S

Yüzbaşı
22 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri

herkese merhaba,

bugün 12 aylık taahhüt yeniledim.

mevcutta kullandığım:

35mb - tv+ aile paketi (full paket) = 117tl

yenileme sonrası

35mb - tv+ aile paketi (full paket) - wifi6 modem = 117 tl

aylık ücret aynı kaldı. modem eklediler ek ücret olmadan. modem değişimi için arayacaklar. birden fazla wi-fi 6 modem var ise sizce hangisini talep edeyim arkadaşlar?

merhabalar. 10 yıldır superonline fiber kullanıyorum ama gpon-ont vs. ne anlama geliyor bilmiyorum. taahhüdüm de bitiyor. 5g modeme geçeceğim. müşteri temsilcisi ile görüşmeden basit düzeyde bile olsa teknik bilgim olsun istiyorum. modem olarak ne istemeliyim? gelen arkadaşlara gerekirse ne sormalıyım? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. mevcut hızım 35mb.

merhaba,

zaman zaman telefonumda resimdeki uyarı çıkıyor. çözümü hakkında bilgisi olan var mı? yardımlarınızı rica ederim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b6/2a/96/b62a9601ef167d0595ad2426d5223950.png&t=0&width=480&text=1
arkadaşlar merhaba. samsung 46D 8000 kullanıyorum. 2012 yılında almıştım. bugün itibari ile zaman geçtikçe ekranın sol ve sağ tarafında artan çizgiler meydana geldi. altında ya da üstünde bir sorun yok. bunun sebebi ne olabilir?
arkadaşlar merhaba. annem evinde 16mbps'e kadar hız 75 gb kotalı kullanıyordu. taahhüt bitmişti. 107 tl ödüyordu 2 aydır. az önce 2 yıl taahhüt vererek (ev telefonunu da 2 yıl kullanmak şartı ile) yine 16mbps'e kadar 75gb akk'li 55TL tarifeye geçtik. Ocak itibari ile sınırsız olacak zaten. gayet güzel fiyat bence. annemlerin binada fiber olmadığı ve hattı daha yüksek desteklemediği için aynı hızı almak zorunda kalıyorlar. bu durumda olanlar faydalanabilir diye düşünüyorum. ilgili tarife değişikliğini müdürlüğe giderek yaptık. çağrı merkezi ya da online işlemlerde açık değil çünkü.
arkadaşlar merhaba. akıllı paket diğer adıyla kotasında duran abonelerine geçmiş olsun. ne yazık ki kota düzenlemesi bizleri kapsamıyormuş.

arkadaşlar merhaba. yeni aldığım 2000 hd mini uydu alıcımda hazır kanal listesi var. ancak şöyle bir sorunum var. örneğin hotbird uydusunda 11662 frekansındaki malum adult kanallarda sinyal yok sorunu alıyorum. anten ayarlarında "oto" olan switch kısmını 22khz yaptığımda sinyal geliyor ama bu sefer de çok ilginç polsat kanalları sinyal yok diyor. tekrar switch "oto" yaptığımda polsat kanalları geliyor adult kanalları gidiyor. gerek şebeke açık arama gerekse de kör tarama yaptığımda durum değişmiyor. bu konuda yardımınızı rica ederim.
Merhaba,

Vatan Bilgisayar web sitesinde yazmıyor olsa da mobil uygulamasında yeni iphone 64GB'ların fiyatları şu şekilde belirtilmiş: (şu an için sadece 64GB fiyatları verilmiş.)

İPHONE XR 64 GB: 9.900,00 TL

İPHONE XS 64 GB: 11.300,01 TL

İPHONE XS MAX 64 GB: 12.299,99 TL

arkadaşlar merhaba. yabancı maç yayınları için hangi astra uydusunu (19.2 mi 28.2 mi) Tercih etmeliyim? ingiltere-fransa-almanya-ispanya maçları için istiyorum. 2 uyduda da kanallar veriyor ama cccam ile açılabilirliği konusunda tecrübeli arkadaşların bilgilendirmesini rica ederim. iyi forumlar.
arkadaşlar merhaba. son gelen güncellemeden (2.17.41) sonra ana ekrana düşen mesajı sağa doğru kaydırdığımda, gelen mesajın içeriğine (gönderen kişiyle olan konuşmaya değil de WhatsApp ana ekranına ya da açık bıraktığım son konuşma penceresine gidiyorum. benzer durumdaki arkadaşlardan sorunu çözebilen oldu mu acaba?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 588
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 113.955 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.