Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Not : Link referanslidir. Emege katkida bulunmak adina Soldaki Referansli linki kullanabilirsiniz. Referansiz olan sagda ki( Fiyat ayni degismiyor )

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Özel msj (PM) atabilirsiniz.

Satin alinacak yer :
    Tiklayin---->Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Bedava Kargo. GearBest --------------- Referans (Olmayan Link) Referanssiz--

quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi
    Sürüm 1.03 ise güncelleme yapmayın bu sürümde video çekimi muhteşem gerçekten.

Coupon for AMK7000S: 154831103 Coupon price: $83.99
    Detaylar çektigim inceleme videosunda arkadaslar

Amköv Amk7000 kayipsiz netlik sahane

28 bin mpbs netlik degerleri :

Indirin arkadaslar :

------> Tiklayin indirin Mutlaka !!-------> https://www.dropbox.com/s/l3mnyjojiwttpe6/Amkov7000S.rar?dl=1

Bu kamera 83 $ tam set ( indirim kodu ile )

Su kabi 10 $ desek,
    Uzaktan kumanda saati 7 $
    Içindeki aparatlar 12 $ ortalama

Kamera 54 $ a geliyor.

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

TEsekkürler @Musical Otopsi

4K Örnegi :

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 26 Mart 2017; 17:0:47 >

• AMK7000S indirim kuponu bugüne özel 16 dolar indirim yapmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

AMK7000S indirim kuponu bugüne özel 16 dolar indirim yapmaktadır.

Süpersiniz teşekkürler
  • Kupon AMK7000S: 154831103

Kupon indirimi ile : $83.99

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resim çekme Performansı gayet başarılı : Kayıpsız netlik resim dosyaları ( Tıklayıp indirebilirsiniz )

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesiAmköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

• KAyıpsız netlik örneği indirin lütfen :

https://www.dropbox.com/s/l3mnyjojiwttpe6/Amkov7000S.rar?dl=1
  • Aldık bakalım, sağolun hocam
  • Fotoğraf çekimini beğenmedim kalitesiz görünüyor, bu marha yazılım güncellemesi filan veriyor mu acaba? Ayırca iOS için telefon uygulaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Fotoğraf çekimini beğenmedim kalitesiz görünüyor, bu marha yazılım güncellemesi filan veriyor mu acaba? Ayırca iOS için telefon uygulaması var mı?

Evet ios içinde var resim kalitesi idare eder seviyesinde
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Yedek şarjı ve pilleri :

http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_246791.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Yedek şarjı ve pilleri :

Yedek parçaları pahalıymış yahu hocam uygulamasının adı ne bulamadım AppStore da

• quote:

quote:

Yedek şarjı ve pilleri :

Yedek parçaları pahalıymış yahu hocam uygulamasının adı ne bulamadım AppStore da

Yaw neyi pahallı 3.5 $ 3.5 $ piller desen 7 $ kalan 5 $ şarj cihazı zaten.

Yok artık adam pahallı dedi ya

• Erhan hocam tsk sicak firsat için .birsey soracagım
    Gearbstte Benimki processing yazıyor halbuki paypal ile odedim

• quote:

quote:

quote:

Yedek şarjı ve pilleri :

Ben Yi için 2 pil ve şarj cihazını 6 dolara almıştım bu iki katı

• Aynı chipset ve görüntü sensorlu eken h9 var ve yarı fiyatına.
    Ama biri 4 MP diye geçiyor biri 20 MP ama sanırım onlar yazılımla şişirilmiş değerler. Bikac araştırma daha yapıp 48 dolara eken h9 alacak gibiyim. İnceleme videolarında gayet xiaomi yı den önde. LCD ekranlı full aksesuarli 48 dolara. Bilgili arkadaş varsa bu konuda beni aydinlatirsa güzel olur bugün akşama sipariş verecek gibiyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yedek şarjı ve pilleri :

Ben Yi için 2 pil ve şarj cihazını 6 dolara almıştım bu iki katı

Şimdi ama kaliteli kingma marka pil ve şarj cihazı yi için 11-15 $ arası. Burada linklediğimde marka yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

Aynı chipset ve görüntü sensorlu eken h9 var ve yarı fiyatına.
    Ama biri 4 MP diye geçiyor biri 20 MP ama sanırım onlar yazılımla şişirilmiş değerler. Bikac araştırma daha yapıp 48 dolara eken h9 alacak gibiyim. İnceleme videolarında gayet xiaomi yı den önde. LCD ekranlı full aksesuarli 48 dolara. Bilgili arkadaş varsa bu konuda beni aydinlatirsa güzel olur bugün akşama sipariş verecek gibiyim

H9 kullanmadığım için bilmiyorum ama bu cihaz kadar netlik değerlerine çıkabileceğini hiç sanmıyorum ( 28 Mpbs )

• Xiaomi yiden iyi midir cekimi yoksa ayni mi amkovun ? Bir de bu eken h9 kafami karostirdi ayni cihaz olmasin ikisi 83 dolar vermek istemem 48 dolara satilan cihaza simdi. Yorumunuza gore siparis vericem hocam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.