Şimdi Ara

Amerika'da $256 dolara Asus Zenbook Oled Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahh ahh ahh çok büyük fırsatı kaçırdık, bitmiş kapışmışlar.

$256 dolara şu canavar kaçar mı be!

Amerika'da $256 dolara Asus Zenbook Oled Laptop

https://www.bestbuy.com/site/asus-zenbook-14-2-8k-oled-laptop-intel-evo-platform-12th-gen-core-i5-processor-8gb-memory-256gb-ssd-ponder-blue/6494331.p?skuId=6494331

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 15 Mart 2024; 21:2:49 >

• asau denen troll yine saçmalamış 250 dolar dediğin 8bin yapıyor. burada o işlemciye sahip en ucuz laptop 16bin lira. ki onun da en basitinden ekranları falan çok farklı. bunun üretildiği ülke ile ne alakası var? iphonelar amerika’da 1000 dolar almanya’da 2000 euro mu? değil
  • Bedava, resmen giveaway gibi birşey. Abd'de bunu alabilmek 2 günlük iş gücü ücretine bile tekabül etmiyor çoğu meslekte. Şu hale bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Mart 2024; 21:10:59 >
  • Hocam adalate bak ya, 1 hafta sonra gitseydim Miami'ye bunu New York'tayken gorup kacirmazdim :), resmen bedel odedim :D:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 17 Mart 2024; 19:12:44 >
  • Oyoyoyoyoy
  • Sen saatlik 80 dolara calismiyormuydun?250 dolara laptop kovalaman ilginc geldi
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt

Napalim hocam ben sizin gibi aldigimi sacmiyorum ki :D benimkisi 250 dolara laptop bulup alma zevki, bunun keyfi bam baska :)

Bir sor bakalim, kac laptopun var diye :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 15 Mart 2024; 21:24:10 >
  • sensaura kullanıcısına yanıt

Yillik 100-150k geliri olan bakmaz 250 dolarlik laptopa ugrasmazda.250 dolar dedigin para bi gunde bi cuma aksami pub yapayim desen gidiyor buyuk para değil malum.

Hocam, laptopun $256 dolar olmasiyla ilgilenseniz daha iyi, biz burda konuyu $256 dolara satilan laptopa bakin diye aciyoruz.

Benim bekledigim cevap, "ohaaa $256 dolarlik laptopa bak", yani bunu bekliyorum sizlerden :D

• Cok iyimis suan ders calismak icin tam böyle bi atom karıncaya ihtiyacim var ama nerdeee

Yoo benden bekleme ben zaten Tampa'da yasiyorum diger zamanlar Antalya Black Friday'de Razerdan 1799 dolara blade 15 oled aldim rtx 3070 240 hz 2k olan onu kullaniyorum laptop olarak.Sadece senin Amerika yorumlarin konularin dikkatimi ve meragimi cekti ondan dolayi yazdim.

Salih sen misin lan yoksa, Tampalı kankam? Deşifre ettim bak seni, eğer Salih'sen özelden yaz :D

Edit: Bizim Salih Razer falan almaz zaten o fiyata, tamam sen baskasisin, senin tercihindir hocam eywallah, ben ucuzcuyum, firsatlari gosteriyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 15 Mart 2024; 21:45:8 >
  • Abdde yaşayıp şu kampanyayı görsem, ihtiyacım olmasa bile alırım şu laptobu. Ve bunun için "zengin" sayılan kesimden olmama gerek de olmazdı. Türkiye'de böyle bir şey hayal edebiliyor musunuz?

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

İşte beklediğim yorum :D ihtiyaç olmasa bile alasın geliyor hocam. Al arabana at dursun, yedek laptop yaparsın :D

Kişisel şansım daha çok 500 liralık şey almaya gittiğimde "abi 600 lira oldu bugün" şeklinde ama kısmet tabi.Amerika'da $256 dolara Asus Zenbook Oled Laptop 

• Amerika'da Amerikan malı ucuzmuş da şaşırmış. CPU ve grafik işlemcisi senin malın olsun sen de bile bundan daha ucuz olur. O iki işlemci firmasının piyasa değeri senin ülkenin GSMH'dan daha fazla. Sistemi toplayan Tayvan firması bile senin tüm bilişim şirketlerini ikiye katlar.
  • Keşke burada da bu fiyattan güncel USD kuru +%20 KDV ile satılsaydı ama nerde...

• asau denen troll yine saçmalamış 250 dolar dediğin 8bin yapıyor. burada o işlemciye sahip en ucuz laptop 16bin lira. ki onun da en basitinden ekranları falan çok farklı. bunun üretildiği ülke ile ne alakası var? iphonelar amerika’da 1000 dolar almanya’da 2000 euro mu? değil
  • Artık ürün fiyatlarının da halkın ekonomiden memnun olmayan kısmına sus payı olarak geçici düşürüldüğünü düşünüyorum.

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

Hocam Asau denen arkadas acaba hayatinda hic gidip de Asus Zenbook 14 Oled serisi nedir bir eline alip da bakmis mi merak ediyorum. $256 dolara o serinin klavyesini alamazsin normalde! Verdigim ilanda da zaten $816 dolardan dustugu de belirtilmis.

Ama dusunmekten yoksun insanlar orda yerli mali oldugu icin fiyat boyle deyip gecistiriyor.

Bu zenbook oled serisini kullananlar macbook'lari cope atar, sadece bu kadar desem yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 16 Mart 2024; 18:27:26 >
  • Nasipse h.sonuc Miami' deyim.

Hangi fiziksel mağazadan satın alabilirim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.