Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2362. sayfa)

5 sn
331.612
Cevap
8.113
Favori
72.870.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23602361236223632364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben zaten hemen almayı düşünmüyordum da, yarın obürgün alıp yedekte tutmayı düşünüyordum, ama yine de bilginiz için teşekkür ederim, biraz daha ekleyip adam akıllı sarj aleti alırım artık, zaten 39 liraya type-c sarj aleti olmaz.

Gerçi amazon'un kendi satıcısından istesem fazla sorun yaşayacağımı zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 27 Aralık 2020; 16:8:34 >
  • mitescere kullanıcısına yanıt
    Merhaba çok anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın. Bu şarj aleti Samsung j7 prime ile uyumlu mu ?
  • Nasıl bir yoğunluk varsa AGT bugün bile çalışıyor. Az önce mesaj geldi gün içerisinde teslim edilecektir diye. O kadar sipariş verdim teslimatı pazar gününe denk gelen ama asla böyle bir şey yaşanmamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muslucus kullanıcısına yanıt
    Sizin telefon micro usb girişine sahip. Maalesef uyumlu değil.
  • Ürün iadesi durumunda 150 tlye 30 TL kodunun yeniden kullanılabildiğini okumuştum forumda, bu durumu yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    hepsi teslim edildi olarak görünüyor hocam
  • hepsi teslim edildi görünüyor hocam
  • zodd kullanıcısına yanıt
    Lafla eğitilmiyor hocam insanlar malesef. İş amazona düşüyor. İade politikasını sıkılaştırılmalı veyahut kullanılmış ürün kusuru da şudur diyerek satmalı. Başka türlü bu iş yürümez. Nerde ufak bir açık varsa hemen sömürüyoruz

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • Polaris 612155.P Bilek Hizasında Bot kız-çocuk 39,95 tl

Polaris 612155.P Bilek Hizasında Bot kız-çocukhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08HN9FX3L/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_2fj6FbWB3PXZV?_encoding=UTF8&psc=1

Polaris 91.356033.M Moda Ayakkabı Erkek 58,99

Polaris 91.356033.M Moda Ayakkabı Erkekhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07LC3D5ZX/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_yhj6FbVE5F9C4?_encoding=UTF8&psc=1

• zero fear kullanıcısına yanıt

AGT önceden beri pazarları bana birkaç kez sipariş getirdi onlar sürekli çalışıyor benim bildiğim yeni bir durum değil.

• AGT: Aynı Gün Teslimat. 1993 yılından beri hizmet veren bir firma. Tabi aynı gün teslimat olayı yeni sayılır, 2014'te başlamış. Kendi elemanlarının yanında sivil vatandaşlar da dağıtımcı olarak çalışabiliyor burada.

• ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt
    Markasına aldanıp bir kere polo ayakkabı almıştım. Hiç giyemedim çok kalitesizdi ayağımı mahvetti. Umarım alanlar memnun kalır
  • zodd kullanıcısına yanıt

Sırf şuna konu olan şeyi görmek adına son sayfaları tek tek okudum.

Adam gitmiş kullandığı kamerayı iade ediyor. Böyle keyfi bir iade şekli olamaz. Sen daha ucuza alacaksın diye bu kadar insan bununla uğraşmak zorunda mı yahu? Buna bir önlem alınmalı.

Kullanılmayan ürün için eyvallah ama kullanılmış ürünü iade edip daha ucuza almaya kalkmak nasıl bir ticaret ahlakıdır?

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    1- Satıcı Amazon değil
    2- yorumlarda sahte, uyumlu değil vs yazan çok
    3- bence bu üründe bir sıkıntı var, orjinal olmayabilir. Dikkatli olmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şemseddingüz

hepsi teslim edildi olarak görünüyor hocam
    eksik ürün. araştırsınlar. amazon mağdur etmez diye düşünüyorum. geçmiş olsun.

• KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt

ilber ortaylı yı görünce istemsizce güldüm Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  sincap seni Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Adamıma laf yok! 😀

• amazonda banı yapıştırırsa şaşırmam :)

• 
Sayfa: önceki 23602361236223632364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.