Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
20
Favori
19.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tanchuc

donma problemi dendede oluyor video kayda başlıyor bi süre sonra donuyor genelde 1 dk içinde bu sorunu sürekli yapmıyor ama ama sık denilebilir 8-10 kayıtta 1 tanesinde cihaz kitlenmiş oluyor.
    timelapse videoları çok hızlı daha sık bir aralıkta görüntü almasını sağlayacak seçenek olsaymış iyi olumuş.

Sd karttandır büyük ihtmal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kamera eken h8 pro nun konusu açılmıştır :D

burdan buyrun :)

https://forum.donanimhaber.com/m_121155084//tm.htm#121155084
  • Arkadaşlar bende sipariş edicem yakın zamanda öyle çok bişey beklemiyorum deneme amaçlı bikaç video çekip durur bi köşede fazla para vermek istemiyorum bu yüzden sj4000 almayı düşünüyorum ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hllfkr.

Arkadaşlar bende sipariş edicem yakın zamanda öyle çok bişey beklemiyorum deneme amaçlı bikaç video çekip durur bi köşede fazla para vermek istemiyorum bu yüzden sj4000 almayı düşünüyorum ne dersiniz

Sj4000 forum konusunda kullanan arkadaşlar daha yardımcı olacaktır

• Elimde bu kameradan mevcut sıfır ürün hiç kullanmadım. Kargodayken kullanmaktan vazgeçtim satıyorum. Aldığım fiyata satıyorum 200 lira İstanbul içi elden teslim tercihim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şampiyonlar ligi açılış müziği eşliğinde vodafone arena.

• Yeniden indirimde
  • Arkadaşlar fotoğraf çekerken bazen donma oluyor öylece takılıp kalıyor ekranı falan siyah olup öylece duruyor. bataryayı çıkarıp takmak zorunda kalıyorum. sorunu çözmenin yolu varmıdır ? nedeni nedir bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biradan

Arkadaşlar fotoğraf çekerken bazen donma oluyor öylece takılıp kalıyor ekranı falan siyah olup öylece duruyor. bataryayı çıkarıp takmak zorunda kalıyorum. sorunu çözmenin yolu varmıdır ? nedeni nedir bilen varmı ?

Hangi sürüm yüklü ?
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    hocam daha hiç güncelleme yapmadım nasıl yapıldığını bilmiyorum malesef :( alındığı gibi duruyor sürümü
  • Cihaz 53 $ Tam set

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi
  • merhabalar arkadaşlar elimdeki cihazı 1.03 e güncelledim fakat çok kötü bir durum oluştu malesef :( ekran artık bu şekilde nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilirmisiniz :) şuan ekranı böyle ama fotoğraf çekimi falan yapıyor.
    Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biradan -- 11 Kasım 2016; 17:48:35 >
  • Biradan kullanıcısına yanıt
    Önceki sürümü hatırlıyor musunuz 9.12 miydi?

• Arkadaşlar benim kameradaki uzaktan kontrol bilekliği çalışmıyor m20 gibi tanıtma yapılacak bir yer var mı hiç başınıza geldimi böyle bir şey düğmelere bastığımda ışıklar yanıp sönüyor ama çekim yapmıyor

• tanrianubis kullanıcısına yanıt
    malesef hatırlamıyorum hocam ama aldığımdan beri ilk kez güncelleme yapmıştım kamerayı yazın başında almıştım
  • merhaba , yazın denizde cihaz su almış açılmıyor ekrana goodbye yazısı geliyor kapanıyor. Gearbest ile görüşsem iade alır mı ki
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Benim de cihaz su almıştı hiç açılmıyordu.
    3 aydır uğraşıyorum, onlara geri yolladım tamir edilmesini bekliyoruz.
    İade/değişim istiyorum asla kabul etmek istemiyorlar 20-30$ kredi verelim diyorlar ben de bunu kabul etmiyorum.
    Bakalım ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deity Kronos

Benim de cihaz su almıştı hiç açılmıyordu.
    3 aydır uğraşıyorum, onlara geri yolladım tamir edilmesini bekliyoruz.
    İade/değişim istiyorum asla kabul etmek istemiyorlar 20-30$ kredi verelim diyorlar ben de bunu kabul etmiyorum.
    Bakalım ne olacak?

ben 20-30'a razıyım hocam , siz su aldığını söylediniz mi bi ticket da ben açayım bari
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Benim kamera su geçirmez kabın içerisindeyken su almış, bu olay üzerinden ticket açmıştım.
  • YENİ KAMPANYA :

https://forum.donanimhaber.com/m_122005028//tm.htm

Tıklayın Kurallara göre msj atın, Çekilişle 1 tane A119 kazanma şansını kaçırmayın

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.