Şimdi Ara

ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
7
Favori
26.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam yok dedicated server oyun.Neden bu kadar rahatsız oldunuz server sisteminden anlamadım bu oyun cod değil host sistemi denendi ve herkes çok rahatsız oldu gow2 zamanı
  • Arm the Homeless kullanıcısına yanıt
    ne güzel ping be benim 54'ün altına düşmedi hiç
  • Arm the Homeless kullanıcısına yanıt
    3-4 ay sonra görücem ben seni
  • Gençler oynayam varsa benide ekleyin her modu oynariz Diabolica QQ. Level 22x

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gears multisine Gears3'ün Gwg ile beraber bedava gelmesiyle başlamıştım.2 sene felan oluyor herhalde.Artık birbirine benzeyen online fpslerin yanında çok farklı ve ustalaşması zor olan oynanış dinamikleri çok hoşuma gitmişti.Yer yer Meksikalılarla eşleştirse de severek uzun süre oynamıştım oyunu.Gears4'ü de aynı hevesle daha yeni aldım multisine gireyim dedim....Bir haftadır oynuyorum.Bu nedir arkadaş.Sinirimden kalp krizi geçirecektim.Neredeyse her silah aşırı güçlü,bir sürü power silahı eklenmiş.Kullanması kill alması çok kolay onlarla.Adamın dibine gelip gnasherla ateş ediyorum ölmüyor,hit reg çok kötü.Harita tasarımı Gears3'ün yanına yaklaşamaz.Tamamen kampa odaklı haritalar.Komple kamp yaparak köşede 8 saat 200 dolarlık kulaklığıyla bekleyen çocukların yemi olmaktan öteye geçemiyorsun.100 pingden aşağı maç bulmak çok zor.Match makingde rank tdm maç aratıyorsun 2 3 dakikada ancak maç buluyor.

Aynı şu videodaki gibi oynuyorum oyunu,bu nedir ya.Bizim bağlandığımız cloud server nerede diye araştırdım İrlandadaymış.Grönlanda koysalar dünyaca ünlü ''cloud serverı'' daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Poison -- 30 Nisan 2017; 14:40:43 >

• Dark Poison D kullanıcısına yanıt
    evet avrupada 2 server olması çok acı,ben artık sadece competitive playlist oynuyorum core'da camperlar ve gnasherın dengesizliği çok sıkıntı bütün silahlar op
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Competitivede de maalesef eşleştirme maç bulurken çok bekletiyor.Ms bu sistemi Halo 5 de de kullanıyor bence başından sonuna sorunlu bir sistem.Zaten halo veya gears oynayan kaç kişi var bir de bunları kendi aralarında da bölüyorsun.Bunun sonucunda da kendine uygun seviyede oyuncu gurubu bulana kadar çok zaman geçiyor.Halo,Gears Cs Go değil her gün yüz binlerce kişi otursun oynasın.O tarz bir kitlen olur koyarsın böyle bir sistem.ABD li oyuncular bile dakikalarca bekliyor maça girmek için twitch den özellikle baktım.
  • Dark Poison D kullanıcısına yanıt
    matchmaking sıkıntılı haklısın 6 aydada çözemediler silver,unranked adamlar geliyor her akşam,tek girdiğimde de hep 5'li takımla eşleşiyorum adamlar oyundan soğutuyor ,ben silah dengesi yüzünden tavsiye ettim zaten çok fazla oyun modu var o da oyuncu base'ini bölüyor
  • Season Pass aldım ama boşuna para vermişim. 3-5 paket dışında hiçbir şey vermediler. Hiç gerek yokmuş aslında.
  • evet hiç gerek yok haritaların bedava olduğu oyunda season pass olması tam saçmalık
  • Season pass olayı her oyundan komple kalksa keşke.Oyunun çıkışında gaza gelip alıyorsun verdiğin paraya karşılık gelecek içerik olmuyor sonra.En güzeli oyunun çıkışından çok sonra içerikte almaya değer birşeyler varsa parayı vermek.
  • beraber multi oynamak isteyen varsa oynayabiliriz. xbox live gamertag'im forum kullanıcı adımla aynı.
  •  ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE
  • Gears of War 4 Normal sürüm kutulu alan arkadaşlar, kutunun içinden Gears Of War 1,3 ve Judgment kodu çıktı mı?
  • nurhfurkan4 N kullanıcısına yanıt
    kutudan çıkmıyor livedan msj geliyor
  • Arkadaşlar bu oyunu öne da oynadım. Şimdi öne s aldım .

Grafik ve fps anlamında fark varmı . S de de oynamaya değer mi ?

• Oyunu almaya değer mi arkadaşlar?

İndirimde 73 tl ye düşmüş oyun
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Çok kaliteli oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Xbox One X de gerçekten muhteşem gözüküyor 4K da evet yer yer düşük kaplama kalitesi göze çarpsa da HDR bambaşka bir havaya büründürmüş oyunu tabi ben ilk defa oynuyorum One S versiyonu nasıl bilmem kıyaslama da yapamayacağım özetle oynamayan varsa düşünmeden edinsin...

• Yeni PC'de oynuyorum bu oyun ne kadar iyi bir oyunmuş, grafik atmosfer hikaye falan güzel gerçekten. Judgment hariç her Gears'ı 10-15 kere bitirmiş biri olarak beğendim baya. Multisini herkes kötülüyordu onu da deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.