S

Teğmen
30 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Galatasaray taraftarı tarafından yeni yönetime ve takıma destek olma amacıyla Gs Store'lardan yapılacak alışveriş seferberliği.

Fatih Terim'in gelmesi, yönetimin değişmesi gibi taraftarın istedikleri olmuşken taraftarın da bu şekilde bir jest yapması kulübe destek ve birlik anlamında çok şey ifade edecektir.

Fiyatlarda Cuma gününe özel bir değişiklik olacak mı bilmiyorum ama kulübe destek olmak isteyenler için özellikle zamanlama anlamında bir fırsat olduğunu düşünüyorum.
http://www.futbolarena.com/galatasaray/galatasaray-taraftarindan-yellow-friday-kampanyasi-mustafa-cengize-destek-338942h/
Merhaba,

Yakın zamanda Kağıthane Başak Konutları'na taşınmayı düşünüyorum, bu bölgeyi bilen, orada oturan varsa bilgi verebilir mi;

Başlıca merak ettiklerim;

Toplu taşıma araçlarından sitenin içinden veya yakınından geçen var mı, minibüs, otobüs hangi güzergahlara var,

Otopark sorunu var mı,

Çevresinde axis avm dışında spor salonu, market v.s. var mı

Teşekkürler,
Merhaba

Air Ties RT-205 modemim var telekomun verdiklerinden, bu bağlantıyı dağıtırken 8li ve 16lı 2 tane switchle de denedim ikisinde de aynı sorun var bağlantı ilk başta gayet güzel çalışıyor bi süre geçtikten sonra sitelere girmemeye başlıyor ve hiç bir site açılmıyo ama bu sırada msnde veya limewireden bir şey indirirken bi problem yok onlar düzgün çalışıyor. Modeme reset attıktan sonra bağlantı düzeliyo fakat bi süre sonra tekrar gidiyor.

Bu sorunla karşılaşan ya da çözüm yolu önerebilecek kimse var mıdır

Teşekkürler
yeni yahoo messenger kurdum hem 7.0 da hem 6.0 da yazdıklarımın karşı tarafa gittiğini görmüyorum karşı tarafında yazdıkları bana gelmiyor ama yazı geldiği anlaşılıyor. Bu neden olabilir?

Böyle bi problem kimsede olmadı mı?
progdvb kullanıyorum skystarı çalıştırınca adsl kopuyo bilgisayarı yeniden başlatmadan da gelmiyo bu problemi daha önceden yaşayan var mıdır? Nasıl çözülebilir?

Teşekkürler
bu recivera ait software nerden bulabilirim

reciver ım biraz eski ama sanıyorum vardı software i galiba softwarele birlikte cine5 te çözülebiliyomuş

bilen var mı acaba

bi yardım edebilirseniz sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 503
İkinci El Bölümü Mesajları: 59
Konularının görüntülenme sayısı: 4.769 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.