Şimdi Ara

ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
7
Favori
26.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kalıte oyundur hem single hemde multisi yuzlerce saat oynanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multısıne ısden dolayı vakit ayıramıyordum.Ama başlayınca her akşam oynamadan günü bıtırmıyorum.Multısı 60fps yağ gibi akıyor.Kesınlıkle denemelısınız.

Horde moduda çok iyi.

Sıngle Player da grafik kaplaması mükemmel gozukuyor.Co-op çok iyi oluyor.Ben oyunu 1080p natıve diye bılıyordum.Daha düşük çözünürlüğü hemen farkedıyordum.Nette araştırdım çözünürlüğü bulamadım.Oyun xbox one da çözünürlüğü nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 27 Kasım 2017; 19:20:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Xbox One da native 1080p 30fps horde modunda 60fps

One X de iki mod da 60fps 4K da native 30fps

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Xbox One da native 1080p 30fps horde modunda 60fps

One X de iki mod da 60fps 4K da native 30fps

Teşekkürler hocam. Geçen gün donanım haberde Xbox one X karsılastırmasında oyunun xbox one da natıve 1080p olmadığı yazıyordu o yüzden tereddüt de kaldım. Bılgılendırdıgın için çok saol.

• oyunda problem var one x'te atıyor escalation modunda :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Multısıne ısden dolayı vakit ayıramıyordum.Ama başlayınca her akşam oynamadan günü bıtırmıyorum.Multısı 60fps yağ gibi akıyor.Kesınlıkle denemelısınız.

Horde moduda çok iyi.

Sıngle Player da grafik kaplaması mükemmel gozukuyor.Co-op çok iyi oluyor.Ben oyunu 1080p natıve diye bılıyordum.Daha düşük çözünürlüğü hemen farkedıyordum.Nette araştırdım çözünürlüğü bulamadım.Oyun xbox one da çözünürlüğü nedir?

Rahat oyun bulabiliyor musun ? Ping durumu nasıl ?

King of the hill modu eskisi gibi zevkli mi ?
  • x3x kullanıcısına yanıt
    KOTH ve TDM en çok oynanan 2 mod oyuncu sıkıntısı yok

ping senin bağlantınla ilgili benim 50-75 arası ama ingilizlerin en fazla 40 mesala
  • Oyunun horde modunda idiot ve troll kaynıyor. Daha ilk saniye trollük yapılan oyundan çıkıyorum. Ciddi oyuncu anca KOTH modunda var veya TDM'de. Gerçi bu modlarda da silah alım kavgası oluyor. Takım arkadaşın yerine boomshot alırsan boomshot ile rakip bile vursan yere düştüğünde boomshot'ı alamayan takım arkadaşın seni kurtarmıyor. Nasıl bir ezikliktir bu anlam vermesi güç.
  • Oyun Game Pass'e eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Aralık 2017; 13:40:4 >
  • x3x kullanıcısına yanıt
    En fazla 4-5 dk içinde oyun buluyor.Genelde TeamDeatmach oynuyorum.Diğer modları cok fazla denemedim.Horde ve Co-op modlarındada oyuncu bulmada sıkıntı yasamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Oyun Game Pass'e eklenmiş.

İndirmek için listeye attım, bi baktım 100 küsür gb

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Oyun Game Pass'e eklenmiş.

İndirmek için listeye attım, bi baktım 100 küsür gb

Ben 50-50 olarak iki gecede indirdim :)

• Arkadaşlar dünden beri online girmeye çalışıyorum çok bekliyor ve girmiyor multiye oyunda bir sorunmu var ?

• esdarking E kullanıcısına yanıt
    ben dün 5 maç attım bir sıkıntı yoktur hangi mod'u arattın
  • Team dead match ve diğer hepsini girmedi 3 dakika bekledim daha fazla mı beklemliyim

• TR ile alakalı bir durum bu. Yabancı oyuna çağırdığında 5-10 saniyede oyun bulurken bende 2 dk da oyun bulursa şükrediyorum. Bir ara 7+7+7 dk bekledim oyun bulmadı sinirlendim kendimi attım sokağa daha fazla ayar olmamak için.
  • esdarking E kullanıcısına yanıt
    rank ile ilgili olabilir solo girince rankinden adamlar bulmaya çalışıyor o vakit arayan yoksa uzun sürebilir ama oyun oynayan var üsteki arkadaşın dediği gib TR ile ilgili de bir durum değil,maç bulmada sorun olup olmadığını öğrenmek için social arat sorun yoksa dediğim gibi rank'le ilgili son güncellemede ona yöneldiler çünkü
  • İşte bahsettiğim olay buydu. Halo 5'te de aynı olay var. CS:GO gibi yetenek grubuna göre adam bulmaya çalışıyor kurdukları sistem. İyide arkadaş CS:GO'yu anlık 500-700 bin kişi oynuyor. Halo5 ve Gears4'ü topla 5 le çarp bu kadar oyuncu çıkmaz.

Halo 5'te oyun aratırken beni abd serverına atıyordu bu yüzden. x360'dan sonra bu konsol ve oyunları bu hale gelecek deselerdi hayatta inanmazdım, ama ms'nin vizyonsuzluğu herşeyin içine etti. Artık ps5 jenerasyonuna kaldı ümitlerimiz :)
  • Re-up 4 ezik rank sanırım kaldıki re-up 5 olmama 7 level kaldı. Bu seviyede de oyuncu bulmuyorsa oyun yapımcılarına en içten dileklerimi yolluyorum. Cliff yapacaktıki oyunu adam gibi senaryo ve online kalitesi olacaktı. Her sakallıyı baban mı sandın misali oyunun içine etti dombili sakallı.

Horde modunda sıkıntı yok geçte olsa buluyor oyun sıkıntı versus modlarında 7+7+7 dakika nedir ya ekranda s... g... başka oyuna yazısının çıkmasını istiyorum gelecek update ile.
  • re-up rank değil hocam :)
    bronze silver gold onyx diamond bunlar rank,bunlara göre arıyor ve bu talep oyunculardan geldi malesef
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.