Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2363. sayfa)

5 sn
331.655
Cevap
8.114
Favori
72.878.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23612362236323642365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sipariş tarihi çok eski değilse, halen iade edilebiliyorsa şöyle bir yol izleniyor genellikle: Yeniden sipariş veriliyor ve yeni gelen ürün eski sipariş üzerinden iade ediliyor. Kullanılmış olan ürün kişide kalıyor yani. Sıfır ürünü iade ediyorlar.

• Espri amaçlıdır umarım ciddi olmamasını umuyorum Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  (Mesajı paylaşan kişiye sözüm)

• Amazon sağolsun şurası 110 tl

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hackerlet H kullanıcısına yanıt

Kitaplar için kampanya yeniden mi başladı?

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle olunca garanti durumu sıkıntıya girmez mi? Sonuçta ürünler aynı bile olsa fatura ve sipariş no gibi farklılıklar olacakatır.ürünün seri no ?
  • ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt

Araç şarj cihazından güç alarak kayıt alınabileceğini düşünüyorum.

• sercigs S kullanıcısına yanıt

Aynı ürünse eğer bir problem olacağını sanmıyorum. Çünkü faturalarda sadece ürünlerin kodu yazıyor. Seri numaraları gibi şeylere yer verilmiyor.

• Size %100 katılıyorum 20-30 TL kazanmak için kargo sırası beklemek tehlikeye atmak vs. yorucu ve gereksiz şeyler bana kalırsa. Çok büyük değişimlere denk gelmedim Amazon da pek.
  • Burda bi kitle var yazıyorum aldığım kablo bozuk dandik önermem diye,yoo senin telefon bozuktur kablo sağlam

Ya sanırsın ödediğim para bunun cebine giriyor😂
  • aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Hocam 65’i görünce ben de çok şaşırmıştım, çok sağlam indirimdi. Şimdi de Apple’ın hızlı şarj adaptörünü satmalarını bekliyorum.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarz ürünlerde satıcısı doğrudan kurumsal olmayan firmadan almamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Yani şu aldığı ürünü biraz daha indirime girdiğinde. Iade edip daha indirimli olani alan insanları anlayamıyorum ya. Ulan 50 lira kar edicem diye hiç etik olmayan birsey yapıyorsun birde gelmiş buraya yazıyorsun akıl danisiyorsun. Senin gibi insanlar yüzünden forumda bir ton şikayet başlığı var kullanılmış ürün gelip iade edip yeniden almak zorunda kalanlar gibi. Ya şu iade sisteminin illaki bokunu cikarticaksiniz. Sizin gibi insanlar yüzünden robot süpürge alırken 50 kere düşünüyorum 3bin TL verdiğim ürün acaba kullanılmış mi gelir diye. Yapmayın arkadaşlar şunu sistemi 50 lira cebinde kalsın diye suistimal etmeyin ondan sonra sağda solda ağlıyorsunuz. HB - trendyol gibi siteler iademi almıyor bilmem ne diye. Ayağınıza fırsat gelmiş Allah korusun yüksek meblağli bir ürün alsanız kronik üretici yüzünden sorunlar yaşasaniz alın size gül gibi sistem yap iadeni al paranı yada yeni ürün göndersinler. Ancak böyle 3 kuruşluk meseleler için bunu yapmayın. He yapıyorsanızda bu forumda değil gidin aptal telegram gruplarında yapın.
    Kalin sağlıcakla.

550tl ye adidas ayakkabı aldım ertesi gün 279tl ye düştü. Aradım aradaki fark için hediye kuponu istedim vermediler iade edin tekrar sipariş verin dediler. Bunu çözecek kurum amazon. Yasal iade süreci dolmamışken yapılan indirimler hesaba kupon olarak tanımlansın olsun bitsin. Kendi kendilerine bedavaya iş yükü çıkartan yine amazon.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackerlet

Amazon sağolsun şurası 110 tl

Ne zaman aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcandal

Ürün iadesi durumunda 150 tlye 30 TL kodunun yeniden kullanılabildiğini okumuştum forumda, bu durumu yaşayan var mı?

kod yanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

ilber ortaylı yı görünce istemsizce güldüm   sincap seni  

Aynısı biz desek hayvan tecavüzcü şerefsiz it köpek

İlbey Ortaylı söyleyince haha hocam 😊

• Tek tık olayında problem yaşayan çözümünü bulan arkadaşlar varmı acaba. Aktif ettim fakat yine eski sistem.

• Geçen ki %70 indirimle aldığım 13 kitaptan 1 tanesinin kapağı bükülmüş şekildeydi Amazon'u aradım söyledim özür dileyip kitap eğer okunabilir durumdaysa kitabın bende kalmasını ve ücret iadesi yapacaklarını ya da kitabı iadeye alıp tekrar sipariş verdiğimde aradaki farkı ödeyeceklerini söylediler. Böylesine mükemmel bir müşteri hizmetleri servisini başka yerde görebileceğimi düşünmüyorum. İnşallah sattıkları ürünlerin arkasında durmaya devam ederler. Gönlümü fethettin Amazon.

• 
Sayfa: önceki 23612362236323642365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.