Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
20
Favori
19.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba bu işin tam kıyaslaması yomu arkadaşlar
    baktığında biri iyi diyor biri kötü hero 4 e yakın ama en yakın kamera hangisi
    şunu bir netleştirsek artık ne alacağıma karar vermekte inanın çok zorlanıyorum
    gündüz çekimlerinde bir sorun yok işik yeterli ama gece çekimlerinde iyi olan budur
    diyebileceğimiz bir kamera gercekten yokmu
    aradığım özellıkler 4k-wifi-gece çekim- hız-ve pil ömrü
    konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim zira kafam çok karıştı çünkü
  • Bugün bir abimin tamirhanesinde vosvosunu fotoğrafladım. 60D'nin yanında 7000S'i de götürmüştüm elime yeni geçtiği için test etmek istedim güzel ışık yakalanınca net fotoğraflar alabiliyorsunuz.
    Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi
  • T.Blackeye. kullanıcısına yanıt
    Cihaz ısındığı an özellikle güneş etkisiyle ısındığında timelapse şaşmaz donuyor. Video da böyle bir sorun yaşamadım çünkü timelapse kadar uzun süreli video kaydım olmadı. Donma problemini sırasıyla 1.03, 1,04, 1.05(mail yoluyla firma gönderdi) yaşadım. 1.09 versiyon zaten timelapse bozuktu. Yani İlk 3 4 dakika sürekli kontrol etmekte fayda var. Sonra hiç donmuyor. Her versiyonda kartı tabiki formatladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Shane -- 29 Ağustos 2016; 20:25:18 >
  • Su altında 3-4 kez sorunsuz çekim yapmıştım, ama en son yaptığım denemede kabın içinin önce buğulandığını gördüm sonradan cihazın kapandığını farkettim.
    Su almış kap ve cihaza su girmiş bir tarafından. Şuan cihaz açılmıyor, şarj oluyor, sd karttaki verilere de bir şey olmamış.
    Ne yapabilirim sizce?
    Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

• Deity Kronos kullanıcısına yanıt
    Aynı şey başıma geldi. Gearbest ile konuştum ticket açarak. Onlara kargoladım. Onlar da refurbished tam kutu gönderdiler hiç kontrol etmeden.
  • Amkov yeni model çıkartıyor ve ilk fotoğraflarını resmi facebook hesaplarından yayınlamışlar.

AMK-H3

• Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    eken h3 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

eken h3 :)

Zaten iki kamera da çift yumurta ikizleri gibi

• Arkadaşlar acil olmasından dolayı; Türkiye'deki mağazalardan monopod ve yedek batarya - şarj kiti önerisi verebilir misiniz?

Mesela şu monopod, cihazımız ile uyumlu mu?

http://urun.n11.com/outdoor-kameralar/kingma-gopro-uyumlu-monopod-tripod-cok-fonksiyonlu-P84169865

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icolie -- 1 Eylül 2016; 14:07:00 >
  • icolie kullanıcısına yanıt
    monopod tüm aksiyon kameraları ile uyumlu. gopro hero 4 pilleride amkov a uyumludur.
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • Hocam selamlar,
    Zamanında senin de desteğinle Yi yerine AMK7000 aldım.
    Arabada birkaç kez kullandım. Bir kaç kez denizde çekim yaptım.

Şimdilerde bir sıkıntım var. Kaskıma bağlayıp kayda başlıyorum misal, işe gelince kamerayı durdurmaya çalışıyorum. Ekran bir türlü gelmiyor.
    Pili çıkarmak zorunda kalıyorum.
    Bu sefer de kayıt siliniyor.
    Yazılım güncelleme için forumdan 1.03 yazılımının linkini indirdim. Hafıza kartını formatlayıp iki dosyayı kopyaladım.
    Bu sefer de güncellemeye başlarken "Memory full" diye hata veriyor.
    Kafayı yemek üzereyim.
    Acaba içine taktığım kart mı problemli?
  • Hocam bende amkov yedek batarya var istersen. 3 adet almıştım 2 tanesini kullanıyorum 1 tanesi sıfır şekilde duruyor düşünürsen :)
  • Arkadaşlar 2 haftalık kameramı satıyorum isteyen mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir TimeLapse'de ben paylaşayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Bir TimeLapse'de ben paylaşayım.

Çok güzel olmuş. Yalnız şu ışığı dengelemeye çalışıyor ya ona gıcık oluyorum.
  • 2Shane kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Aynen o ışık olayı benimde sinirimi bozuyor. Keşke isoyu biz ayarlasak ve hava kararsa bile aynı isoda çekse ama olmuyor. Hava karardıkça isoyu açıyor fln ışık ayarları değişkenlik gösteriyor.
  • merhaba bende de bu cihazdan var. kutusunda filan 4k yazıyor ama ayarlarına nerden yapıyoruz napıyoruz hiçbirşey bilmiyorum. benim gördüğüm 1080p. telefonda uygulamasını indirdim orda 4k namına hiçbirşey yok. ve birde çekim yaparken ekranı kapatma ayarı var mı? şarzı çok çabuk gidiyor. 32 gb hafıza kartı taktım 2.5 saat çekim süresi diyor ama en fazla yarım saat sürüyor çekim. sonra şarzı bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shape2

merhaba bende de bu cihazdan var. kutusunda filan 4k yazıyor ama ayarlarına nerden yapıyoruz napıyoruz hiçbirşey bilmiyorum. benim gördüğüm 1080p. telefonda uygulamasını indirdim orda 4k namına hiçbirşey yok. ve birde çekim yaparken ekranı kapatma ayarı var mı? şarzı çok çabuk gidiyor. 32 gb hafıza kartı taktım 2.5 saat çekim süresi diyor ama en fazla yarım saat sürüyor çekim. sonra şarzı bitiyor.

Merhaba,

Cihaz açıkken yan tarafındaki wifi tuşuna uzun süre basılı tutun menü açılacak. Buradan çekim kalitesini ayarlayabilirsiniz. Aynı şekilde ekran açık kalma süresi de ayarlanabiliyor. Telefondaki uygulama önce önizleme yaptırır. Bu önizleme kalitesiz bir görüntüdür. Videoyu download tuşuna basıp indirin gerçek kaliteyi göreceksiniz. Ekran kapalı durumdayken yaklaşık 1 saat çekim yapabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• donma problemi dendede oluyor video kayda başlıyor bi süre sonra donuyor genelde 1 dk içinde bu sorunu sürekli yapmıyor ama ama sık denilebilir 8-10 kayıtta 1 tanesinde cihaz kitlenmiş oluyor.
    timelapse videoları çok hızlı daha sık bir aralıkta görüntü almasını sağlayacak seçenek olsaymış iyi olumuş.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.