Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4076. sayfa)

5 sn
331.638
Cevap
8.114
Favori
72.875.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40744075407640774078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında amazonluk bi durum yok, ölüm raporunu veren yetkili servis yenisini gönderir normalde.

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

Öğrenmek için soruyorum. Bu arkadaş bu ürünü HP yada TYol üzerinden alsaydı çözümü ne şekilde gerçekleşirdi,ve 1 kuruş bile masrafı olmaz mıydı. Hani ben de buralardan çok alışveriş yaptım da,bana mı olumsuzluk denk geliyor acaba. Hele Tyoldan powerbank alsanız,bozuk çıksa sen bozmuş olabilirsin,aksini kanıtla denme ihtimali % 99 diyebilirim. Ürünü iade etsen kargoyu alma ihtimali %49. Oranları mantığı anlatmak için yazdım. Tyol şikayetlerini okudugunuzda hep bozuk ürün gönderildi şikayetine ve iade isteğine "siz bozmuş olmalısınız" cevabının çok verildiği görülür. Bordo mont beğenip alıyorsunuz,kırmızı çıkıyor. Onu bile iade almamak için oyalayıp duruyorlar Tyolda. HB biraz daha olumlu bu konuda. İnsanlar Amazon'u bu durumlar sebebiyle sevdi,sempati duydu.

Arkadaşın sorununda sorunun kullanıcı sebepli mi değil mi anlaşılmasına kadar çözüm ücretsiz olmalıydı,kullanıcı kaynaklı deģilse ücretsiz 1 kuruş masrafı olmadan ürünün yenisi yada sorunsuz hali gönderilmeliydi. Burada Amazon hatalı ve bu sistemi uygulamalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söyleyeyim ben de abartıyordum Amazonu. Bu zamana kadar çok fazla ürün sipariş ettim ama ürünlerde pek sıkıntı yaşamadım bu nedenle Amazona pek işim düşmedi. Sadece birkaç küçük üründe iade etmenize gerek yok ürün sizde kalabilir demişti.

Şu anki ürün de çok pahalı bir ürün değil çok kafaya takılacak bir ürün de değil. Hatta benzin param nerdeyse ürün fiyatına yaklaşacak.

Burada sadece yapmak istediğim, chat kısmında çok umursamaz bir tavır var, bu çok rahatsız edici bu durumu Amazona duyurabilmek. Chat olmadı, mail de olmuyor. Buradan gelen yorumlara göre telefonla da konuşmayı deneyeceğim.

Sanırım bunun dışında da elden bir şey gelmeyecek.

Teşekkür ederim yardımcı olan herkese.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uygun fiyatlı diye elektrönik makine parça ve hırdavat ürünlerini bunlardan alıyordum. Son 2 siparişimin 2 si de probllemli. 1 inde kullanılmış ürün 2.sinde ise kutunun içinde farklı ürün çıktı. Bir boya tabancası almıştım kutu bosch 1400 misal içinden bosch 1200 makina çıktı. diğer siparşimde bosch zımpara makinesiydi bariz ahşap tozları vardı öbek öbek kullanılmış ürün gönderildi. 2sini de iade ettim amazon defterini de kapattım

bi daha tövbe.

edit: satıcı amazon kargo kolay gelsin (prime üyesiyim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.C. -- 25 Eylül 2021; 21:38:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

B07JBYW8XN
    Arkadaşlar columbia siyah powder lite mont M beden 770 TL ye geliyor. Türkiye en ucuz 1400 TL civarı. Son 4 adet

ispanyadan geliyor, yorumlarda da ürünü gelmeyen kişiler var, uğraşmaya değmez amazon almanya varken

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

https://www.amazon.com.tr/Hasbro-Muggs-E2169ES0-Star-Episode-koleksiyon/dp/B0787LH91J/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=star+wars&qid=1632594802&sr=8-1
    ne kadara düşüyordu paylaştığınızda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcs

ispanyadan geliyor, yorumlarda da ürünü gelmeyen kişiler var, uğraşmaya değmez amazon almanya varken

Alıntıları Göster

800 tl

Gönderici Amazon Germany

Satıcı Amazon Germany

• J.sins kullanıcısına yanıt

Satıcısı amazon olmayan ürünler hele bir de eğer bu ölçekte fiyatlıysa almamaya çalışın hocam. Ya gümrükte takılır ya da kol gibi vergi çıkar.

• lethele kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam satıcı Amazon değil ise hiçbir şey alınmaz.

• J.sins kullanıcısına yanıt

Hocam amazon kendisi sattığı ürünü gümrükten kendisi sokuyor, evinize kendisi gönderiyor. Bu sayede sıfır riskle alabiliyorsunuz ama yurtdışındaki lokal firmalar mağdur olsanız da zerre uğraşmaz.

• Prime de kargo ücretsiz olur mu?

• 1 ay önce 477 TL’ye aldık. İthalat depotzitosu dahil 572 tl’ye mal oldu toplamda. Tabii XL sipariş vermiştik ama herkese M beden gelmişti. Bana değil kızıma yar oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drarter

ne kadara düşüyordu paylaştığınızda

Alıntıları Göster

58TL şuan hala aynı. 80+ genelde başka yerlerde

• 2 hafta önce buradan aldığım Tplink modem bozuldu benimde. Müşteri hizmetlerini aradım , dedim böyle böyle , gönderin servise biz size her türlü yardımcı oluruz dediler .

Servisi aradım , kargo numarası oluşturdular , gittim mngye teslim ettim. 10 gün sonra mesaj attı servis ürününüz tamir olmuyor , yenisi gönderiyoruz hayırlı olsun dediler. Ne gönderirken ne teslim alırken kargo parası ödemedim.

Hatta Amazon şöyle bir teklifte bulundu, elinize ulaşmasına gerek yok , servis tamir edilemeyecegini yazan bir belge göndersin , biz o belge ile paranızı iade edelim diye.

Şimdi seninki nerde benimki nerde , kime göre neye göre belirleniyor işlemler , anlamak çok zor

• Ben simdi m beden siyah powder lite aldim insallah begenerek giyecegim bir bedende ve guzellikte gelir.

• Aktif indirim kodu var mıdır arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 40744075407640774078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.