Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
20
Favori
19.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün edindim bir tane. Gearbest'ten 51 dolara almıştım. Firmware sürümü 1.20 ve ilk dikkatimi çeken şey, 4K video'nun 24fps olması (daha önce 10fps çekiyor diye okumuştum).
  • ben bu kameraya harici mikrofon bağlıyamadım micro usb to 3.5mm jack kablosu vardı acaba kameradanmı kaynaklı ?
  • yavuz009 Y kullanıcısına yanıt
    Bunun öyle bir özelliği yok, içini açıp modifiye edip 3.5mm port ekleyebiliyorsunuz ancak.
  • Biradan kullanıcısına yanıt
    Ben de yaşadım bunu. Yazılım düşürmek için içini aç şöyle böyle yap dediler. İçini açarken arka ekranın görüntüsünü hepten bozmuşum. Çünkü bataryanın tutacağı kopmuştu. Açarken iyice dağıttım bunu. Donup kalma filan oluyordu. Kayıdı parça parça çekme filan. Ben buradan bir iki arkadaşın tavsiyesiyle aldım. Sorun yaşayan arkadaşlar da epey var. Elektronik sonuçta şans işi de iyice araştırıp almak lazım. Benim hatam buydu. Siz de en azından yapamayacağınızı düşünüyorsanız yardımcı olacak arkadaşlar var sağolsunlar özelden teklifte bulunmuşlardı.
  • xiaomi 4k alacağımdan amkov 7000s cihazımı satıyorum. İlgilenen olursa mesaj atsın.
  • alacaklara 1. tavsiye kesinlikle updatge yapmasınlar kameram brick oldu ve önceki mesajlarda denildiği gibi işlemleri yaparak kameramı yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuz009 -- 2 Aralık 2016; 15:26:14 >
  • bcanata B kullanıcısına yanıt
    evet daha önce 10 fps idi. İnterpolasyon vardır bunlarda zaten 2K çekebilir ama.
  • Bugün kısmetse bende kavuştum kamerama akşam eve gidince biraz kurcalama fırsatı bulursam iyi olacak. Ama donma olayları
    biraz ürküttü inşallah bana en son sürüm hatasız olan gelmiştir.
  • sezor26 S kullanıcısına yanıt
    Hocam inceleme yaptınız mı, memnun musunuz ? Ek aksesuar kullanıyor musunuz?
  • Arkadaşlar merhaba uzun süredir amk7000 sahibiyim.Sadece bu açıyı daraltma imkanımız varmıdır balık gözü etkisini sevmiyorum da
  • snatch1903 kullanıcısına yanıt
    Önündeki lensi değiştirerek düzeltebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

Önündeki lensi değiştirerek düzeltebilirsin

link atabilirsen sevinirim hocam
  • snatch1903 kullanıcısına yanıt
    hocam aşağıda 72 ve 90 derecelik 2 lensin linki mevcut. 72 derecelik lens isterseniz elimde 1 adet var 45 tl ye bırakabilirim.
    https://www.aliexpress.com/item/4-35MM-Lens-1-2-3-Inch-10MP-IR-72Degree-NON-Distortion-for-Gopro-Xiaomi-Yi/32588638665.html

https://www.aliexpress.com/item/3-8mm-lens-1-2-3-sensor-12Megapixel-S-Mount-Low-Distortion-for-DJI-Phantom-3/32779817065.html

72 dereceye örnek video:

90 dereceye örnek:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kod adı çökertme -- 7 Ocak 2017; 5:20:43 >

• Arkadaşlar merhaba,
    xiaomi yi ile bu model arasında kaldım aslında daha önce xiaomi kullandım ama şimdi emin olamadım ekranın olmaması gibi bir dezavantaj var bana göre. Sizin tavsiyeniz ne olur acaba amköv ekranlarından dolayı bana cok cazip geliyor. Ayrıca aksiyon kamerayla çoğunlukla timelapse fotoğraf çekiyorum. arada bir de su altı videoları. tavsiye edip beni yönlendirebilirseniz çook memnun olurum.
  • BUSAH kullanıcısına yanıt
    Bu kameradan uzakdur. 1 ayda çöpe atarsın. Bütçen 60 dolar civarındaysa en iyi alternatif firefly 7s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerayı 1 yıla yakın süredir aralıklarla kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım, ara sıra kullanan için bence makul bir ürün. Ama tabi 1 ayda çöpe atan arkadaşta olduğu gibi sorun yaşayanlar da var. Şans işi sanırım biraz da..
  • Merhaba arkadaşlar.

Amköv AMK7000S kameram var. Sağ kısmı hafif blurlu çekiyor. Firmware versiyonum 1.20. İnternette 1.03 buldum. Sizce o versiyona geçiş yapmalımıyım? Avantajları ve dezavantajları ne olur?

Saygılar.

@OlguErhan
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    Hocam bana bir adet batarya lazim uzerinde gelen batarya tam sarj yapiyorum fakat acilinca low battery uyarisi verip kapaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exit to DOS

Merhaba arkadaşlar.

Amköv AMK7000S kameram var. Sağ kısmı hafif blurlu çekiyor. Firmware versiyonum 1.20. İnternette 1.03 buldum. Sizce o versiyona geçiş yapmalımıyım? Avantajları ve dezavantajları ne olur?

Saygılar.

@OlguErhan

Focus ayarından olabilir. Su kabı içindemi oluyor öyle ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Exit to DOS

Merhaba arkadaşlar.

Saygılar.

@OlguErhan

Focus ayarından olabilir. Su kabı içindemi oluyor öyle ?

Yok normal çekimlerde. Kapta veya kapsız farketmiyor.

Sol taraf net sağ taraf bulanık.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.