H

Yüzbaşı
26 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 135 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba araç fc5 kasa honda civic klimayı açınca tıss diye ses geliyor neden olur bu?
https://streamable.com/fshcm0
merhaba civic aracımın gösterge ayar çubuğu parlaklık ayarını yapmıyor bu sorun neyden kaynaklanır sizce? bulunduğum ilde servis yok belki bilen çıkar.
https://streamable.com/fmnpzj
dikiz aynasında böyle bir leke oluştu silmekle geçmiyor sadece ayna değişimi olurmu

merhabalar xbox ve microsoftun sitesinden tl ile ürün alıyorum kredi kartı ile ama sonrasında aldığım ücretten farklı daha fazla ücret yansıyor kredi kartıma. dolarla alsam anlayacağımda tl de niye böyle? bı sizdede böyle mi

merhaba seyahat izni olup otobusle gelen birini otogardan aracimla almamda sakinca var mi?

merhaba binada cat 3 kablo var buna keystone takıp bütün odalara dağıtmak istiyorum

cat 6 keystone a cat 3 kablo takılabilir mi? olursa nasıl?

direk m2 ssd girişine benzetemedim acaba uyumlu değil mi

özelliklerindede pcı-e gen.3 ssd (optional) yazıyor, kafam karıştı?

merhaba saatimin içini açtım pilin üzerinde renata 394 yazıyor bu pil yerine uyan pil varmıdır?

merhaba iki buçuk ayda ikinci defa koronavirüse yakalandım. Filyasyon ekibi ilaç getirmedi sizi karantinaya almıyoruz sistem kabul etmiyor dedi ilaçları kendi imkanlarınızla hastaneden alın dediler. Gittim hastane ye ilaçları aldım. ilaçları kullandım tansiyonum düştü bayıldım ambulansla tekrar hastaneye gittim. şuan iyiyim ama karantinada değilim ve iznim yok bana çalışabilirsiniz dediler. ne yapmamı önerirsiniz?
merhaba internet bağlatırken prizde bulunan jack a uymadıı için kabloyu kesip bantla birbirine bağlamıştı kurulum yapan arkadar diğer ucunuda ayarlayıpmontaj yaptı ama modeme giren kablonun çentik kısmı kırıldı şimdi internet kendi kenne kopuyor kablo sabit durmadığı için?

benim merak ettiğim internetten baktım rj45 kablo çakma diye orada ki kabloda bir sürü renkte kablo var ama benim kablomda 4 tane tel var bu kablonun veya ucun adı nedir?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
honda
Mobil cihaz
apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
turktelekom
Takım
Beşiktaş
TV
TV
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.751
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 308.738 (Bu ay: 2.764)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 232 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.