Şimdi Ara

ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
7
Favori
26.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2-3 den geri kalmış, Judgement dan iyi olmuş.

Ortada olan bir oyun. Oynanır fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hdr yi nasıl aktif hale getiricez acaba?Bu oyuna giriyorum fakat hem konsol hem tv ayarlarında hdr aktif gözükmüyor.

• Güzel oyun bence de oynanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: berky88

re-up rank değil hocam :)
    bronze silver gold onyx diamond bunlar rank,bunlara göre arıyor ve bu talep oyunculardan geldi malesef

20 maç yaparsam 10-13 tanesini rahat kazanıyoruz gerizekalı takım arkadaşlarımla çünkü her oyunda ya 1.yim veya 2. oluyorum. Adam ezik oyun boyunca 4-5 adam vuruyor hiç girmesin böyle adamlar takıma sonra birde oyunu bırakıyor alacağımız oyunu bazen 5-4 bazen 5-3 kaybediyoruz denyolar yüzünden.

Ama nedense rank senelerdir silver durumda. Neye göre artıyorsa artık pek açıkcası umrumda da değil. O kadar oyun kazandım hep aynı durumda rank seviyesi.
  • RE-UP 6 ve level 35 olup bıraktım oyunu demin. Sadece KOTH oynuyorum. Gold 1 oldum rank olarak. Bi 400 level daha kasarım birkaç gün içerisinde. Diğer oyun modlarında rankım bile yok. Sadece KOTH oynuyorum. Horde modunuda boşladım 1-2 haftadır. Onada el atıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

RE-UP 6 ve level 35 olup bıraktım oyunu demin. Sadece KOTH oynuyorum. Gold 1 oldum rank olarak. Bi 400 level daha kasarım birkaç gün içerisinde. Diğer oyun modlarında rankım bile yok. Sadece KOTH oynuyorum. Horde modunuda boşladım 1-2 haftadır. Onada el atıcam.

arkadaşlar merhaba;

ping yerlerde dün akşam 125 pingle oynadım adam dibimde öldüremiyorum .

upload hızım 3 mbit lerde . modemden ilave ayarmı yapmalıyım yada başka bir çözüm varsa yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimos

quote:

RE-UP 6 ve level 35 olup bıraktım oyunu demin. Sadece KOTH oynuyorum. Gold 1 oldum rank olarak. Bi 400 level daha kasarım birkaç gün içerisinde. Diğer oyun modlarında rankım bile yok. Sadece KOTH oynuyorum. Horde modunuda boşladım 1-2 haftadır. Onada el atıcam.

arkadaşlar merhaba;

ping yerlerde dün akşam 125 pingle oynadım adam dibimde öldüremiyorum .

upload hızım 3 mbit lerde . modemden ilave ayarmı yapmalıyım yada başka bir çözüm varsa yardımcı olabilirmisiniz.

Demin peş peşe 3 el KOTH attım dostum sıkıntı yaşamadım. Turknet 100MBit kullanıyorum. Upload 2Mbit. Memnunum.

Fakat kimi zaman 5dk geçiyor oyun bulmuyor. Farklı saatlerde deniyorum fakat belli de olmuyor ya serverlar da bi fenalık söz konusu ülkemizin net bağlantıları yüzünden (çünkü yabancılar genelde oyun bulmada sıkıntı yaşamıyor) veya oyunun sunucu altyapısında bölgesel sıkıntılar mevcut. Artık hangisi ağır basar bilemem tahminim ülkemizle alakalı bir durum söz konusu.

Lag yaşamıyorum. 3 oyunun ilk 2sinde fırtına gibi estim ama 3. oyunda ringe giremedik takım ağır noob çıktı. :) Şans işi online işi takım noob çıkarsa iyi bile oynasan şansın koca bir sıfır. :)

• Arkadaşlar forumda aktif olarak oynayan tahmini kaç kişiyizdir en son geow 2 zamanlarında buralar insan kaynarken konu açmıştım 5 e 5 maç yapacak kadar akşamları toplanıyorduk yine öyle bir şey açmayı düşünüyorum önümüz yaz ne dersiniz

• KaanTam35 kullanıcısına yanıt
    Yazın bende katılırım inşallah bir aksilik olmazsa.Şöyle Xbox sayfasında beraber toplanılıp oynanacak oyunlar olmalı.
  • merhaba;

beni ekleyebilirsiniz gamer tag : okimos

oyunlar geow 4 - battlefiel 1 - fifa 17 - pugb(şimdilik oynamıyorum ama ilerde fikrim değişebilir ) titanfall 2
  • Benim oynama sürem 1 ay oldu neredeyse... Durmak yok Gears4'e devam... Re-up 7'e son 50 level... 1 haftada 50 level kasarım. No sıkıntı...
  • 10 dk sır bekliyorum team death de oyun yok . Geow 2 zamanını hatırlıyorumda oyun çıkalı 2 sene olmuştu ben 360ı yeni almıştım ama odalar doluydu sanırım pugb gibi oyunlar geow tarzı yapımların sonunu getirmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır konsolu aldığımdan beri adam akıllı Gold alamadım alır almaz bir konu açıp ekleyelim birbirimizi en azından denk geldikçe oynarız horde da haritanın öteki ucuna gidip ölenlerden yıldım valla

• Hocam ayarlarınız nasıl acaba sensitivity i kaça aldınız birde pistol falan kullanırken RT gecikmeye sebep oluyor sankı RB ile mi ateş ediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanTam35 -- 15 Şubat 2018; 14:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanTam35

Hocam ayarlarınız nasıl acaba sensitivity i kaça aldınız birde pistol falan kullanırken RT gecikmeye sebep oluyor sankı RB ile mi ateş ediyorsunuz ?

Default ayarlar ile oynuyorum. Sağ tetik tuşu ile ateş ediyorum. Ayarlar ile pek oynamayı sevmem custom ayarlar olsa bile... :)
  •  ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE

Formumdan birşey kaybetmemişim

• x3x kullanıcısına yanıt
    Nasıl 40 ya ekliyorum hocam hemen seni
  • KaanTam35 kullanıcısına yanıt
    Ekle hocam GOKTURKLER1453

• quote:

Her ateş ettiğinde mermi yüklüyorsun, koth gibi kimin nereden çıktığı belli olmayan modda sıkıntı çekersin, ayrıca aktif reload da yapmıyorsun ve hem zaman kaybediyor hemde merminin gücü az oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.