Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2365. sayfa)

5 sn
330.612
Cevap
8.106
Favori
72.631.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Amazonda 208 mi oldu :/ şimdi 248 gözüküyor kaçırdık.

Alıntıları Göster

yani 178 miş kodla,

iyi fiyat..

ama zaten dün daha düşmesini bekleyemeyip aliexpressten yeni modelini sipariş ettim.

160 tl + vergi bakalım ne gelecek + 40 tl kupon.

yeni modeli 1296K ama daha önemlisi ,

diyafram F1,4 harika bir gece performansı var.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Prime logolu satışta olan bir ürün sipariş verdim.
    Ücretli prime üyelik özelliklerinden ekspres teslimat hizmeti verilmesi gereken sipariş, standart teslimat olarak düzenlendi.
    Müşteri hizmetlerine, prime üyeliğinin getirdiği ekspres teslimat hizmeti nerede peki diye sorduğumda, yoğunluk nedeniyle böyle, anlayış gösterin dendi.
    Ücretli üyeliğin hizmetleri içinde yer alan uygulamanın tüketiciye haber vermeksizin değiştirilmesinin, tüketicide hak kaybına neden olduğunu, bunun yanlış bir uygulama olduğunu anlatama çabalarım boşa yorulmaktan öteye gitmedi. Açıklama değil, çözüm odaklı yaklaşım bekliyorum talebim, yapabileceğimiz bir şey yok cevabıyla boşa gitti.
  • Amazon hesabıma pc den giremiyorum telefona gelen bildirimi onayla diyor,
    gelen linke tıklıyorum telefonda sayfayı açıyor ,ancak pc den girerken yine aynı bildirim yolla sayfası açılıyor
    ,bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 27 Aralık 2020; 19:11:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Her zaman sorunlarımızı yazacak değiliz ya.
  • bendegeldimtamolduk kullanıcısına yanıt
    Üründen memnun musunuz? İnternette bazı yorumlarda sinyali arttırdığı ama hızda farklılık olmadıgı yazıyor. Normalde 1 odamizda wifi cekiyor. Diger yerler icin isimize yarar mı acaba?
    Teşekkürler.
  • Microsonic Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 Silikon Kordon Siyah (9 lira)

https://www.amazon.com.tr/dp/B081H5ZZNH?ie=UTF8&th=1

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

az önce amazon satıcısından siparişi geçtim

ÜCRETSİZ Ekspres Teslimat - Teslimat Tarihi: 2 Ocak Cumartesi

EXpress  

yuhh.

yapmayın prime express filan beceremeyecekseniz yogunluk zamanında da olsa.

Bende 3 ocak teslim tarihli ürün aldım ama cuma kargoladılar yani yoğunluk nedeniyle biraz ileri tarihli yazıyolar o belli ama olabildiğince erken kargoluyolar,

yılbaşı hediyesi vs almıyorsanız bence çok abartılacak bir durum yok. umarım ürününüz erken gelir. wishuluck :)

• gargamel_ kullanıcısına yanıt

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 5 Ocak 2021; 19:58:36 >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

hocam telefonunuza gelen linke tıkladıktan sonra açılan sayfadan onay vereceksiniz, sonra pc sayfası kendiliğinden ilerleyecek siz dokunmayacaksınız pc ye.

• Arkadaşlar 7 gündür kargolanmasını beklediğim ürünümü stok yok diyerek iptal ettiler. Sipariş özetiyle hakem heyetine başvursam bir sonuç alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Bende 3 ocak teslim tarihli ürün aldım ama cuma kargoladılar yani yoğunluk nedeniyle biraz ileri tarihli yazıyolar o belli ama olabildiğince erken kargoluyolar,

yılbaşı hediyesi vs almıyorsanız bence çok abartılacak bir durum yok. umarım ürününüz erken gelir. wishuluck :)

Alıntıları Göster
    yılbaşı hediyesi, olmadı iade edip bi magaza ya dalıcam tabi tuzlu olacak))
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    hocam telefonda gelen linki onayladıktan sonra chrome da amazon sayfası açılıyor,
    bir şey mi arıyorsunuz,girdiğiniz web adresi sitemizde çalışan bir sayfa değil diyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanosfer

Prime logolu satışta olan bir ürün sipariş verdim.
    Ücretli prime üyelik özelliklerinden ekspres teslimat hizmeti verilmesi gereken sipariş, standart teslimat olarak düzenlendi.
    Müşteri hizmetlerine, prime üyeliğinin getirdiği ekspres teslimat hizmeti nerede peki diye sorduğumda, yoğunluk nedeniyle böyle, anlayış gösterin dendi.
    Ücretli üyeliğin hizmetleri içinde yer alan uygulamanın tüketiciye haber vermeksizin değiştirilmesinin, tüketicide hak kaybına neden olduğunu, bunun yanlış bir uygulama olduğunu anlatama çabalarım boşa yorulmaktan öteye gitmedi. Açıklama değil, çözüm odaklı yaklaşım bekliyorum talebim, yapabileceğimiz bir şey yok cevabıyla boşa gitti.
    yok öyle yogunluk vb, yogunkuk olacagı belli idi,
    bildirin o zmn tüm özel günlerde sözümü yerine getiremeyebiliriz diye büyğk punto ile 😁

• Arkadaşlar agt kargoyu teslim ettik demiş 45 dakika önce ama teslim etmedi ? Bunu daha önce yaşayan var mı ? Kargo çalışanı telefonu açmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 27 Aralık 2020; 19:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Arkadaşlar agt kargoyu teslim ettik demiş 45 dakika önce ama teslim etmedi ? Bunu daha önce yaşayan var mı ? Kargo çalışanı telefonu açmıyor.
    Kargocular yetiştiremeyince teslim edildi gösterip ertesi gün getiriyorlar. Çok başıma geldi yarını bekleyin.

• alprn46 A kullanıcısına yanıt

Ayni durum başıma geldi, teslim edilmediği halde teslim edildi görünüyordu. Sipariş sonraki gün elime ulaştı, büyük ihtimal sizikinki de öyle olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus00541 Y kullanıcısına yanıt
    Bizim de salonun bir kısmı ve mutfakta çekmiyordu hocam bu cihaz sorunu çözdü. Şu anda her yerden çekiyor ancak internet hızı çok az düşüyor gibi geldi bana. Direkt modeme bağlı olduğu yerlerde daha çabuk açılıyor sayfalar videolar.
  • kajmer_55 kullanıcısına yanıt

Ne tür kitaplarda indirim yapıyorlar hocam? Eğitim, test vs bunlarda indirim yapıyorlar mı? Yoksa sadece edebi, gelişim vb. kitaplarda mı?

• marakku kullanıcısına yanıt
    1 ay sonra aldığını sonuç ne işinize yarayacak hocam. Müşteri hizmetlerine mail atın onlar ilgilenir büyük ihtimalle
  • 
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.