık değil çünkü.
arkadaşlar merhaba. akıllı paket diğer adıyla kotasında duran abonelerine geçmiş olsun. ne yazık ki kota düzenlemesi bizleri kapsamıyormuş.

arkadaşlar merhaba. yeni aldığım 2000 hd mini uydu alıcımda hazır kanal listesi var. ancak şöyle bir sorunum var. örneğin hotbird uydusunda 11662 frekansındaki malum adult kanallarda sinyal yok sorunu alıyorum. anten ayarlarında "oto" olan switch kısmını 22khz yaptığımda sinyal geliyor ama bu sefer de çok ilginç polsat kanalları sinyal yok diyor. tekrar switch "oto" yaptığımda polsat kanalları geliyor adult kanalları gidiyor. gerek şebeke açık arama gerekse de kör tarama yaptığımda durum değişmiyor. bu konuda yardımınızı rica ederim.
Hakkında
Konum: İstanbul,
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 481
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 617
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 113.955 (Bu ay: 1.574)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 93 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.