Şimdi Ara

ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
7
Favori
26.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk kez bi geow 4 multi oynayalım dedik. Onda da oyun bulmuyor. Nasıl bir iştir bu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gears of War 4 Multiplayer oynayacak arkadaşlar The Assgardian ekleyebilir takım oluşturalım Whatsapp grubu kuralım oynayacak Türk bulamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xbox 360'ta ilk üç oyununu oynadıktan sonra Gamepass ile Gow4 ile devam ediyorum ama ilk üç oyundaki aksiyon olsa da öldür/vur geç ilerliyor.
  • Oyuncu bulana kadar 2 kupa bardak sıcak çay içme garantisi veren tek oyun. (:

Tamda çay demlemiştim. Boşa gitmesin search yaparken.
  • Beyler game pass ile gears 1-2-3 ü indirdim 1 ve 2 yi rahatça oynadım ama 3 ü oynayayım derken ekran hep ikiye bölük oluyor yani iki kişilik oynanıyor sadece ayarını bir türlü yapamadım. Nasıl düzeltiyoruz bunu bilen bir yardım etsin de şu hikayeyi bitireyim.
  • LeVizit kullanıcısına yanıt
    hocam yanlışlıkla coop seçeneğini seçiyor olmayasın
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen öyle ama ayarını da bulamıyorum ki. Normal bildiğin story mode a girmeye çalışıyorum hikaye başlıyor ama iki ekranlı olarak.
  • LeVizit kullanıcısına yanıt
    2 gamepad mi bağlı peki cihaza
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam tek gamepad ama böyle garip bir menü durumu var sanki donuyor gibi onla alakalı galiba bu seçememe meselesi anlayamadım bir türlü.

• Gears 4'ün oyuncu sayısı Gears 3'ün aynı dönemine göre daha yüksek. Açıkçası buna şaşırdım çünkü Gears 3 zamanında 70 milyon 360 satılmıştı nerdeyse.Gears 4 için güzel bir istatistik bu.
    https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/8okqqq/gears_of_war_4_has_consistently_exceeded_gears_3s/

Edit: Ayrıca Polygon'un haberine göre bu E3'de 3 tane Gears oyunu duyurulacakmış.Bu oyunlardan biri Gears 5 olacak diğeri ise Halo Wars gibi Gears evreninde geçen bir strateji oyunu ve sonuncusu da Gears Battle Royale oyunu:
    https://www.polygon.com/e3/2018/5/31/17394416/e3-2018-rumors-sony-microsoft-nintendo-switch-xbox-ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 5 Haziran 2018; 20:18:54 >

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar oynanıyorsa niye maç bulmuyor

Oyuncuların %90'ı US oyuncuları sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 5 Haziran 2018; 22:23:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Bu kadar oynanıyorsa niye maç bulmuyor

Oyuncuların %90'ı US oyuncuları sanırım
    Aynen hocam Amerika ve Meksika'da çok popüler Gears serisi.
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    sadece gears olsa yine iyi halo da aynı durumda

• Horde oynayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışında beraber oynadığım kişiler de bile 2 dakikaya yakın oyun buluyor. Rezalet. Neyse. Gel Gears 5 gel artık...

• Gına geldi. 15dk beklediğimi hatırlıyorum. Yemek yenir o vakit.

ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE
  • eskidende mi böyle uzun sürüyordu bildiğim kadariyla 2 sene geçmiş oyun çıkalı

• Eskiden maximum 2 dakikada oyun buluyordu. Zaman geçtikce oynayanlar azalıyor malesef.

15 dakika beklediğim gerçektir. Denediğim de 15 dakikaları göreceğimi biliyorum yine.

100MBit net var ve kotasız. Hızım Steam'de 120Mbit'i görüyor sürekli. Torrent'de de.

Oyun ile alakalı bir sıkıntı mevcut. Üst mesajlarda da denilmişti.
  • Ben oyunu yeni yükledim dün online modların hepsini denedim fakat yarım dakika oyuncu aradıktan sonra hata veriyor.

Yalnızca senaryo modunda oynayabileceğim sanırım
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Çünkü oyunu oynayan yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.