Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3556. sayfa)

5 sn
331.628
Cevap
8.113
Favori
72.872.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35543555355635573558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bunu kim niye yapsın hocam?

Kime zarar vereceğini bilmeden,kendine bir faydası olmadan

Bazen konuya faydalı şeyler vardır diye geliyorum,hep negatif düşünce alıp çıkıyorum sayenizde dozumuzu aldık.

• MertZubeyir01 M kullanıcısına yanıt

bu mantıklı yavaş yavaş az giyilmiş donun iadesine kadar gider

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Arefe günü kargoya verilen siparişim biraz önce geldi mng ile 8 damak 11 karam 3 ülker çikolata almıştım hiçbirinde erime vs olmamış hocam sadece 3 tane cips patlamış onuda görmezden geldim yaklaşık 800 km yoldan geldiği için

Ben de dün İstanbul'da marketleri dolaşırken Damak 63 grm çikolatanın fiyatının 6.50'den az olmadığını görünce Amazonda 4.75 olunca indirimin son saatlerinde Amazon'dan 10 tane Damak Çikolata ve 8 adet KARAM BİTTER aldım. Gece 23:45'de sipariş verdim,gece 02.40'da kargoya verilmiş. 15 saat sonra,15.50 gibi ürünler geldi.Çikolatalardan bir tane açtım,yumuşama yok.

Arkadaşın dediği gibi çikolatalar soğuk ortamda taşınmazsa yaz mevsiminde yumuşayacaktır çikolatalar.Bilhassa İstanbul dışı siparişlerde sıkıntı olacaktır.

Bu arada Godiva da almıştım şu bitterli olandan,sevmedim. Bence çok vasat. Ülker Godiva'yı aldı Godiva'yı ne yaptı böyle. Sıradan BiM çikolataları gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 çocuk kitabı görünen siparişte bir kitap teslim edildi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: highflyeer

6 çocuk kitabı görünen siparişte bir kitap teslim edildi

Bu Doğa ile ilgili olan kitaplar mıydı

• Impakt kullanıcısına yanıt
    evet Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap)

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Bu arada com.tr üzerinden yurtdışı ürünü alan arkadaşlar varsa, kimlik numarasını nasıl veriyoruz bilgisi olan var mı? Aldığım mağazanın açıklamasında Türk vatandaşlarından TCKN istenir ibaresi vardı, acaba Aramex vb mi bizden istiyor yoksa sipariş verirken bir adım mı kaçırdım.

eğer vermediyseniz sorun olmaz. kargo şirketi tc ve ürün bilgisi almak için sizi arar, eğer aramazlarsa siz onların gümrük departmanına bağlanıp bilgilerinizi verebilirsiniz. (ürün türkiye'ye ulaştıktan sonra.)

ups ile gelirse; size sms veya mail ile gümrük formu yollayacaklar, siz onu doldurduktan sonra belirtilen maile yollayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 17 Mayıs 2021; 18:35:45 >
  • highflyeer H kullanıcısına yanıt
    Sadece ‘Toprak’ geldi bana da. Mh katalog hatası dedi özür diledi.

• Bugünlerde çok fazla katalog hatası olmaya başladı nedense.

• Rhchiko kullanıcısına yanıt

Xiaomi 20.000 mah ben kullanıyorum, çok memnunum hızlı şarj da var ama fiyatları çok yüksek artık.

boyutu da sizin için önemli ise Xiaomi gerçekten büyük.

ilgili markayı ben kullanmadığım ve sadece gözüme çarpıp paylaştığım için yorum yapmam yanlış olur.

• Cumartesi 6 lı beşiktaş gillette 3 traş bıçagı sipariş verdim. bugün mail geldi siparişiniz 2-3 gün gecikebilir diyor.

• Bu ürünü alıp deneyimleyen oldu mu?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkür ederim. normalde .com’dan alacaktım, trde aynı fiyatta olunca tr’den alayım dedim. satıcı yorumlarında birisi aramex’le yolladıklarını sizin dediğiniz gibi sms ile ulaştıklarını yazmış, artık bekleyeceğiz.

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

21 Nisan’da iade talebi oluşturdum ve başka hiçbir şey yapmadım. Ne arayıp randevu aldım ne de amazona birşey söyledim. 17 Mayıs (bugün) aramex gelip evden (İstanbul) aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 17 Mayıs 2021; 20:46:15 >
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Aramex yurtdışından gelen paketlerde hız konusunda bence dhl den farkı yok. Paket ülkeye girince mailinizi kontrol edin sürekli. tckn isteyebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 17 Mayıs 2021; 20:51:31 >
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 ay süre çok fazla benim için. Ben dün mng ile iade etmek istediğimi belirttim ve bugün sabah mngye teslim ettim. Aksaklık olmazsa yarın ellerinde olur paket. Bu akşam da aramex mesaj atti iki gün içinde sizinle iletişime geçeceğiz diye. Eğer kapanma süreci olmasaydı bu işe girişmeyecektim bile. Çok ihtiyacım olmazsa sa kullanmam bu hizmeti.

• 355GTS kullanıcısına yanıt
    Paket ülkeye girdi. Maillerimi aktif kullanıyorum spam dahil bakarım sürekli. Bir şey gelmedi. 12 mayıstan sonra hareket yok. İlk kez kullandım aramex şuana kadar hız anlamında iyi bir tecrübe olmadı, paketin acelesi yok ancak bundan daha iyisi olabilirdi diye düşünüyorum

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• erakan kullanıcısına yanıt

Bu şekilde koruma oluyor mu

• Amazon dan yapilan tel alisverislerinde sonradan taksit yapma islemi devam ediyormu devamsa ziraat combo kac taksit yapiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35543555355635573558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.