Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2286. sayfa)

5 sn
331.617
Cevap
8.113
Favori
72.871.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış başlığa yazmışım hocam 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna9720 -- 24 Aralık 2020; 16:14:39 >
  • Arkadaşlar şu linkleri GERÇEK link konusu olan yerde de paylaşsak ya? :)

Böylece yorumlar arasında link aramayız :)

Bir şeyler yazılıyor kime ne yazıldığını bilmiyoruz birisi bir şey övüyor yukarı çıkıp ürünlere bakıyoruz acaba ne övdünüz diye.

Pazar alanından beter durumda şu an konu.

https://forum.donanimhaber.com/amazon-turkiye-firsatlari-sadece-link-paylasimi-sohbet-yasak--135759219-110

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Benimkilerde de aynı şekilde cumartesi gözüküyor. Dedikleri tarihte gelmezse o zaman bakarız duruma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt

Sayın moderatörum peki ürünü iptal etsem aynı anda alabilirmiyim tekrar. Yoksa iptal olunca stok açılması şans işi mi? Çünkü baya bir zarara uğramış oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

61 kitap 626TL tuttu (bence maliyeti daha fazladır başka bir yerden almaya kalksam en az 1500 tutardı), bazı kitaplara almaya çalışırken bitti, bazılarını daha önce almışım:), lampanyanın sınırlı süreli olduğunu bilsem daha çok alırdım, fiyat ve içerik araştırması yapmadan alır geçerdim:)

-resimler küçültüldü-

Kitapçı mı açacaksın kardeş :) :)

• Xiaomi mi tv stick ürünümü iade ettim bugün teslim edildi diye düştü kargoda.

Amazon iadeyi kaç güne onaylar ve paramı iade eder ?
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Max 5 gün. İade sebebiniz neydi?
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz üye olduysan şimdi iptal etsen dahi 1 ay prime hakkını sana tanıyor.
  • akenatons kullanıcısına yanıt
    Yayınlar donuyordu, stabil internet hızı alamıyordum. Youtube da hız takibi yaptım sık sık 3-5 mbpslere düştüğünü gördüm.(öğlen 100 mbps akşam 25mbps oluyor hızım) 1 kablonet modem ve 1 powerline modemle denedim nafile. 2.4/5 ghz fark etmedi.(kanal ayarı da yaptım 2.4 ghzde ve 5ghz de 2 farklı modem) Ayrıca cihazı sıfırladım yine düzelmedi.

Modemler ile cihaz arasında 50-60 cm olmasına rağmen bu durum böyleydi.

Telefondan yayın açtığımda donmuyordu, hatayı stickte bulmak durumunda kaldım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 24 Aralık 2020; 16:47:36 >
    Modemi/routerı aç kapa yapmayı denediniz mi acaba?

Bana da dün mi stick geldi. Stick stabil 80 mbit internet alabiliyor. Ama amazon prime ve tv+ uygulamalarında, aynı hızı alan lg tv’im nedense stickten daha kötü çözünürlükte görüntü veriyordu.

Modemi tekrar başlatınca sorun çözüldü bende.
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00K7998AW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Kuru ayak kremi

Anneme aldım oldukça hoşuna gitti rakipleri ortalama 40 50 tl

24tlye uygun geldi

Bende mibox da sorun yaşıyorum,sağda solda 20 tane ağı görüyor,kendi wifimi görmüyor,modem seçiyor cihaz..neyse telefonu yansıtayım dedim,Netflix koruması varmış..o da olmadı,mibox benim için yalan oldu gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 24 Aralık 2020; 16:55:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Modeme reset atmayı deneyin.
    Hocam bakmadığım yer kalmadı..hayır onu da geçtim,telefon da xiaomi ama miboxa yansıtamıyorum..güncelleme falan da yaptım ama nafile..chromecast nasıl devreye giriyor anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 24 Aralık 2020; 16:58:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu bildiğim kadarıyla Mi boxlarda genel bir sorun, modeme girip channel ayarını değiştirerek çözülüyor

Aynısını yaşadım, mahalledeki bütün wifi ağlarını görüyor 10 santim yanındaki modemimin varlığını reddediyor 

Benim modemde de genel bir sorun vardı google home bağlantısı kesiliyordu ara ara falan. O yüzden bi tane router alıp ona bağladım sistemi problem kalmadı. Çok sinir bozucu bir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 24 Aralık 2020; 17:7:43 >
    Çoook denedim. Bu modemler üzerinden ise mi box s de sorun yaşamadım mesela. Gerçi kablonet modemde sık sık dalgalanmalar yaşamıştım onu da ugreen takarak çözdüm. Powerline üzerinden 1 küsur ay 5 ghz ile sıkıntısız kullandım.
    Sizin modemin kanal ayarı otomatikte olabilir. 1den 13e kadar numaralar var. 1-7 arası bir numarayı seçerseniz modeminiz görebilir mi box.
  • Kitapları fena kaçırdım ya :(

• 
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.